Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Maciek Niemy napisał(a):

Zmieniłem gumki, znowu może dochodzić do bezpiecznych zbliżeń opon z błotnikami...:P

20230424_181814.jpg

20230424_182321.jpg

20230424_195428.jpg

 

Te gumki przeważnie się zrywa i wywala do kosza. Pod nimi zbiera się woda i bród. Lepiej zabezpieczyć rant gumą w płynie itp niż naklejać właśnie tego typu rzeczy.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, makos89 napisał(a):

Pod nimi zbiera się woda i bród

U siebie je właśnie z tego powodu wypierniczyłem. 
Nieraz było tak, że auto było już suche, a pomiędzy gumkami wilgoć....

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makos89 napisał(a):

 

Te gumki przeważnie się zrywa i wywala do kosza. Pod nimi zbiera się woda i bród. Lepiej zabezpieczyć rant gumą w płynie itp niż naklejać właśnie tego typu rzeczy.

Zgadzam się w 100%, ale że mam mocno odsadzone felgi nie zostawię gołej blachy, żeby mi opony nie pocięło na dobiciu...:unsure:
Na szczęście jest to etap przejściowy, na wakacje wejdą szerokie błotniki z sedana (bez żadnych uszczelek), tak więc problem się rozwiąże...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymieniłem w serwisie to, o czym meldowałem w innym wątku, że kupiłem: tarcze i klocki Jurid przód po 65kkm, gumy drążków stabilizatorów przód OM oraz płyn hamulcowy.

 

4C846DB0-A36B-40E9-8A8A-DD5C6B753BBC.thumb.jpeg.cd4222bc5d4e6e482f66f00ef0c53138.jpeg

 

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolanie maluje błotnik. Stary - śmietnik, nowy (używany) na zdjęciach z otomoto wyglądał na dobry stan a po odpakowaniu setki zadrapań i 1 wgniot. 

 

Nowy błotnik - 800 zł (do malowania)...

 

Szlifierka, podkład, baza i lakier. Odziwo, chłop z mieszalni bardzo dobrze dobrał kolor. Dziś jeszcze postaram się błotnik obkleić stikersami :P

 

20230428_084408.jpg

20230428_110054.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, makos89 napisał(a):

Na kolanie maluje błotnik. Stary - śmietnik, nowy (używany) na zdjęciach z otomoto wyglądał na dobry stan a po odpakowaniu setki zadrapań i 1 wgniot. 

 

Nowy błotnik - 800 zł (do malowania)...

 

Szlifierka, podkład, baza i lakier. Odziwo, chłop z mieszalni bardzo dobrze dobrał kolor. Dziś jeszcze postaram się błotnik obkleić stikersami :P

 

 

Jak naprawiałem progi w Lexusie to pojechałem do motoryzacyjnego kupić lakier w sprayu...byleby też był niebieski. Po pomalowaniu nie widać było różnicy - takie miałem szczęście :biglol:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Max 84 napisał(a):

Nie chciałeś kupić, po prostu zadrukowanego w wlepy arkusza folii ?

Ile mniej roboty i czasu byś zaoszczędził, nie mówiąc o dłuższej trwałości takiej folii względem naklejek.

 

Proponowałem wyżej takie rozwiązanie. Ale chyba nikt nie słyszał w tłumie. :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Max 84 napisał(a):

Nie chciałeś kupić, po prostu zadrukowanego w wlepy arkusza folii ?

Ile mniej roboty i czasu byś zaoszczędził, nie mówiąc o dłuższej trwałości takiej folii względem naklejek.

Miałem, ale wzory mi nie pasowały. Wolałem zrobić to sam od podstaw wedle własnych upodobań.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...