Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Max 84 ładnie to Ci wyszło :)

Dziękuje :)

 

Jak by co, to mam jakieś, szablony, zapiski, foty ;)

Efekt końcowy mnie zaskoczył, mega pozytywnie.

 

Kupiłem, Old School"owego RockFord"a

 

cf33c0f23bc6736cmed.jpg

 

def99f14a8c012ffmed.jpg

 

Wiedze i motywacje czerpałem z tych wątków :

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f65/sea-scooby-s-stealth-sub-kits-now-taking-orders-22982/

 

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f77/how-install-sea-scooby-sub-kit-23261/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na jakiej zasadzie jest obszyta poduszka? Cieńsza skórka by w razie czego mogła spełnić swoje zadanie czy po prostu obszyta by było ładnie a o bezpieczeństwie nie myślimy?

Zastanawiam sie nad obszyciem jednak swojej seryjnej kiery...poduszkę też bym chętnie obleciał skórą plus napis na poduszcze...jest to wykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na jakiej zasadzie jest obszyta poduszka? Cieńsza skórka by w razie czego mogła spełnić swoje zadanie czy po prostu obszyta by było ładnie a o bezpieczeństwie nie myślimy?

Zastanawiam sie nad obszyciem jednak swojej seryjnej kiery...poduszkę też bym chętnie obleciał skórą plus napis na poduszcze...jest to wykonalne?

Myśle że to raczej nici pękają przy wystrzale poduszki,a co do napisu jest to wykonalne,

Jak się zdecydujesz to daj znać,możesz samą kiere obszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc z trendem forumowym zabrałem się za prowadniczki szyb bocznych:)

 

post-14309-0-01880600-1442941263_thumb.jpg

post-14309-0-77762300-1442941360_thumb.jpg

post-14309-0-40882300-1442941436_thumb.jpg

 

Mimo tragicznego na pierwszy rzut oka stanu udało się je odratować. Mycie na przemian z rozczesywaniem szpilką dało radę :) Kolejny plus takiej operacji to to że szyba przestała latać gdy zamyka się drzwi z opuszczoną szybą :)

 

Dodatkowo przemyłem uszczelkę zewnętrzną (ile tam było syfu :toobad: ), i uruchomiłem głośnik od strony kierowcy bo ostatnio przestał grać, wystarczyło przeczyścić piny w kostce.

Edytowane przez Mustaf90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie sie prezentuje.

Cieżko sie nakłada/poleruje?

Miałem różne woski i mleczka i to jest bardzo łatwe w aplikacji. nakladasz cienka warstwę i wycierasz jak przeschnie. Nie zostawia białych smug. Jak chcesz znać nazwę to gdzieś w moim temacie jest. Czerwona butelka.

 

Z tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...