Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

najpierw umyłem, potem ubezpieczyłem.

Błąd. Najpierw się ubezpiecza, a potem myje, gdyż albowiem mycie może być powodem wielu uszkodzeń. :coffee:

 

 

Racja, i na zdjęciach brudnego nie wszystko widać... co ma dosyć zasadnicze znaczenie (przy AC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiele osób jest przeciwnikiem ale dzisiaj założyłem w moim wrxie blow off i bardzo mi się podoba ;) polerowalem lampy oraz szyby zostaly przyciemnione bardzo mocno i jest + 30 km :)

Edytowane przez Roxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zjeżdżając na chodnik dla straży pożarnej na sygnale zahaczyłem katalizatorem o krawężnik, a że mocowania i śruby na flanszy były już ratowane wszystko się posypało. Dzisiaj kupiłem 2 mocne śruby ze sprężynkami do flanszy i pastę do wydechu. W końcu wszystko trzyma się idealnie i już nie pierdzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek wrócił ze "spa", po pomalowaniu zderzaka i reperaturkach błotników wygląda świetnie :) a i prezent dostał:

post-14607-0-13314000-1436287037_thumb.jpg

Cztery nakładki na pasy :D, może nie są aż tak funkcjonalne jak myślałem, ale wyglądają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem ;)

Samo kupno GT wyszło by raczej taniej niż przeszczep-bo ja z tych co ewentualnie poza silnikiem (osprzęt,skrzynia) tez pomyslał bym o zawieszeniu ,czy heblu co za silnikiem nadąży ;)

 

A i zimówki z felami kupiłem :)

Na zime gotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się zmienić opony na letnie :D

Ja powoli dochodze do przekonania, że chyba za późno na zmianę. Zima tuż tuż. :P

 

To zależy, ja akurat planowałem parę dalszych wyjazdów i nie czuję się bezpiecznie na zimówkach... i dopiero teraz czuję jak bardzo psuły komfort, letnie są cichuteńkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...