Skocz do zawartości

WYCENA - SUBARU IMPREZA WRX MY 06 SUN


JULI

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie .: Ja mam 198 cm. wzrostu jak z tyłu za mną mam bazę i wepnę nosidełko to z przodu nie jestem w stanie usiąść i musi , żona prowadzić samochód a ja siedzę z tyłu za pasażerem , więc to odpada . A jak nosidełko dam za pasażera to niestety żona nie ma miejsca. Tego nikt z was nie przewidział.
no to to do Forestera też się nie zmieścisz, potrzebujesz coś przestronniejszego
Mam pełny wydech Blitza więc na prawdę nie jest tak przyjemnie jak myślicie
zmień wydech :razz:
a co dopiero mojemu szkrabowi małemu
ja jeździłem z moim Synkiem do 6 miesiąca Imprezą a miałem Devila

 

OK' date=' skoro jesteś tak zdeterminowany, to sprzedawaj. Ja bym wystawił 75-80 tys. - co oczywiście nie oddaje w pełni stanu wyposażenia samochodu, tego że jest zadbany, Twojego czasu i pieniędzy włożonych w to jak wygląda... Ale coż, kto [b']musi [/b]sprzedać zawsze traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po drugie .: Ja mam 198 cm. wzrostu jak z tyłu za mną mam bazę i wepnę nosidełko to z przodu nie jestem w stanie usiąść i musi , żona prowadzić samochód a ja siedzę z tyłu za pasażerem , więc to odpada . A jak nosidełko dam za pasażera to niestety żona nie ma miejsca. Tego nikt z was nie przewidział.
no to to do Forestera też się nie zmieścisz, potrzebujesz coś przestronniejszego

 

Zobacz legacy, ja mam 2m wzrostu i za mną może spokojnie ktoś usiąść. I to z ktoś z nogami! :)

Z resztą, był to jeden z powodów dla których kupiłem to auto. A w legacy MY10 ma być ponoć jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie .: Ja mam 198 cm. wzrostu jak z tyłu za mną mam bazę i wepnę nosidełko to z przodu nie jestem w stanie usiąść i musi , żona prowadzić samochód a ja siedzę z tyłu za pasażerem , więc to odpada . A jak nosidełko dam za pasażera to niestety żona nie ma miejsca. Tego nikt z was nie przewidział.
no to to do Forestera też się nie zmieścisz, potrzebujesz coś przestronniejszego

 

Zobacz legacy, ja mam 2m wzrostu i za mną może spokojnie ktoś usiąść. I to z ktoś z nogami! :)

Z resztą, był to jeden z powodów dla których kupiłem to auto. A w legacy MY10 ma być ponoć jeszcze lepiej.

 

No to mnie zdziwileś :) Ja mam 194cm i nie moglem znaleźć wygodnej pozycji w Legacy kombi, bo się zastanawialem nad nim :)

 

Co do tematu wątku, to ja autora rozumiem i mimo wszystko nie męczylbym pociechy glośnym samochodem. Ale też NIGDY bym takiego samochodu nie sprzedal!!! Nie popelniaj tego blędu!!! IMHO zdecydowanie lepszym wyjściem z sytuacji jest kupno drugiego autka do domu i już. Niech Imprezka nawet postoi w garażu rok, na wartości nie straci, a może się okazać, że autko wręcz będzie więcej warte (stosunkowo). No chyba, że pojawia się wątek finansowy i nie masz kaski, żeby drugie autko mieć - wtedy to problem.

 

Cena IMHO: wolaj 85k sprzedaj za 75k - ale to chyba ze stratą sprzedaż :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie: Mam pełny wydech Blitza więc na prawdę nie jest tak przyjemnie jak myślicie mi jest ciężko w trasie a co dopiero mojemu szkrabowi małemu :cry:

Ja bym wtedy kupił jakiś cichszy wydech, np. Supersprita, lub seryjną puszkę, jeśli trzeba radykalnie obniżyć hałas.

A Blitza odłożyć sobie na lepsze czasy ;)

Jeśli auto jest ładne i pewne, to ja bym nie sprzedawał, prędzej czy później i tak zaczniesz za tym autem tęsknić. A później znalezienie ładnego egzemplarza Imprezy graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie: Mam pełny wydech Blitza więc na prawdę nie jest tak przyjemnie jak myślicie mi jest ciężko w trasie a co dopiero mojemu szkrabowi małemu :cry:

Ja bym wtedy kupił jakiś cichszy wydech, np. Supersprita, lub seryjną puszkę, jeśli trzeba radykalnie obniżyć hałas.

