Skocz do zawartości

UWAGI DOT. DZIAŁANIA NOWEGO FORUM


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

HP :?: MP :?: :shock: Wyjaśnienie przeczytałem.

I ze wstydem przyznaję, że (pomimo jakiejś znajomości języka, z którego zaczerpnięto "level") ... nic nie zrozumiełem :oops:

Jakie regeneracje :?:

Jakie poziomy aktywności :?:

Jaka szybkość odpowiedzi :?:

 

Pozdrowienia

 

PS. W tym kontekście zasada działania twin scroll turbocharger, czy też suretrac lsd to poziom przedszkola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM z liczeniem nowych odpowiedzi.

Taka sytuacja:

Mam przeczytane wszystkie wiadomości. Odświeżam stronę główną i dostaję:

Forum Subaru ....

Nowych tematów: 3

Nowych postów: 57

a tak naprawdę jest tylko jedna nowa wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM z liczeniem nowych odpowiedzi.

Taka sytuacja:

Mam przeczytane wszystkie wiadomości. Odświeżam stronę główną i dostaję:

Forum Subaru ....

Nowych tematów: 3

Nowych postów: 57

a tak naprawdę jest tylko jedna nowa wiadomość

 

Też to zauważyłem... Wydaje mi się, że trzeba się przelogować. Ale i tak to mała niedoróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mię, że na tym wątku występuje dziwna rzecz :) Mianowicie klawiasze profil/GG/e-mail/PW, które zwykły znajdować się pod każdym postem tutaj w większości wyglądają jak te co były na starym forum, natomiast w innych wątkach są już te białe. Ja tam wolę te stare (niebieskie). Być może to nie problem forum tylko cache mi świruje - dosyć dziwne zjawisko :) Fotka dla zainteresowanych:

 

http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/zrzutekranu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mamcia to na przyszlosc lepiej drzwi zamyka, jak na forum wchodzi! Bo slyszalem, ze ci hakero-rozbojnicy to sie za Mamcia wkradli :lol:

 

No właśnie sie pojawiam tyko z kompjutera we firmie bo domowy mie sie rozchorował ......kaszle i ma ostrukcje.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usunąć przycisk ignoruj....

 

A broń Was przed tym Wysoki Dyrektoriat, Matka Boska Forumoska i parę innych sił wyższych! Jak do tej pory na wszystkich forach brakowało mi możliwości filtracji tego, co chcę czytać.

 

r.

Tylko ze ten przycisk ignoruje użytkownika a nie topic............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno, co mi jeszcze nie pasi, to ze zawsze musze klikac na przycisk "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane". W poprzedniej wersji bylo tak, ze przy wylogowaniu sie z forum od razu wszystkie dawal jako przeczytane i to bylo wygodniejsze. A teraz jak sie zapomni wcisnac i potem wroci, to jako nieprzeczytane sa zaznaczone rowniez te, ktore byly nieprzeczytane podczas poprzedniej wizyty i to troche zamieszanie wprowadza. Oczywisice czepiam sie szczegolow, ale mowie tylko ze tamten system mi bardziej pasowal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wlasnie bardziej pasuje ze trzeba samemu zaznaczyc ze sa przeczytane, mialem tak ze mi sie komp wieszal i wszystkie tematy byly jako przeczytane jak wracalem, a powiedzmy po kilkudniowej nieobecnosci bylo to uciazliwe ;) Terazm i sie komp nie wiesza, ale jakos tak mi lepiej pasuje :)

Dalej sie nie dowiedzialem czym sie rozni Auto od Samochodu? :P Moze "Samochod" zmienic na "podpis"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość nieprzeczytanych wiadomości jeszce raz

 

Zauważyłem, że jeśli napisałem ostatni post w np. "Forum Subaru", to na stronie głównej jest ono oznaczone jako zawierające nieprzeczytane wiadomości, co jest nie prawdą, bo jest wejdę, to wszystkie tematy są przeczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jeśli napisałem ostatni post w np. "Forum Subaru", to na stronie głównej jest ono oznaczone jako zawierające nieprzeczytane wiadomości, co jest nie prawdą, bo jest wejdę, to wszystkie tematy są przeczytane

 

A patrzyłeś na kolejnych stronach :?: U mnie akurat taki jeden gad ukrywał się na 2 stronie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...