Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj była zmiana puszki końcowej, fajnie brzmiała ale w trasie troche za bardzo dawała o sobie znać, wróciłem do starej puszki, tak to sie darło:

https://youtu.be/Wmn_y509b4k

 

I w końcu założone letnie kapcie na nowych felgach, tylko na dekielki jeszcze czekam;)

 

 

post-14309-0-20298600-1429290580_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najlepszy wątek, żeby zadać pytanie o to, jak/czym doprowadzić taką kierownicę do stanu bardziej estetycznego? Jakaś pasta do skóry? Ale jaka - żeby rąk nie brudzila? Czy najpierw czymś umyć/wyczyścić?

Z góry dziękuję za rady. Poza tym - zrobiłem sobie GTkiem jedną z większych przyjemności motoryzacyjnych :)

post-486-0-13474900-1429301809_thumb.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem filtr kabinowy, jak wyjąłem stary to byłem zaskoczony, filtr czarny, ręce po wyciągnięciu też, w rowkach pełno syfu, a na środku przepalona dziura.... Chyba nikt go od nowości nie wymieniał :D  No i muszę dodać, że po wymianie samochód nagle przestał walić cały czas ciepłym powietrzem przy wyłączonym nawiewie, a przy włączonym chłodzeniu w końcu chłodzi i to jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odebrane z Kartuskiej - wymieniono/zrobiono:

 

- przednie i tylne tarcze hamulcowe TRW

- przednie i tylne klocki EBC GreenStuff

- pełny serwis klimy metodą Tunap z odgrzybianiem i nabiciem

- wymiana płynu chłodzącego i hamulcowego

- olej silnikowy Millers 5W40

- olej w AT i dyfrach Eneos

- filtr powietrza, pyłkowy i oleju

- wymiana sworznia lewej zwrotnicy

- wymiana tulei wahaczy przednich

 

To chyba wszystko jak o czymś nie zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najlepszy wątek, żeby zadać pytanie o to, jak/czym doprowadzić taką kierownicę do stanu bardziej estetycznego? Jakaś pasta do skóry? Ale jaka - żeby rąk nie brudzila? Czy najpierw czymś umyć/wyczyścić?

Z góry dziękuję za rady. Poza tym - zrobiłem sobie GTkiem jedną z większych przyjemności motoryzacyjnych :)

Najpierw umyj dokladnie kiere mydlem glicerynowym lub szarym ,po przeschnieciu skory nalozyc balsam do skor na miodzie i propolisie kiera jak nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba to najlepszy wątek, żeby zadać pytanie o to, jak/czym doprowadzić taką kierownicę do stanu bardziej estetycznego? Jakaś pasta do skóry? Ale jaka - żeby rąk nie brudzila? Czy najpierw czymś umyć/wyczyścić?

Z góry dziękuję za rady. Poza tym - zrobiłem sobie GTkiem jedną z większych przyjemności motoryzacyjnych :)

Najpierw umyj dokladnie kiere mydlem glicerynowym lub szarym ,po przeschnieciu skory nalozyc balsam do skor na miodzie i propolisie kiera jak nowa ;)

Brzmi smacznie :)

dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym kupić używkę a balsam wypić przy wymianie

To ja przy zabawie w czyszczenie wykorzystam swoje zasoby w zakresie używek i balsamów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, po południu zauważyłem, że jakiś Słowak się nie bał, i mi w zderzak tylny na parkingu przy.....bał jak bym takiego złapał to bym go nuczył szoferowania Jestem naprawdę zły...

Dzisiaj, umyłem silnik, polamentowałem nad zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zrobiłem" - nowe tarcze, klocki - przód.

Wymieniony wydech na STI.

Trochę wcześniej kupiłem autu nowe opony. Niech ma i się cieszy.

Wymieniony ECU na Prodrive.

 

Tylko nie ma kiedy go umyć.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...