Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

odłączyłem, odczekałem, efekt...

https://drive.google.com/file/d/0B8iDuokKVNFhTGJUMkhvcTJla0k

(podpowiedź: niestety żaden)

wpadł w tryb awaryjny, kompa mu trzeba, naczytałem się bo widać problem powszechny a przyczyn może być multum. ech zostawmy to, od tego jest inny dział ;)

 

Może ktoś miał lepszy dzień? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pecha masz, a nie dawno go chyba kupiłeś z tego co pisałeś. Z jakiego źródła ten samochód, jakiś handlarz? Tak z ciekawości pytam bo wczoraj na tvn turbo był program, autko od handlarza a w drodze powrotnej po kupnie tryb awaryjny wyskoczył. 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę żeby naprawa była mało kosztowna i sprawnie wykonana :) Co do płynu chłodniczego to u rodziców autko z salonu po sezonie miało pod "min" płynu. Teraz leci 2 sezon i widzę że znów ubywa, ale nie mam pojęcia co się dzieje, aso tylko dolało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie jest ciekawie jak jakikolwiek płyn ubywa w samochodzie ;) Prócz do spryskiwaczy. 

właśnie dziś mi się skończył do spryskiwaczy ;) też mnie to martwi bo za dużo mi go ubywa, chyba jakaś nieszczelność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem nie jest ciekawie jak jakikolwiek płyn ubywa w samochodzie ;) Prócz do spryskiwaczy. 

właśnie dziś mi się skończył do spryskiwaczy ;) też mnie to martwi bo za dużo mi go ubywa, chyba jakaś nieszczelność :P

 

 

Widzę że jesteś chyba takim samem fanem czystych szyb jak ja, generalnie jak ktoś ze mną jedzie to są teksty "ale ty tego płynu zużywasz" itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co wiem nie jest ciekawie jak jakikolwiek płyn ubywa w samochodzie ;) Prócz do spryskiwaczy. 

właśnie dziś mi się skończył do spryskiwaczy ;) też mnie to martwi bo za dużo mi go ubywa, chyba jakaś nieszczelność :P

 

 

Widzę że jesteś chyba takim samem fanem czystych szyb jak ja, generalnie jak ktoś ze mną jedzie to są teksty "ale ty tego płynu zużywasz" itd. 

 

lubię widzieć co się przede mną dzieje ;) z tyłu gorzej, bo nawet wycieraczka nie działa to i płyn tam nie ma sensu :P

 

 

wymieniona uszczelka miedzy katami, bo wzięło ją i wydmuchało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie, więc wczoraj odkurzałem i umyłem auto, wypucowałem zimowe felgi, a dziś pojechałem na zmianę kół. Kiedy auto było na podnośniku, moim oczom ukazał się przykry widok:

 

ihost_1428485567__img_1782m.jpg

 

Kamień na autostradzie przejechał po zderzaku i wylądował na reflektorze do jazdy dziennej i przeciwmgielnej, wybijając dziurę:

ihost_1428486311__img_1780m.jpg

 

Serce się kroi:

ihost_1428485731__img_1781m.jpg

 

Za samą lampę w ASO Subaru chcą 325EUR + robocizna, a mam udział własny we szkodzie 300EUR. Natomiast po wizycie u ubezpieczyciela spotkała mnie niespodzianka - w przypadku uszkodzenia lamp, reflektorów i kierunkowskazów - ubezpieczyciel nie wymaga udziału własnego i bierze na siebie całkowite koszty szkody. 

 

No to jakie mam sobie Subaru wziąć na jazdę próbną / jako zastępcze? Nowy Outback, FXT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...