Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

z okazji porządków w garażu znalazłem pudło z tarczami i klockami - akurat potrzebna jest pilnie wymiana :D Zachęcony sukcesem wymieniłem teleskopy w klapie. Osikowy kołek służący do podtrzymania klapy wyjąłem z auta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został umyty na myjni parowej :D

a jak potem na mrozie :?: :roll:

 

Zostawiłem auto na pare godzin, jak wróciłem to był suchy, błyszczący :). Myty był w hali a potem wycierany do sucha miękką szmatką, moim zdanie na mrozy to dobra sprawa.

Byłem pierwszy raz i pozytywnie jestem zaskoczony taką myjką 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evi:

Zostawiłem auto na pare godzin, jak wróciłem to był suchy, błyszczący :). Myty był w hali a potem wycierany do sucha miękką szmatką, moim zdanie na mrozy to dobra sprawa.

Byłem pierwszy raz i pozytywnie jestem zaskoczony taką myjką 8)

 

Od dawna korzystam z takiej myjni i nigdy nie miałem problemów nawet przy dużych mrozach.

Mycie i osuszanie (bez czyszczenia wnętrza) trwa ok. 20 min., wystarczy na wypicie kawy z właścicielem.

Zawsze na koniec panowie przecierają uszczelki i powlekają je wazeliną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój świniok dostał nowe oponki przód,bo się ostatnio na lotnisku lecąc boczurem troszkę asfalciku złapało i oponka pocięła sie o felgę :evil:

jutro w planie skoczenie na myjkę (+3 st na plusie to można go opłukac z jakiś solnych wynalazków) i swiniacz na klape dojdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek dostał komplet olejów, filtrów, płyn chłodniczy, do spryskiwaczy, paski szt.2 i 2 jupitery na zderzak, a wszystko w MTS'ie w domowej atmosferze. Nowe lampki pokażę jutro jak walnę jakieś fotki. W nocy robią robotę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, ale dwa tygodnie temu postanowiłem zmienić tarcze w swoim subaraczku, na tarcze brembo i sukces udał się połowicznie, ponieważ tylne tarcze okazały się za małe, co zmusiło mnie do zakupu zwykłych tarcz, a szkoda, bo zestaw wierconych brembo prezentowałby się wybornie ;).

Dodatkowo wymiana osłon tylnich bębnów, bo skorodowane były okrutnie (tylko wymiana wchodziła w grę).

Po dwóch tygodniach jazdy klocki już się ułożyły i auto hamuje ;), tarcze przód wygląd bajka, tył już zaatakowała "ruda" i z pewnością już ich nie opuści. Poniżej kilka fotek poglądowych :)

post-10091-135184462858_thumb.jpg

post-10091-135184462873_thumb.jpg

post-10091-135184462876_thumb.jpg

post-10091-135184462878_thumb.jpg

post-10091-135184462882_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...