Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wuem nie mam zrobionych zdjec jak juz leza w srodku tylko jak sa wymontowane na dniach pstrykne fotke:)

 

znalazlem tylko taka fotke hehe (zdjecia robione kalkulatorem:D)

 

IMG_20131028_155836.jpg

 

 

 

 

 

 

 

a tak na serio to takie fotele siedza juz w samochodzie (elektryczne i mega ciezkie w porownaniu do orginalnych gt'kowych)

 

 

IMG_20131028_151649.jpg

Edytowane przez Jaco46VR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem swoje kawiorowe szare fotele na skórzane fotele z GT'ka. Kanapa o dziwo tym razem pasowała. Przymierzam się do zmiany boczków, ale muszę przemalować kilka elementów na czarno, żeby to jakoś pasowało.

Wymieniłem zaciski jednotłoczkowe, tarcze i klocki (260mm x 24mm) na dwutłoczkowe z GT'ka (277mm x 24mm) - zaciski wypiaskowane, wyproszkowane, zregenerowane, tarcze o zgrozo od Brembo, klocki jakieś ledwo dotarte ;) Najlepsze jest to, że wymieniłem całość bo mi na przeglądzie pan powiedział, że powoli trzeba wymieniać - po demontażu całość wygląda bardzo dobrze, nic nie cieknie, tarcze proste bez wżerów, klocki z całą kupą mięsa - więc nie wiem o co temu panu chodziło.

Pobiłem rekord świata w spalaniu - jadąc jak emeryt na trasie 420km uzyskałem średnie spalanie na poziomie 7,18l / 100km.

 

Zaraz WueM zawoła dwaj foty ... jak obczyszczę środek to może mi się będzie chciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po 3 dniach deliry odebrałem wreszcie swoją Świnkę z konserwacji! Tęskniłem mocno, teraz znów cieszę się jazdą. Żadna solanka zimowa nam nie straszna, więc dawać to białe ustrojstwo :D

To biale ustrojstwo niech pozostanie u ciebie w gorach :biglol:

Shadowaty ja nienawidze zimy :wacko: a jak bede chcial zimowe pojazdki to pojade do ciebie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zawa,wiem wiem, ale cos pogoda nie taka , ato mi cos strzyka w kregach, a to gardziołko bolało ( bez głupich domysłów )

Ale jutro sie wezme, jak nie bedzie padać.

 

spoko

badyl mozesz otwierac servis szorujacy wyszlo ci ciacia :lol:

 

sie wie, przyjeżdżać bedziem szorować gabloty.

 

.....kto ma świnki, chetnie przygarne chlewika na lusterko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...