Skocz do zawartości

WYCENA - SUBARU IMPREZA WRX MY 06 SUN


JULI

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zamianą na Forestera lub sprzedaniem mojego oczka w głowie, ponieważ urodziła mi się córeczka i niestety muszę mieć coś rodzinnego. Nie wiem jaką ustalić wartość mojego Subaraka bo takiego nie ma w całej Polsce :wink: A w salonie Subaru jak ich poprosiłem to śmiechu warte z tego wyszło ,masakra :shock:

 

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki wielkie.

 

 

Oto krótki opis mojego maleństwa :

Subaru Impreza WRX MY 06 SUN – Jedyna taka w Polsce. !!!!!!

Rok produkcji 2006, pierwsza rejestracja listopad 2006

Kupiony w Salonie w Polsce w Szczecinie .

Przebieg 25.000 km.

Samochód w stanie idealnym , jak nowy.

Wyposażenie standardowe:

4WD, ABS, Alufelgi 17”, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka,Podgrzewane Lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja Automatyczna, Lakier metallic, Poduszki powietrzne, Radio+CD, Reflektory ksenonowe, Wspomaganie kierownicy, Elektryczny Szyberdach

Światła Przeciwmgielne.

Oprócz standartowych rzeczy auto zostało mocno doinwestowane :

- Program Ecutek , przez firmę nie-ASO z Poznania moc 265 KM i 414 Nm (niedawno auto było hamowane i wyniki zostały potwierdzone)

- Pełny wydech firmy BLITZ

- Tylni spojler od STI

- Zestaw zegarów firmy Defi na konsoli środkowej

- Turbo timer firmy BLITZ

-Short shift ( krótka skrzynia biegów) oryginalny montowany w serwisie Subaru.

-Sportowa Gałka zmiany biegów firmy Momo

-Audio całe przerobione , Alpinie

-Przyciemnione szyby z Atestem

Koszt samych dodatków to około 22.000 zł. - wiem że to się nie zwraca ale wydaje mi się , że ma wpływ na cenę :roll:

Teoretycznie :roll: Gwarancja do listopada.2009. Samochód nie uderzony, 200% bezwypadkowy , serwisowany. Można sprawdzić w dowolnym serwisie. Olej wymieniany co 7 tyś na motula. Dwa komplety opon Letnie i Zmowe.

 

Oto pare fotek.:

28072009387.th.jpg

 

dsc03423l.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JULI, bardzo fajne auto, rozumiem, że żal się rozstawać - przechodziłem przez to samo i też musiałem się przesiąść na auto "rodzinne" :roll:

z moich doświadczeń powiem Ci tak - ja bym nie sprzedawał, tylko kupił jakiś dupowóz kombi - dzieci szybko rosną, za rok nie będziesz potrzebował gondoli, wózka i innych pierdół - warto się przemęczyć, uwierz mi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, pytanie troche z innej beczki.

Jak przyciemniłeś przednie szyby i dostałeś na to atest?

Przyciemniła mi to firma w Szczecinie i niby dała atest . Przednie szyby są chyba według norm przyciemnione. Najważniejsze , że Policja mnie już kilka razy zatrzymywała i problemów nie miałem.

 

Chłopaki proszę o wypowiedzi ale najważniejsze proszę o CENĘ mojej Subarki . !!!!!!

 

Na allegro cena się kształtuje między 63.000 a 79.000 ale są to wersje ściągane i nie są tak doposażone jak moje cacko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym polega wyjątkowość wersji SUN?

 

ma elektryczny szyber-dach miałem kiedyś taka :wink:

 

co do wyceny to sadzę że ok 80-85 tyś za auto to jest maksymalna kwota jaką możesz dostać.

 

Suma ubezpieczenia takiego auta w Allianz to 75 tyś plus zwyżka za bezwypadkowość oraz dodatki daje nam tą kwotę :wink:

 

cccg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym polega wyjątkowość wersji SUN?

 

ma elektryczny szyber-dach miałem kiedyś taka :wink:

 

w takim razie nie jest jedyna w Polsce, bo moja też ma elektryczny :roll:

ciekawe, bo w żadnej specyfikacji nie mam SUN :cool:

 

uważam, podobnie jak PJAY - startuj od 85, ale 80 to dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie jest jedyna w Polsce, bo moja też ma elektryczny :roll:

ciekawe, bo w żadnej specyfikacji nie mam SUN :cool:

 

oznaczenie SUN tyczy się wersji EU. Moja była kupiona w SIP :wink:

 

:arrow: http://www.subaru.pl/archiwum/oferta/pd ... mpreza.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, podobnie jak PJAY - startuj od 85, ale 80 to dobra cena...

