Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Velkopopovicky Kozel - król!!

- potwierdzam, pyszności.

 

Ja /dla odmiany/ dzisiaj będę kosztował gatunkowego polskiego wina z jabłek :-)

Zanabyłem to cudo dziś na jakimś kiermaszu polskich (staropolskich) specyfików w jednym z centrów handlowych w Wawie.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo specjal świetne piwko, kiedys bez problemu mozna było zanabyć, teraz juz gorzej. Ja ostatnio desperadosy popijam. A tak to zawsze żubr/tyskie. Natomiast mam ochote na coś nowego, więc chetnie popatrze jak sie rozwija ten watek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a krajowe? warka, tylko warka... na totalne upodlenie - strong :mrgreen:

 

I ile Warka czerwona dobra jest to Strong to porażka na maksa dla mnie :razz: słodkie to jak kawa, nie da się pić :mrgreen:

 

Dla mnie najlepszy jest Żywiec a potem Dębowe, Specjala też da się wypić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franziskaner (ten ciemniejszy lepszy)

Paulaner (dunkel lepszy)

Obolon - ukraiński, już polecany wyżej - rewelacja. Jest odpowiednik polski, nazywa się Żywe, pycha.

Corona, Miller - może być.

Z pasteryzowanych właściwie wszystkie to jedna cholera, smakują tak samo. Nasze Żywiec, Lech, Tyskie do tego Heineken, Grolsch, Beck's - zasadniczo to samo.

 

Ogólnie - zdecydowanie pszeniczne i różne niepasteryzowane.

Na deser - Ciechan Miodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wroclawiu w pubie "dziekanat" na wyspianskiego jest tzw "trzynastka"- ciemne, 13% piwo za 5-6pln za "polowke"

od pewnego czasu warka strong mi nie podchodzi- lepszy leszek i zywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuje piwa japońskie, nie dosc, że naprawde dobre to jeszcze w zgodzie z duchem JDM :mrgreen: (ja ostatnio w Makro takowe zanabyłem, ale niestety nie pamietam nazwy).
Asashi :)

 

Ja najczęściej Żubra - taki "sok" codzienny ;) Pilsner Urquell jest świetny, podobnie jak droższe odmiany czeskiego piwa (nawet Kozel Kozlowi nie równy :) ). Natomiast bardzo ubolewam, że Browar Jabłonowo nie produkuje już Banana Beer, które miało nieziemsko oryginalny smak. Jak usłyszałem "piwo bananowe", to pomyślałem bleee, a jak posmakowałem to odessać się nie mogłem i na zgrzewki kupowaliśmy to do domu. A teraz, gdy otwieram monopolowy, okazuje się, że bananowego nie robią, bo nie szło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ilościach półhurtowych uŻywam Ciechana (zasadniczo każdy), Ambera (żywe, koźlak, złote lwy), do tego piwko Nałęczowskie (mocne slodkie) i Noteckie (browar Czarnków).raz na czas jakis wypije Lecha Pilsa (dorownuje Pilsnerowi jak dla mnie).

Dzis siedzac na weselu pije wóde, bo piwa brak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...