Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Jacek siedziałeś na tylnym w imprezie?

 

Nie a co ? Tak źle ? Najwyzej będę się trochę trząsł w kosciele, zresztą pewnie i tak będę :D

 

A może sam chciałbyś jechać? Ja tak właśnie zrobiłem. Jeśli dobrze pamiętam, to jesteś wyższy ode mnie i wagę też masz odpowiednią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jaki Cię interesuje?

 

No napisałem - niebieski ze złotymi felgami, ładny,z ładnym dzwiekiem, najlepiej chyba blobeye ale jak będzie bug albo hawk to tez się nic nie stanie :) No i oczywiscie zeby z tyłu były miejsca siedzące

 

-- 11 lip 2011, o 09:18 --

 

A może sam chciałbyś jechać? Ja tak właśnie zrobiłem. Jeśli dobrze pamiętam, to jesteś wyższy ode mnie i wagę też masz odpowiednią

 

Wyzszy chyba nie. Ja właśnie wolę z kierowcą bo w stresie przedślubnym to jeszcze coś zmajstruję. A Ty jechałeś sam swoją imprezą ? Znaczy imprezą Twojej ładniejszej połowy, tą srebrną ? Czy biemdablju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk, ja jechałem WRX zrobionym na STi, bardzo sympatycznie. Kierownik mocno spięty i zaskoczony, bo robiliśmy sobie z żoną przyszłą trochę jaja. Ale bardzo kolege polecam, świetny chłopak, wszystko na czas, czyściutko, oklejony naszymi imionami pojazd (a'la rajdówka).

 

Tylko nie bierz wersji 2.5, podobno co 10 minut albo uszczelka, albo panewka, po co Ci dodatkowy stres :twisted:

 

Popytaj Antka Antolla, robił u mnie zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jaki Cię interesuje?

 

No napisałem - niebieski ze złotymi felgami, ładny,z ładnym dzwiekiem, najlepiej chyba blobeye ale jak będzie bug albo hawk to tez się nic nie stanie :) No i oczywiscie zeby z tyłu były miejsca siedzące

 

-- 11 lip 2011, o 09:18 --

 

A może sam chciałbyś jechać? Ja tak właśnie zrobiłem. Jeśli dobrze pamiętam, to jesteś wyższy ode mnie i wagę też masz odpowiednią

 

Wyzszy chyba nie. Ja właśnie wolę z kierowcą bo w stresie przedślubnym to jeszcze coś zmajstruję. A Ty jechałeś sam swoją imprezą ? Znaczy imprezą Twojej ładniejszej połowy, tą srebrną ? Czy biemdablju ?

 

Wieczorem możesz zrobić przymiarkę. Zawieszenie standard, za to wydech przelot 2.5" :mrgreen: Złote felgi są. Daj maila to wyślę Ci zdjęcie, w pracy do 15-tej imageshack zablokowany. Ja jechałem CL 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem możesz zrobić przymiarkę. Zawieszenie standard, za to wydech przelot 2.5" Złote felgi są. Daj maila to wyślę Ci zdjęcie, w pracy do 15-tej imageshack zablokowany.

 

Ale Ty masz tą srebrną tak - o niej mówisz ? A to wiem jak wygląda, widuję ją czasem śmigającą po mieście :D Jest ładna ale chcę niebieską i z kierowcą bo odleglośc to z 50km to przez ten czas to ja bym 10 razy coś zepsuł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem możesz zrobić przymiarkę. Zawieszenie standard, za to wydech przelot 2.5" Złote felgi są. Daj maila to wyślę Ci zdjęcie, w pracy do 15-tej imageshack zablokowany.

 

Ale Ty masz tą srebrną tak - o niej mówisz ? A to wiem jak wygląda, widuję ją czasem śmigającą po mieście :D Jest ładna ale chcę niebieską i z kierowcą bo odleglośc to z 50km to przez ten czas to ja bym 10 razy coś zepsuł :D

 

OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałem piekne płytki, do korytarza i do łazienki, oraz wspaniały kibel i praktyczną umywalę

 

Pantofel... piąteczka potasik... ja zwiedzałem piekne okolice Drawska, jak Bary zdał relacje to zazdrość poczułem 8)

 

mc.li, słyszałem że przekraczasz granice :twisted:

taaa granice praw fizyki, mie nawet guma jak magnes przyciąga i bez podtekstów :mrgreen: Ale biorę przykład z najlepszych w to samo miejsce wycelowałem co ty. Tylko moje drzewo było gumowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mc.li i Jan Drop, super pojeżdżawka.

Podobała mi sie bardzo próba po prawej stronie pasa, prawie jak OES RSMP: cięcia, momentami prędkości około 170, ostre dohamowania.

Nie obyło się bez przygód ale no risk no fun. :twisted:

mc.li ogumował lewy bok WRXa i to troche moja wina :roll: , jak co oferuje pomoc przy polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mc.li i Jan Drop, super pojeżdżawka.

Podobała mi sie bardzo próba po prawej stronie pasa, prawie jak OES RSMP cięcia, momentami prędkości około 170.

Nie obyło się bez przygód ale no risk no fun. :twisted:

mc.li ogumował lewy bok WRXa i to troche moja wina :roll: , jak co oferuje pomoc przy polerce.

Już guma zdjęta, jest git :twisted: twoja wina to tylko w tym że nie balansowałeś ze mną :mrgreen:no risk no fun :lol: pewnie gieteczkiem jak byśmy przygrzali było by gorzej, ale robal okazał się twardy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wybrałem piekne płytki, do korytarza i do łazienki, oraz wspaniały kibel i praktyczną umywalę

 

Pantofel... piąteczka potasik... ja zwiedzałem piekne okolice Drawska, jak Bary zdał relacje to zazdrość poczułem 8)

 

mc.li, słyszałem że przekraczasz granice :twisted:

 

Hmmm, a już nie pochwaliłeś się, że ćwiczyłeś Forkiem przed terenową :wink: Nie podobało Ci się wymijanie na paznokcie z przyczepą od traktora? :P Albo szukanie czegoś, po czym można by przejechać, bo rolnik drogę przetalerzował? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a już nie pochwaliłeś się, że ćwiczyłeś Forkiem przed terenową

 

 

Ciiiiiiiiiiiii :evil:

 

Bo wyjdzie ze sie już teraz na terenową na przyszły rok szykujemy :mrgreen:

 

Forek dzielna bestia, dawał z takim luzem po lesie ze koniec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy w Wlkp. kogoś kto ma niebieskiego STI na złotych felgach i wozi nim do ślubu ? Ewentualnie ładnego WRXa ?

 

ja mam ślicznego GT na białych :twisted:

 

http://maniujr.nazwa.pl/galeria/index.p ... ters=t#pic

 

Moze Ukiman ? Ale on ma (albo miał WRXa podobno)

 

ukiman od dobrego pół roku nie ma już WRX'a tylko A4 Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla sympatycznych kierowniczki i pasażera niebieskiego STI, za którymi jechałam na Solnej i Al. Marcinkowskiego dzisiaj w okolicach 14.30 - pozwolę sobie zacytować znany cięty jęzor z filmu z Plejad 2010: "Żarty narty" :mrgreen:

I jeszcze pozdrawiam kierowcę czerwonej Imprezy kombi, spotkanej wczoraj wieczorem na autostradzie - się zagapiłam i nie pomachałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...