 

Nie potępiajcie mnie za mój pesymizm ale 80.000 jak koś zapłaci to wybiore się pierwszy raz na Jasną Górę i do Lichenia :wink:

 

Przestań, od czegoś trzeba zacząć.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu bym nie sprzedal.

To jak sprzedac wlasna dusze. swoje wlasne serce.

Przykladowo.

Ja mam kolekcje plyt CD - prawie 2000

Zona gdera - sprzedaj, przeciez tego nie sluchasz.

W zyciu nie sprzedam. !!!!!!!!!!!

Wole wode z kranu pic i splesnialy chleb ze smietnika szamac.

Tak samo z tym samochodem.

Nie sprzedaje sie swoich spelnionych marzen.

jak Ci bryka potzrebna to sobie kup cos za 10 tys co jezdzi.

Ile dostaniesz 80 tys ????. A ile jest wart - ceny nie ma dla Ciebie [jest bezcenny].

Odkupisz sobie - watpie.

Ile zycia mu poswieciles ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu bym nie sprzedal.

To jak sprzedac wlasna dusze. swoje wlasne serce.

Ile zycia mu poswieciles ???

 

Ty normalnie po takim przemówieniu to chyba kupie przyczepę i tam będę woził córeczkę. :grin: :wink:

 

Jeszcze zapraszam do wypowiedzi i sugerowanie ewentualnej ceny Subarki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, miałem te same obawy ... dziś moja córeczka ma 5 miesięcy ... i uwielbia jeździć Imprezą :!: :grin: Oczywiście trzeba delikatniej, płynnie, itd. ... ale WRX spokojnie nadaje się do tego (!) szczególnie jeśli nie zmieniałeś zawieszenia - na seryjnym jest wystarczająco miękko ... co innego STI, tutaj już nie byłoby tak fajnie (a propos wątków o totalnej nieprzydatności WRX'ów :lol: )

 

Też mam Blitza, na początku jeździłem z silencerem, ale moja żona stwierdziła, że on prawie nic nie zmienia, więc olałem i jeżdzę "otwartej rurze" :mrgreen: Wiadomo, że z małą wolniej ... bez kręcenia. Ja mam środek i końcówkę ... nie wiem jak to jest przy przelocie, na pewno jeszcze głośniej i pewnie silencer niewiele tu zmieni (bo bardziej dudni od przodu) .... no cóż ...

 

Także generalnie - narodziny maleństwa nie koniecznie muszą oznaczać sprzedaży Imprezy :!: Zainwestuj w bardzo dobry fotelik koniecznie z bazą i będzie małej wygodnie ... a jak ona patrzy na skrzydło :mrgreen: ho ho ho!

 

Mnie dodatkowo dopinguje żonka ... to pomaga. Taka była decyzja - pojawia się maluch, Impreza zostaje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, rozumiem, ze urodzilo sie przynajmniej drugie a raczej trzecie dziecko? Przy dwojce dzieci to faktycznie moze byc troszeczke ciezko na dluzszy wypad (np. tydzien) ale biorac pod uwage ze jest dach a na nim bagaznik to pakujesz sie normalnie i jedziesz. Przy trojce to faktycznie ciezko i porzebny jest wiekszy samochod ale Forester wcale nie jest taki wiekszy od Imprezy no chyba, ze mowisz o nowym Foresterze.

 

Jesli zas urodzilo Ci sie pierwsze dziecko i od razu chcesz pozbyc sie, jak to okresliles "oczka w glowie" przychodza mi do mojej glowy dwie rzeczy:

- to nie jest Twoje oczko w glowie i od razu trzeba bylo kupowac Voyagera a nie bawic sie w Impreze i sciemniac ze to pasja

- oddac corke dziadkom i zapomniec o sprawie

 

A mowi Ci to wszystko ojciec dwojki dzieci. Jak mi sie urodzilo pierwsze to kupilem dokladnie taki sam samochod jak masz Ty i przejechalem nim ostatnie 4 prawie lata nad morze ze sprzetem windsurfingowym i 3 osob w srodku i ANI RAZU nie narzekalem ze to nie jest auto rodzinne i zawsze SPOKOJNIE sie pakowalem. Teraz jezdze z dwojka i stwierdzam ze jest gorzej ale do lepetyny nie przyszedlby mi pomysl pozbywania sie tego samochodu z takiego akurat powodu.

