Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mustaf90, chyba jesteś pierwszy na forum, który golił Subaraka. Gratulacje! :puchar:

Dostane jakieś trofeum za przetarcie ścieżki dla potomnych;p?

I że tak powiem, golcie swoje świnie:p

 

W nagrodę możesz sobie fundnąć golonkę ze świni :lol:

 

A ja dzisiaj wymieniłem filtr kabinowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odpowiednio zamocowałem koło zapasowe, które z racji zbiornika LPG wożę w bagażniku. Dotychczas potrafiło się przesuwać na zakrętach no i w przypadku dachowania stanowiło zagrożenie.

 

Spiąłem je taśmą do mocowania bagażu z metalowym napinaczem. Taśma ma metalowe haki na końcach które zapiąłem z jednej strony na metalowym zapięciu oparcia kanapy, a z drugiej na metalowym uchwycie isofix w siedzeniu kanapy. Całość naciągnięta napinaczem przy okazji unieruchomiła też gaśnicę.

 

Na prośbę dołączam zdjęcia, taśma za 6,50:

0403afa828bf2fcemed.jpg

 

a tak wygląda po zamontowaniu:

4b4fcd7f4bd90d0fmed.jpg

 

kłopotliwe było tylko dojście do dolnego zaczepu isofixa. Zrobiłem to od strony kanapy wyjmując zaślepkę, najpierw przetknąłem do bagażnika drut i nim wciągnąłem dłuższą część taśmy kotwiąc uchwyt. Nic nie hałasuje nie skrzypi, jestem zadowolony.

Edytowane przez KaiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaim zrobiłem tak samo już przed zimą tylko podczepiłem inaczej, w bagażniku są zaślepki z gwintem, nakręciłem tam śruby, żeby o nie zaczepić te haki i też koło przestało latać :)  ale mam taką samą taśmę z napinaczem :)

 

co dziś zrobiłem przy swoim? nic , prócz trasy do Wadowic , wczoraj umyłem ładnie a dziś uświniony , jak to świnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem kratke w bagazniku. Ludzie z SIP czy ktos z Was porownal poprzednie rozwiazanie z 3 generacji z kratka z 4 generacji ? Krew sie z pyska leje ! Kto to wymyslil? Bylo super to sp..... sprawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym,że zatankowałem i psiknąłem na myjni ,to moge dopisać :" co nie zrobiłem w swym Subaraczku" otóż go nie rozpieprzyłem w drobny mak  :o

Nie ma to jak jechać prosto przez skrzyzowanie i uciekać (od osoby co robiła lewoskręt) w lewo i mieć szczęście,że tych jadących z naprzeciwka brakło i miałem pusto ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem asfaltowe kropy, umyłem surfexem od dołu, zatarłem małe ryski pastą, i doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę kosmetyków do szczęścia brakuje.

Muszę skoczyć do bielska po wypłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...