Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - zamówienia


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna odebrac osobiscie w warszawie?

 

 

hehe - jak ich landm wcześniej gdzieś nie rozda to pewnie tak :D (wczoraj jak siedzieliśmy w knajpce to najbardziej rozbawił mnie koleś który podszedł i spytał "czy przypadkiem nie rozdajemy tych niebieskich koszulek" :twisted::twisted: )

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan,

Można odebrać osobiście w Wawie.

Codziennie ok. 14 przemieszczam się z pragi południe na żoliborz.

Poza tym popołudniem/wieczorem na żoliborzu.

W środę i piątek na PJWSTK.

Proszę o kontakt na PW/GG (zawsze jestem niedostępny, ale to nieprawda :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert..za to gadanie o jedzeniu w koszulkach dostałeś ..koszulkowego bana.. :mrgreen: ..jak nic do garów..wyczaruj coś dobrego i w te pędy do landma..

 

i zabierz jakieś dobre wino dla piękniejszej połówki landma..naciskająca kobieta potrafi wymusi..wynegocjować wszystko wiec dobrze w niej miec pomocnika :wink:

 

 

kurcze..fajniste te koszulki..dobrze że swoją odbieram w Wysowej bo bym sie w niej już teraz non stop lansowała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no wlasnie za to gadanie o zarciu okazalo sie ze moja koszulka jest ale troszkie koszulkowcy cus pomieszali. ale juz sie sprawa wyjasnila i mam nadzieje ze zaraz bede sobie tez nosil :lol:

a i mam nadzieje ze Landma nie bedzie musiala przekonywac jego polowka co by sprawe zalatwic.

co do jedzonka to mysle ze trzeba zalozyc jakis nowy topic i tam sie wymieniac doswiadczeniami kulinarnymi :) pt.co subarynkowcy lubia jadac :lol: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi techniczne dotycząca koszulek:

1. Koszulki można prać.

2. Koszulki można prać w pralce.

3. Koszulki należy prac w temperaturze 30 lub 40 stopni. Przy wyższych temp. możemy uzyskać ubranko ciut mniejsze niż pierwotne.

4. Do pranych koszulek nie należy dolewać cudownych wybielaczy (nawet dla kolorowych rzeczy) bo folia (nadruk) może tego nie znieść i z identyfikacji nici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie istotne dla Pan..prac w temp 60 stopni..

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Moni, jestem Twoim dłużnikiem. Sam bym na to perfidne rozwiązanie nie wpadł pewnie, a moje szczęście już coś przebąknęło, że jakby koszulka była za mała na mnie, to się bynajmniej nie zmarnuje...

Wychodzi na to, że będę musiał sam prać! :evil: Nooo, nieeee... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam polo teraz pora na t-shirt a pozniej pożyjemy zobaczymy kurde jak znam życie moja mamusia pomniejszy moja koszulke albo po praniu otrzymam nową bez indentyfikatora ja jej nie dam do prania choćby nie wiem jak śmierdziała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam tak:

koszulki do wysłania pocztą:

1. Graża

2. Przemek...............

:

 

A czemu nie widzę swojego nicka na żadnej z list ?? :roll: Napisałem na PW, żeby mi wysłać pocztą. Z niecierpliwością oczekuję na koszulkę 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie widzę swojego nicka na żadnej z list ?? :roll: Napisałem na PW, żeby mi wysłać pocztą. Z niecierpliwością oczekuję na koszulkę 8)

Bo napisałeś na PW już po stworzeniu list :wink:

Koszulka poszła wczoraj pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!! 5 minut temu pani listonoszka do rąk własnych dostarczyła mi koszulke :!: :D ....

 

..... koszulka jest naprawde miodzio :D , (szczerze to spodziewałem sie, że będzie mniej udana :oops: ) gatunek super, nie jakaś cienizna jak z allegro, miła w dotyku :wink: , nadruk profi i w ogóle ekstra...... niech żałują Ci co nie zamówili :twisted: ..... DZIĘKI landm :!:

 

pozdr. matt

P.S. tylko chyba mogłem sobie XL zamówić 8) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...