Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniales o najwazniejszym - naklejki se kup :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ja nie lubię naklejek.. najwyżej Tobie się pozrywa to świństwo :mrgreen:

edit: juz znalazlem... nie napisales, ze ten siatex to ponad 50GBP kosztuje :shock:

za swoj TMIC dalem polowe tego... wiec taki KAWIOROWY siatex to se raczej daruje... :roll: :mrgreen:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Subaru-Impreza-WR ... 001aa#shId

za siatex nie dałem 50GBFów tylko sporo mniej, nawet z przesyłką wyszło sporo mniej :)

 

oto przykład, że da się taniej: http://cgi.ebay.co.uk/SUBARU-IMPREZA-ST ... 2c545a503f

no to napisz w koncu konkretnie, gdzie kupiles i ile dales... czy to jakas tajemnica :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos cudowna albo przynajmniej skuteczna metode na zaprawki odpryskow na bialej perle???

Co by jako tako wygladalo tan kolor wydaje mi sie dosc chciwy na mycie.

Mozna cos zrobic by sie mniej (wolniej) brudzila ta sliczna impreza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Legaś dostał nowa przednią szybę. Niestety poprzednia była lekko pęknięta już w momencie zakupu, a potem dostał jeszcze kamieniem spod koła jakiegoś nieuprzejmego pojazdu jadącego po drugiej stronie drogi. Więc wymiana była absolutnie konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofibra, wycierać lekko.
Proponuję zakup w np. real-u "ścierka do podłogi z mikrofibry Jan Niezbędny" :mrgreen: 50 x 60 cm. Jedną można całe auto do sucha wytrzeć i nie zostawia żadnych śladów 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad musisz mi uwierzyć na słowo, że padnięty oryginalny tłumik w N/A nie brzmi dobrze. Wyje i strzela jak WRC zamiast bulgotać.

 

Ale już w bardzo bliskiej przyszłości będzie prawdziwy bulgot.... :twisted::twisted::twisted:

 

Umówiłem się już z Panem u którego montowałem dzisiaj tłumik na to, że zrobi mi kolektor podobny do tego który miał Graf i jak na mój gust w bardzo dobrej cenie :P

 

Póki co jest cichy jak mysz kościelna bo dostał też oryginalny od gourmeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis oddałem Subaraka na "odpimpowanie maj rajd" do lakiernika, przygody zadnej nie było :wink: ale poodpryskiwalo tu i tam....

Będą nowe zderzaki przód i tył od `99-00, nowe progi, nowe oryginalne zaślepki halogenów, grill i lakier :) do odbioru we wtorek, sie pochwale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś wolne, więc: wymyłem, wywoskowałem, wyczyściłem środek, tapicerkę, a nawet silnik 8)

P.S. zna ktoś sposób, żeby po opłukaniu i wysuszeniu nie zostawał ten zakichany osad z kamienia na karoserii?

 

Polecam w tym celu szampon Turtle Wax Zip - z woskiem. Mam bardzo twardą wodę i zawsze zostawały ślady, nawet jak szybko wycierałem.

Zmiana szamponu na tego Zip-a pomogła. Znalazłem na Shellu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj auto od lakiernika maska wygląda jak nowa. Przy okazji Pan stwierdził, że przednim błotnikom należy się polerka i zrobił mi ją gratisowo. Wygląda mega. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj auto od lakiernika maska wygląda jak nowa. Przy okazji Pan stwierdził, że przednim błotnikom należy się polerka i zrobił mi ją gratisowo. Wygląda mega. 8)

 

Maskę lakierowałeś, czy wygląda jak nowa po polerce jak błotniki? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wprawdzie nie mam subaru ale mam od niedawna znane poniekad Saxo (exDNLowe) :] oswiniaczone jest z boku i z tylu :]

i zrobilem w nim kilka rzeczy:

- umylem i odkurzylem - srednio to mi wyszlo ale i tak jest lepiej niz bylo :]

- wymienilem lusterko wewnetrzne na takie, w ktorym widac pojedynczo, a nie potrojnie :P

- zmontowalem prosta konstrukcje pozwalajaca przesunac fotel bardziej do przodu - co by moja dziewczyna mogla sobie pojezdzic

- zalatalem dziure w oponie u Pana Janka na osiedlu :]

- wywalilem stare nadkole z checia zalozenia nowego - z czym sie na razie powstrzymalem

- przykrecilem lepiej zderzak przedni co by nie wisial az tak bardzo

- z niedzialajacego klaksonu i spryskiwacza zrobilem dzialajacy spryskiwacz po nacisnieciu klaksonu :D :D :D

I to wszystko przez ostatnie 3 dni :]

 

No ale za polerowanie to chyba i tak sie nie bede bral, bo podejrzewam, ze szkoda czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...