Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ziomy już kurna chata luz z tym kaskiem, bo mi się z wątku Adrenalinowego wątek kaskowy robi :mrgreen:

Nikt mi tu nic nie będzie kupował, sam dałem kask i sa powinienym o jego odbiór zadbać. EOT !

 

Verciu jedyne co u Ciebie mam to przejażdźke na prawym podczas jakiegoś OS w przyszłym roku i obecnośc obowiązkowa za rok na AWW ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff..... byłem święcie przekonany (nie wiedzieć czemu), że to ja porysowałem kask i nawet do graca napisałem PW w tej sprawie, ale skoro się wyjaśniło i odpadł mi stres to w takim razie deklaruje, że oczywiście również się dorzucę, tylko ustalcie jakieś szczegóły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos fotki mojego GTka granat kombi na srebrnych felgach rej WN 87383?

Harvester, czy Twoj kolega ma moze jakies foto mojego bolida?

bo bardzo mi zalezy na zdjeciu od przodu na tej agrafce a wiem ze mi robil, ale nie ma w albumie :) ladnie prosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznacze ze jestem amatorem jeśli chodzi o reportaże foto z imprez moto (o jak mi sie zrymowało :)) także prosze o wyrozumiałość patrząc na moje zdjęcia. Fotek łacznie mam ponad 200 z czego nadających się do pokazania będzie pewnie z 50. Poki co wklejam kilka takich na szybko ...

 

4turbo.pngw800.png

 

stiwi.pngw800.png

 

sti.pngw800.png

 

51696776.pngw800.png

 

wrx.pngw800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia super !

 

Gracu zachowałem sie jak wał wiec oczywiscie jezdzisz ze mna ile chcesz i kiedy chcesz...moze bede cie gjetekiem wozil jako kierowca przez miesiac do pracy...na sygnale :) ?

strasznie cie przepraszam za ten kask...ale jak masz z tym jakikolwiek problem (ja bym mial)

to wal jak w dym i cos poradzimy.ja wezme na firme a ty z czasem kupisz nowy.

dzwon brachu do mnie jak bys to przemyslal.

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia super !

 

No ja myślę! :cool: :mrgreen:

 

Przekazanie pieniążków pani ksiegowej z domu dziecka
Wasze prezenty i dzieciaki z wychowawczynią

 

Panowie, raz jeszcze przesyłam wyrazy uznania za świetną imprezę i realizację szczytnego celu. Brawo i wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznacze ze jestem amatorem jeśli chodzi o reportaże foto z imprez moto (o jak mi sie zrymowało :)) także prosze o wyrozumiałość patrząc na moje zdjęcia. Fotek łacznie mam ponad 200 z czego nadających się do pokazania będzie pewnie z 50. Poki co wklejam kilka takich na szybko ...

 

51696776.png

 

 

 

A znalazło by sie może jeszcze jakieś foto tego GeTeka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznacze ze jestem amatorem jeśli chodzi o reportaże foto z imprez moto (o jak mi sie zrymowało :)) także prosze o wyrozumiałość patrząc na moje zdjęcia. Fotek łacznie mam ponad 200 z czego nadających się do pokazania będzie pewnie z 50. Poki co wklejam kilka takich na szybko ...

 

 

A znalazło by sie może jeszcze jakieś foto tego GeTeka? :wink:

 

A znalazłoby się ;)

 

gtwb.pngw800.png

 

gtwb2.pngw800.png

 

Ogolnie mam jeszcze pare fotek Twojego GTka ale kadry są bardzo podobne.

PS. Jeśli ktoś z Was by chciał jakąś fotke w większej rozdziałce dajcie info tylko ze wszystkimi fotami ogarne sie pewnie gdzieś po weekendzie dopiero póki co staram sie "realizować" indywidualne prośby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...