Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rowniez chcialem sie dolaczyc do podziekowan, bylo mega :) oczywiscie i tym razem nie moglo obejsc sie bez strat - juz nie ta slynna magnetyczna banda lecz bloto wyrwalo mi zderzak z zaczepow i zmielilo go troche :mrgreen:

tu sugestia szczegolnie do green legaca N/A - jak widzisz szybszego od siebie w lusterku od 3 okrazen to przepusc grzecznie a nie udawaj ze jestes rownie szybki :evil:

czekam na foty :)

p.s. ja przepuscilem biale evo X ktore wyraznie lepiej podawalo niz ja, ot taka zdrowa zasada na przyszlosc, bo moze niektorzy nie wiedzieli :wink:

 

p.s.1 mega szacun dla Kuchara, pokazal ze sky is the limit!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajną imprezę. Szkoda, że nie mogłem być moim gratem, ale co się odwlecze... ;-)

 

Special thx for:

Gracu - za organizację

Przemka - za transport, pogaduchy i przewózkę

Andrzeja - za przewózkę i transport powrotny

Sebastiana i Jabara - za przewózkę - fajne fury macie :cool:

 

A Ty Verciu mnie nie przewiozłeś i jesteś be! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy jesteś GOŚĆ :!: :!: :!:

Zajebista impreza, organizacja no i cel szczytny.

Przegiąłeś tylko z marketingiem - matkoooooo ile samochodów sie najechało :shock:

 

A na dodatek taki jeden Waszka jeszcze ludzi wykorzystuje do noszenia swojego auta :razz: :twisted:

 

Baaaardzo dziekuje ze swojej strony, bylo MEGA ( ślisko :mrgreen: ), czekamy na wiecej.

 

Nadwornych fotografów poprosimy o linki do tych noooo jak tam picassa i innych fotosikow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki przede wszystkim dla rpw za to że zabrał mnie ze soba na ta jak sie okazało świetna impreze. Wielkie podziękowania także dla wszystkich uczestników za wspaniała jazde która umozliwiła wykonywanie efektownych zdjeć :). Swoje fotki wrzuce max do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru to 4 you

 

http://www.youtube.com/my...sa%3D0%26dm%3D2

 

miłego oglądania, by urbanki

 

link nie działa

 

Urbanek, nie działa :sad: coś popraw :cool:

 

 

 

 

 

 

czytać trzeba dookoła

 

\

 

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 8:49 pm ]

poszło działa napewno bo glądałem

 

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 8:50 pm ]

 

a to my .....................

 

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 8:51 pm ]

jutro wkleję resztę ....., no może jeszcze dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czytać trzeba dookoła

 

pięknie .................

 

zwiedzałem pobocze,film jest tendencyjny :wink:

 

Sub-fan, na kilku fotkach jestem :cool: szkoda,że to samo zwiedzanie pobocza co Urbanek na filmie nagrał - normalnie zmowa jakaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy - wielkie dzięki za bardzo fajną imprezę. Było super.

 

Dziękuję także wszystkim spotkanym za miłe rozmowy, wspólne kanapki i kiełbaski. Nie wymieniam nikogo, bo nie chciałbym o kimś zapomnieć, a pamięć mam słabą. :mrgreen:

 

Szczególne pozdrowienia dla verta i wielkie podziękowania za przejazd na prawym. Verciu, świetna jazda i niezapomniane emocje. Jesteś master. :mrgreen:

 

Natomiast ja przeceniłem swoje możliwości goniąc Jabara i niestety przyciągneła mnie banda. :cool: :mrgreen: Na szczęście straty są minimalne (naderwany zderzak i kilka rysek) ale następnym razem muszę sobie zapisać, żeby się nie wygłupiać i nie gonić takich zawodników jak Jabar. :mrgreen:

 

Wielkie dzięki przede wszystkim dla rpw za to że zabrał mnie ze soba na ta jak sie okazało świetna impreze. Wielkie podziękowania także dla wszystkich uczestników za wspaniała jazde która umozliwiła wykonywanie efektownych zdjeć :). Swoje fotki wrzuce max do piątku.

 

kaczy, bardzo dziękuję że przyjechałeś i tyle wytrzymałeś. Czekam na piękne fotki. :mrgreen: Sorry, że nie mogłem Cię przewieźć. Następnym razem trzeba to jakoś naprawić. :mrgreen: Raz jeszcze dziękuję. :mrgreen:

 

Ps. Jedyny drobny minusik tegorocznej Adrenaliny, to IMO nieco zbyt duża liczba samochodów. W zeszłym roku pod tym względem było lepiej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo fajnie, jednak troche dlugie czekanie na przejazd.... duzo ludzi ale co za tym idzie duzo prezentow dla dzieciakow.

organizacja w kazdym razie na plus.

strat duzych nie ma tym razem... wrecz kosmetyka..ale czego sie nie robi dla prasy :grin:

 

pozdrowienia dla wlasciciela GTeczka na WE i STI na EL z ktorymi stalem non stop w kolejce :)

aa dzieki za znalezienie mojej rejestracji ktora sie sie zawieruszyla na Szaji :mrgreen:

 

dzieki Bryku i Dzanek i DNL za poratowanie nikotyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem. Bardzo mi sie podobało :grin: . Pojeżdziłem, boki "połapałem", fure utytłałem więc wszystko ok :grin: . Szkoda tylko, że o 15.07 tamtejsza Pani Prezes juz mnie nie wpusciła na tor, bo było "już za późno". :sad:

Grzywaczewski - dzięki za kaski dla moich pasażerów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja przeceniłem swoje możliwości goniąc Jabara i niestety przyciągneła mnie banda. :cool: :mrgreen: Na szczęście straty są minimalne (naderwany zderzak i kilka rysek) ale następnym razem muszę sobie zapisać, żeby się nie wygłupiać i nie gonić takich zawodników jak Jabar. :mrgreen:

 

Właśnie, właśnie... Jabar mnie przewiózł z Civikiem i autentycznie byłem pod ogromnym wrażeniem - zarówno auta jak i kierownika. Stary - jeździłeś naprawdę git, ale pierwszy zakręt to po prostu :shock: Co jedno wejście to szybsze, pełna stabilność na wyjściu - na prawdę kozak. Ostatnio takie wrażenie zrobiła na mnie jazda po Słomce z TomkiemN :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...