Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.05.2017 o 10:07, sredniaq napisał:

Pytałem na forum o 225-45 i chyba@Oktan pisał, że nie wchodzi bez podgięcia kielichu amortyzatora

to jest tak że wszystko zależy od felgi, jaka szeroka i jakie ma et, jak masz gwint i zalezy tez jaki to tak samo różne koła wchodzą bądź nie

ja latam rajdówką na felgach z sti newage 5x100 z oponami 215/45r17 a czasem na 225/45

jak mam śruby do pochylenia kąta koła z tyłu to przy za dużym stopniu np -2st bez dystansu nie wejdzie takie koło, przy seryjnym nastawie spoko powinno wejść

W Classicu mam aktualnie 205/50r16 i speedline 2108 7J z et 50 i jest mega optymalnie, a z 17" najbardziej odpowiada mi opona 215/45, choc jakbym 205/45 też byłaby spoko na daily :)

O felgach i oponach temat rzeka bo zależy jeszcze czy i jak są zakończone nadkola tyle, czy były robione i jak, czy sa na ostro czy nie etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - regulacja tyłu ma bardzo sens, w gt założyłem i... muszę się jeszcze tym pobawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zapomnę to zmierzę chyba że ktoś mnie ubiegnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo proponuj na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że jestem świeżak i laik prośba o pomoc w przekazaniu info jak dołożyć kuce wodnikowi 2.0 >> jaki komp, jakie turbo, jakie parametry, co trzeba poczynić... Moje EJ20 ma 200km w papierach myślałem o mocy 250 do 300km, może ktoś ma jakąś dziuplę i poda koszty takiej rozbudowy, będę wdzięczny za zwrotkę, najlepiej prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 19:03, adamski napisał:

Pamięta ktoś jaką mają grubość oryginalne stabilizatory (przód,tył) w turbodziadkach poliftowych? I czy sedan i kombi w tej kwestii się różnią?

Wydaje mi się, że oba po 18mm, ale wolę się upewnić.

Tył na pewno 18, przód prawie na pewno 18 ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BartZ napisał:

Tył na pewno 18, przód prawie na pewno 18 ;)

dzięki

 

34 minuty temu, bmarcin napisał:

Szybkie pytanie do ekspertow Turbodziadkowych - jakie turbo bylo w serii Turbodziadka polifta? Td04, Td05? Inne?

Chyba była vf12, ale niech inni zweryfikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 23:09, Bibuł napisał:
średniak

mam klakson ale z logo "qms"

Jak pasuje to biorę

Pw.

 

bmarcin napisał:

Szybkie pytanie do ekspertow Turbodziadkowych - jakie turbo bylo w serii Turbodziadka polifta? Td04, Td05? Inne?]

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bmarcin napisał:

Szybkie pytanie do ekspertow Turbodziadkowych - jakie turbo bylo w serii Turbodziadka polifta? Td04, Td05? Inne?

Seria 90'-94' to VF12. Lift/no-Lift ;)

Taka jeszcze z kolankiem :D 

BTW, późno wstaje ale - przy zdrowym egzemplarzu (mechanicznie) - da się zamknąć licznik (260) ;) 

U sredniaqa (jeśli nie zmieniał) jest TD04 z imprezy STI JDM z 96/97r. (ostatni rok z kolankiem). Wstaje szybko ale kończy w okolicach 210-220kmh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...