A Blitza odłożyć sobie na lepsze czasy ;)

:shock:

 

Nie mogę od tak sobie zmienić wydechu bo bym musiał zmieniać mapę i co potem znowu blitz i potem znowu mapa?? :( To będzie jakieś 8.000 zł. :roll: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, OK - widzę nieprawdopoobną determinację ...

 

Każde auto czeka na tego jednego właściciela - jak będziesz miał szczęście, sprzedasz w 2 dni, a jak nie ... poczekasz 4 miesiące :(

 

MY06, też doinwestowany (skrzydło, defi, blow-off, też blitz choć nie przelotowy, bez remapu, za to z TEINem, z 2 x większym przebiegiem) sprzedał się ostatnio za ... 65k. To jest cena, o którą pytasz ...

 

Życzę Ci konkretnego klienta, który dzwoni, przyjeżdża, płaci, odjeżdża ... a nie jakiegoś marudera, który kombinuje jak tu urwać 500 pln, bo Ci coś z ubezpieczenia zwrócą :roll:

 

pozzdr,

look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga powiedz czy jest duza roznica po mapie ?

 

No stary jest przepaść na maxa. Seria 227 KM a teraz 265 KM i 330 MN a teraz 414 MN. :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 6:34 am ]

JULI, OK - widzę nieprawdopoobną determinację ...

 

Każde auto czeka na tego jednego właściciela - jak będziesz miał szczęście, sprzedasz w 2 dni, a jak nie ... poczekasz 4 miesiące :(

 

MY06, też doinwestowany (skrzydło, defi, blow-off, też blitz choć nie przelotowy, bez remapu, za to z TEINem, z 2 x większym przebiegiem) sprzedał się ostatnio za ... 65k. To jest cena, o którą pytasz ...

 

Życzę Ci konkretnego klienta, który dzwoni, przyjeżdża, płaci, odjeżdża ... a nie jakiegoś marudera, który kombinuje jak tu urwać 500 pln, bo Ci coś z ubezpieczenia zwrócą :roll:

 

pozzdr,

look

 

Nie determinacja tylko próbuje pokazać , że niektóre argumenty kolegów mogę obalić a niektóre są słuszne. Jeszcze Subarak nie wystawiłem ale dzięki za pobożne życzenia:) :wink:

 

A i jeszcze jedno w ramach sprostowania: To nie chodzi, że jedyna w kraju bo ma SUN tylko oto , że przebieg bardzo bardzo mały, nie bita, serwisowana, na gwarancji :mrgreen: i mocno doinwestowana.:) :wink: !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co innego STI
nie przesadzaj, moja corka jechala STI "sie rodzic", swoja pierwsza jazde autem w zyciu zaliczyla STI i nic tak jej nie uspokajalo (zwlaszcza na kolki) jak zawieszenie Ohlins i wydech Supersprinta. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a wracajac do tematu to wycen raczej wiecej niz mniej, zawsze sie znajdzie ktos kto szuka auta "igla" i bedzie w stanie zaplacic pare zlotych wiecej (ale z osemka z przodu bym sie nie rozpedzal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie: Mam pełny wydech Blitza więc na prawdę nie jest tak przyjemnie jak myślicie mi jest ciężko w trasie a co dopiero mojemu szkrabowi małemu :cry:

Ja bym wtedy kupił jakiś cichszy wydech, np. Supersprita, lub seryjną puszkę, jeśli trzeba radykalnie obniżyć hałas.

A Blitza odłożyć sobie na lepsze czasy ;)

:shock:

 

Nie mogę od tak sobie zmienić wydechu bo bym musiał zmieniać mapę i co potem znowu blitz i potem znowu mapa?? :( To będzie jakieś 8.000 zł. :roll: :sad:

 

zostaw downpipe, bo to on glownie zmniejsza restrykcje wydechu, reszte wsadz serie. Bedzie ciszej i nie powinno byc problemu z koniecznoscia zmiany mapy.

 

Mi sie natomiast wydaje ze Ty juz zdecydowales sprzedac to auto, skoro tak to rynek i tak zweryfikuje za ile sprzedaz, wystaw za ile chcesz najwyzej potem zmienisz cene (pewien obraz sytuacji powinienes miec po dotychczasowych odpowiedziach).

