Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

ano dzisiaj mija 16 miesięcy i 25tys szczesliwych, bezawaryjnych i pelnych przygod kilometrow z moim Forczyslawem. pozdrawiam wszystkich dla ktorych ich Subaraki to cos duzo wiecej jak tylko jezdzidelka do przemieszczania sie z punktu A do B ;)

 

rrGhbbI.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ przezroczyste obrysówki do mojego wrxa są z "dziurką na żarówkę", kupiłem folię aluminiową i z pomocą nożyczek, kawałka przezroczystego plastiku z blistera po jakiejś żarówce oraz taśmy izolacyjnej wyrzeźbiłem zaślepki na te dziurki ;) do tego odrobina taśmy piankowej po obwodzie dla izolacji i nawet nie wygląda to na taką straszną rzeźbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki pozycyjne przednie wymienione - nie było łatwo

płyn hamulcowy zmieniony na nowy spowodował że hamulcowanie stało się lepsiejsze 

 

pozdrawiam wszystkich dla ktorych ich Subaraki to cos duzo wiecej jak tylko jezdzidelka do przemieszczania sie z punktu A do B ;)

odpozdrawiam  :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Forku wylądowały w końcu właściwe fotele :)

 

 

Wnętrze jest piękne, nie rozumiem po co wymieniać tak wygodne skórzane fotele na takie jak te? Tamte są sto razy wygodniejsze, i mają podłokietniki :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czarnym wnętrzu by tak nie odstawały, a tu z tyłu jasne, z przodu ciemne... ja bym tak nie zrobił, ale nie ja będę jeździł :)

 

A żeby nie offtopować za mocno, to dziś zdemontowałem ostatnie elementy agrotunningu pozostałe po poprzednim właścicielu auta :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której imprezy te fotele? :)

 

Z Imprezy (GH).

 

 

W Forku wylądowały w końcu właściwe fotele :)

 

 

Wnętrze jest piękne, nie rozumiem po co wymieniać tak wygodne skórzane fotele na takie jak te? Tamte są sto razy wygodniejsze, i mają podłokietniki :)

 

 

Mam Forka poliftowego - bez podłokietników niestety, do tego mam ponad 190 cm wzrostu i stockowe fotele bardzo słabo trzymały - oparcie kończyło mi się na wysokości łopatek. Raz na jakiś czas forek zalicza wypad na tor albo inne pojeżdżawki i nie chiałem wypaść przez okno ;)

 

 

Ne wiem jak na żywo, ale na foto totalnie nie pasują do tego wnętrza, koszmarnie to wygląda

 

Też tak sądzę, może lepiej by się prezentowały w czarnym wnętrzu :)

 

 

W pełni się z Wami zgadzam - kolorystycznie jest nie halo, niestety nie udało mi się namierzyć STI'owych foteli w jasnej skórze (o ile w ogóle takie istnieją, bo z tego co wiem to nie) :)

Ze wszystkich dostępnych foteli jakie można włożyć do Forka z STI'a, te akurat odstają najmniej (bez niebieskich, zółtych czy szarych wstawek) od jasnego wnętrza. Dla mnie wygoda i funkcjonalność są ważniejsze niż wygląd, a te fotele pod względem wygody to rewelacja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Forku wylądowały w końcu właściwe fotele :)

 

 

Moim zdaniem jest świetnie, badzo dobry wybór.

Napisz czy to są z STI czy WRX? Mają poduszki boczne? Koniecznie też napisz czy potrzebowałeś przeróbek czy było p&p.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę przeszczep niedługo w dziale Forkowym, trochę roboty niestety było, bo informacje z których korzystałem z subaruforester.org okazały się nie do końca zadowalające, a dodatkowo robiłem jeszcze przekładkę z anglika :) Mają poduszki boczne, mają logo STI wyszyte, ale to nie alcantara więc głowy nie dam - możliwe, że to jakaś wersja wyposażeniowa z UK, bo w PL takich nie widziałem nigdy w Imprezie. Takie same fotele ma @Subary i pewnie wie lepiej ode mnie jaki jest ich rodowód. Mi zależało żeby mieć takie same, bo u Subarego w Forku siedziało mi się rewelacyjnie :)

Da się też przełożyć do nich grzanie tyłka... niestety choroba mnie rozłożyła w weekend i ochota do pracy minęła, grzania nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...