Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

1. Izotom V

2. Chojny V

3. Czarna_mamba V

4. Yoshii----odpadam

5. grysia V STI TypeR

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk - STi '05 V

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why V

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maniujr V (RS6)

29. Why V RWD combi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamy jakaś awarie serwera naszego forum więc pozwolę sobie wkleić tutaj info odnośnie Niedzielnej pojeżdzawki w pile.

 

W woli przypadku będzie można zapłacić za trening przed samą imprezą gotówka ale prosiłbym aby zabrać odliczone pieniążki i dowód osobisty żeby można spisać podstawowe dane ponieważ musimy wypisać każdemu który wpłacił gotówka dokument KP. :-P To taka promocja dla spóźnialskich.

 

Przy okazji świeże informacje odnośnie nawierzchni jest jeszcze sporo śniegu ale niestety temperatura utrzymuje się na poziomie +1 wiec troszkę znika niemniej na pewno na kilka przejazdów śnieg będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd na miejsce w Pile z ronda Obornickiego to maksymalnie 1,5 godziny. Dlatego proponowana godzina 8.00 WYJAZDU wydaje się odpowiednia wziąwszy pod uwagę rozpoczęcie imprezy od 10.00. Maruderzy muszą wyjechać najpóźniej o 9.00 z ronda - Ci mieszkający dalej :wink: 8.22 :lol: . Do zobaczenia w Pile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmienilem na zimowe.... Nie denerwujcie mnie nawet ze mam znowu przekladac :evil: :wink:

 

:idea: A obiecujesz że się zdenerwujesz? :lol: :wink:

 

 

 

Zasadzilem na tyl zimowki na stalowkach, takie slabsze wiec bedzie mnej zal 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grysia napisał(a):

A w tej Pile taki wyryp jest że trzeba jakis zapas zabrac? Kurna drugi komplet mam rozkompletowany bo malowalem felgi

 

 

Wyrypów nie ma, raczej chodzi o dostosowanie do sniegu lub jego braku.

 

 

Właśnie - śniegu, który się kończy tzn breja się zrobiła :evil:

 

A tu krótki filmik gdzie można zobaczyć nawierzchnię:

 

A ten filmik jest z odcinkiem na którym uczestnicy zażyczyli sobie kawałek wyrypu: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grysia napisał(a):

A w tej Pile taki wyryp jest że trzeba jakis zapas zabrac? Kurna drugi komplet mam rozkompletowany bo malowalem felgi

 

 

Wyrypów nie ma, raczej chodzi o dostosowanie do sniegu lub jego braku.

 

 

Właśnie - śniegu, który się kończy tzn breja się zrobiła :evil:

 

 

Nic to... bedzie wesolo na mokrym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, a ja właśnie założyłem nówki zimówki 225x45 specjalnie na tą okazję - SNOW STORM :twisted:

 

 

No to sie zastanow czy nie zabrac czegos bardziej podjechanego. Zdaje sie ze Tomek przerabial taka akcje rok temu, kawalki opon odpadaja. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info na temat warunków na lotnisku zaczerpnięte forum automobilklubu pilskiego:

"Właśnie wróciłem z lotniska i nie mam optymistycznych wiadomości. W większości widać czarne oraz zalega dużo błota pośniegowego. Jeździ się bardzo trudno ponieważ na błocie mega ślisko a na czarnym mega przyczepnie. Trochę szkoda jeszcze dwa dni temu warunki były nieporównywalnie lepsze. Jakoś damy rade do jutra"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andremil napisał(a):

chojny, a ja właśnie założyłem nówki zimówki 225x45 specjalnie na tą okazję - SNOW STORM

 

 

 

No to sie zastanow czy nie zabrac czegos bardziej podjechanego. Zdaje sie ze Tomek przerabial taka akcje rok temu, kawalki opon odpadaja.

 

Zobaczymy co warte są te opony - specjalnie je wziąłem (169pln sztuka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info na temat warunków na lotnisku zaczerpnięte forum automobilklubu pilskiego:

"Właśnie wróciłem z lotniska i nie mam optymistycznych wiadomości. W większości widać czarne oraz zalega dużo błota pośniegowego. Jeździ się bardzo trudno ponieważ na błocie mega ślisko a na czarnym mega przyczepnie. Trochę szkoda jeszcze dwa dni temu warunki były nieporównywalnie lepsze. Jakoś damy rade do jutra"

 

Wypościmy najpierw parę Forków żeby rozjechały te blotko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...