Opcja nr.2 sprzedaj dodatki a wystaw serie na sprzedaz napewno dostaniesz wiecej.

good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że kolega poprostu chce go sprzedac!.

Ja też swoją małą gdy sie urodziła woziłem Wrxserem,mam 193 cm i ponad 110 kg wiec małym facetem nie jestem:)Pamietam że Mała jeździła za mną w nosidełku i się mieściliśmy!.Zobaczymy dziś jak zamontuję normalny fotelik

Myśle że wartośc twojej ślicznotki to około 80tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY06, też doinwestowany (skrzydło, defi, blow-off, też blitz choć nie przelotowy, bez remapu, za to z TEINem, z 2 x większym przebiegiem) sprzedał się ostatnio za ... 65k. To jest cena, o którą pytasz ...
to chyba mowa o mojej Susie... :mrgreen: potwierdzam, poszedł za 65k (grudzień 2005, model 2006 też wersja SUN, czyli szyber i xenon) + dodatki, które wymienił ukiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, ja nie przesadzam - gdybać sobie możemy w miłej atmosferze o tym jak twarde może być auto (szczególnie z tyłu), w którym podróżuje niemowlak ... ale ja wolałbym, żeby wypowiedział się lekarz :wink:

 

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 12:30 pm ]

maniujr, wersja SUN oznacza szyber - wszystkie imprezy od MY06 miały xenony - czy w wersji SUN, czy bez SUN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że kolega poprostu chce go sprzedac!.

Ja też swoją małą gdy sie urodziła woziłem Wrxserem,mam 193 cm i ponad 110 kg wiec małym facetem nie jestem:)Pamietam że Mała jeździła za mną w nosidełku i się mieściliśmy!.Zobaczymy dziś jak zamontuję normalny fotelik

Myśle że wartośc twojej ślicznotki to około 80tyś zł.

 

Poprostu w to nie wierze , że mając 193 normalnie się zmieściłeś za kierownica jak ja nawet nie mogę tam wejść. :( :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juli, człowieku rób co chcesz, ale najpierw poszukaj faktury zakupu auta (140-150?!?) dodaj do tego 22 i policz swoją stratę (myślę, że okolice 75 dostaniesz-73-78 ), czyli jesteś stówkę w plecy, a auto ledwo dotarte. No chyba, że Cie stać to nie ma sprawy. To z punktu widzenia Poznaniaka. papa.gif

Teraz z punktu widzenia miłośnika marki blagam.gif :

Masz najładniejszą Imprezę jak wyszła od FHI (IMHO), zmodyfikowaną jak Pan Bóg przykazał, na najlepszych gratach i u najlepszych magików. Juli weź się obudź przestań ...dolić i zamknij wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest tyle warte, za ile będą chętni je kupić.

Chcesz mieć wycenę - idź do ludzi którzy się tym zajmują i będziesz miał jakieś podstawy do ewentualnej sprzedaży i dyskusji z kupującym. Tak to co powiesz - koledzy z forum mi poradzili?

A w ogóle czy chcesz to sprzedać, czy zareklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest tyle warte, za ile będą chętni je kupić.

 

taka jest prawda. Każdemu się wydaję, że auto jest mega i jest warte ze 100.000, a później nie ma chętnych i przychodzi ktoś kto daje 79.000 i wtedy dylematy czy sprzedać, czy czekać, czy w ogóle nie sprzedawać. :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach sprostowania to , że mała dzidzia przyszła na świat to nie jedyny powód dla którego rozmyślam nad sprzedażą mojego autka. Kończę remont własnego gniazdka a jak na razie mieszkam u TEŚCIÓW. Więc pewnie co niektórzy wiedzą co to znaczy. :neutral: Po prostu marzy mi się już być na swoim a brakuje mi pieniędzy na wykończenie A nie mogę się wbijać w kolejny kredyt bo jeszcze Subaru nie spłaciłem do końca.

 

Decyzja zapadła po wielu tygodniach przemyśleń kombinacji co tu zrobić , żeby Subarka została niestety muszę się z nią rozstać.

P.S. Mam jedno marzenie proszę was Forumowiczów , niech moje pierwsze dziecko zostanie na Forum , żeby nie kupił jakiś , że tak powiem BURAK :cry: :neutral: :sad: :roll:

 

[ Dodano: Wto Sie 25, 2009 7:21 am ]

Więc dla chętnych : http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=127066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...