 

Jesli ktos sprzedaje takie auto ze wzgledu np. na spalanie albo wlasnie, ze nie jest wystarczajaco rodzinny to nie powinien go kupowac in the first place.

 

A pakowac auto porzadnie to umiesz? :wink:

 

No Compromise!

:cool:

 

PS.

Nie sluchaj takich pozerow jak Michal K To on raczej potrzebuje dupowozu a nie Ty. Masz IDEALNY samochod ktory zapewnia Ci dwie rzeczy: fun z jazdy jak jedziesz sam i dobry transport dla Twojej rodziny.

 

PS2. Zakladam oczywiscie ze nie masz doga czy innego sznaucera :roll:

 

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 9:05 pm ]

ukiman, ja nie mam przelotu i nikt nigdy sie nie skarzyl ze glosno. 500km na Hel i kazdy wypoczety! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKIMAN i WOJTEK :

Po pierwsze: proszę podajcie swoje sugerowane ceny? :wink:

Po drugie .: Ja mam 198 cm. wzrostu jak z tyłu za mną mam bazę i wepnę nosidełko to z przodu nie jestem w stanie usiąść i musi , żona prowadzić samochód a ja siedzę z tyłu za pasażerem , więc to odpada :twisted: . A jak nosidełko dam za pasażera to niestety żona nie ma miejsca. :wink: Tego nikt z was nie przewidział. :mrgreen:

Po trzecie: Mam pełny wydech Blitza więc na prawdę nie jest tak przyjemnie jak myślicie mi jest ciężko w trasie a co dopiero mojemu szkrabowi małemu :cry:

 

P.S : Proszę przy każdej wypowiedzi niech każdy poda cenę według własnej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na Blitza - stopery do uszu :)

2. nosidelko z przodu przy kierowcy

3. Ty jako kierowca

4. zona do bagaznika na dach

cena 80-85 [tu juz nie ma znaczenia bo Ja bym traktowal to jako zakup kolekcjonerski] - takiego Drugiego nie ma w Polsce - tyle bym dal bo o czyms takim marze [ten co mam oddalbym zonie]. Jak kupuje poszukiwane i rzadkie plyty do kolekcji to cena nie jest kryterium.

Moze kiedys sie spelni marzenie.

Jak sprzedasz to nie kupisz juz ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że to jest rodzinne auto. Zawsze może być inne, większe - ale czy na pewno warto zmieniać? Ja się pakuję do swojego kombiaka z dwójką maluchów, box na dach i nie ma problemu. Nie za bardzo rozumiem, czemu nie możesz się zmieścić z nosidełkiem z tyłu? U mnie są na stałe dwa foteliki i bez problemów się mieszczę jako kierowca. Może zamiast zmieniać ukochany samochód zmień nosidełko..... :grin:

Jaka cena? Szacuję 75k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. Bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad zamianą na Forestera lub sprzedaniem mojego oczka w głowie, ponieważ urodziła mi się córeczka i niestety muszę mieć coś rodzinnego (...)

tak jak pisali koledzy: z jednym dzieckiem na pewno da rade normalnie jezdzic Impreza (nawet sedanem)

 

pisze, bo wiem z wlasnego doswiadczenia: przez pierwszy rok po urodzeniu sie synka nasz GT'ek (sedan) robil za woz rodzinny (potem te funkcje przejal Forek :grin: )

 

u nas konfiguracja byla taka: jak musielismy gdzies jechac we trojke, to ja siadalem przy kierownicy (wzrost 186 cm), zona siadala za mna (miala wystarczajaco miejsca) albo ja siadalem za zona (to wtedy tez mialem wystarczajaco miejsca, bo jest drobniejsza ode mnie :mrgreen: ), a krzeselko (bez bazy) mielismy zamocowane na tylnej kanapie, za fotelem pasazera... bagaznik bezproblemowo miescil wozek i krzeselko do karmienia oraz inne niezbedne duperele malucha... owszem, trzeba bylo wyrobic okreslony system, aby wszystko elegancko miescilo sie w bagazniku, ale z biegiem czasu nabralismy wprawy i wszystko bylo git :grin:

 

reasumujac: zostaw Impreze (i dokup Forka, ew. OBK'a :grin: )

 

 

 

p.s. co do ceny, to mysle, ze jezeli w obecnych realiach otrzymasz 75k PLN, to bedzie b. dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...