Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

Muszę skoczyć do bielska po wypłacie.

 

A co tam w Bielsku można znaleźć do subaru? Jakiś szrot jest? Czy chodziło Ci o aso. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

Muszę skoczyć do bielska po wypłacie.

 

A co tam w Bielsku można znaleźć do subaru? Jakiś szrot jest? Czy chodziło Ci o aso. 

 

Ani o szrot ani o aso. Po kosmetyki do detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przegląd :D i mimo dobitego przegubu i uszkodzonej osłony wszystko przeszło na tip top. Nie takie straszne te przeglądy norweskie, jak je malują.

 

Wczoraj odszczurzyłem środek i naprawiłem tylną wycieraczkę. Tak wogole jest jakiś bezpiecznik za nią odpowiedzialny? Trzpień stał na amen a mimo to silniczek pracował, znaczy próbował... I się trochę przyjarał. Ale póki co jeszcze kręci :)

 

post-14672-1427718239,0201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

Muszę skoczyć do bielska po wypłacie.

 

A co tam w Bielsku można znaleźć do subaru? Jakiś szrot jest? Czy chodziło Ci o aso. 

 

Ani o szrot ani o aso. Po kosmetyki do detailingu.

 

 

Chyba że tak, pytałem z ciekawości bo przydałby mi się w okolicy jakiś szrocik z subaru. 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przegląd :D i mimo dobitego przegubu i uszkodzonej osłony wszystko przeszło na tip top. Nie takie straszne te przeglądy norweskie, jak je malują.

 

Wczoraj odszczurzyłem środek i naprawiłem tylną wycieraczkę. Tak wogole jest jakiś bezpiecznik za nią odpowiedzialny? Trzpień stał na amen a mimo to silniczek pracował, znaczy próbował... I się trochę przyjarał. Ale póki co jeszcze kręci :)

 

attachicon.gifDSC_0521.JPG

Przegląd na 2 lata? Ja mam w sierpniu, ale też nie spodziewam się problemów :)

Wycieraczka do zrobienia, moze po świętach się uda... Taka już ich natura.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na dwa lata . Mój był trochę zapuszczony, no i trochę starszy od twojego, ale m kontrola poszła bez problemów.

Przegląd mój w czerwcu wychodził, ale można zrobić do 4 miesięcy przed, wiec wrazie w naprawie w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem na necie podporę wału i uszczelki do kolektora ej22 w imprezie szukałem z miesiąc, zakupiłem płyn hamulcowy + zestaw naprawczy jakiś czas temu do 2 tłoka. Oddałem koło do naprawy bo po 1 dniu była połowa ciśnienia, tak uciekało, i okazał się uszkodzony zaworek demontaż montaż u wulkanizatora 20 zł :) Będzie co robić przez święta mam nadzieję tylko że z wałem wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja poza dokarmieniem (dwa zbiorniczki) Najpierw 98 a potem dodałem 50 litrów gazu, bo gazowana 98 smakuje lepiej. :biglol:

A w drodze powrotnej zaobserwowałem jak przy ruszaniu mi się zaświeca kontrolka hamulca ręcznego (choć go nie dotykam). :huh:

Jakies pomysły?

Na jutro umówiony jestem u mechanika na wymianę oleju oraz klocków (tył). Jak coś to podpowiem żeby gdzieś zerknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja poza dokarmieniem (dwa zbiorniczki) Najpierw 98 a potem dodałem 50 litrów gazu, bo gazowana 98 smakuje lepiej. :biglol:

A w drodze powrotnej zaobserwowałem jak przy ruszaniu mi się zaświeca kontrolka hamulca ręcznego (choć go nie dotykam). :huh:

Jakies pomysły?

Na jutro umówiony jestem u mechanika na wymianę oleju oraz klocków (tył). Jak coś to podpowiem żeby gdzieś zerknął.

 

Mi świeci się brake jak jest mało płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...