Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej zapraszam 11 listopada wpaść na Rajd Niepodległości i obejrzeć kolegów.

 

Więcej info włącznie z programem jest już dostępne na www.ap.bialystok.pl

 

Oczywiście jeśli ktoś chciałby wystartować to też zachęcam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej zapraszam w piątek na kibicowanie amatorom szybkiej jazdy.

 

Ze swej strony polecam próbę na Węglówce, na terenie Techmotu w Choroszczy i pod Makro z czego moim zdaniem dwie pierwsze będą najfajniejsze a pod Makro można dużo zobaczyć w jednym miejscu tak jak i na lotnisku :D

 

Kto się wybiera na oglądarę-białostoccy miłośnicy subaru meldować się. Razem ze Slimem i Havokiem będziemy sprawdzać listę obecności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już zgłoszony :mrgreen: ale chyba będę musiał się z klonować bo jednocześnie będzie zakończenie sezonu kartingowego a najmłodszy jeździ takim cudem i trza wózek ogarnąć :? i jak to pogodzić. Ale jakoś damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęście GT już działa.

 

 

Usul to nie Pani ma Ci pokazywać jak jechać tylko jako pilot przy pomocy książki drogowej gdzie wszystko było dobrze rozrysowane sam powinieneś to wiedzieć ew. stojąc do PKC-u możesz też podpatrzeć jak inni zawodnicy jadą.

 

A jak Twój Młody się trzyma??

 

Spot jak najbardziej tylko kiedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę o 15 na geometrię w Grafixie się melduje (jeśli naprawiony jest już sprzęt bo awarię mieli).jutro będę wiedział dokładnie.

 

No to się spotkamy. Mam nadzieję, że sprzęt będzie działał, bo też chcę geometrię sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::evil::evil::evil::evil: Dzwoniłem dziś, powiedziano mi że sprzęt nie działa a firma odpowiedzialna za to olewa temat i już półtora tygodnia jedzie i dojechać nie może.Panowie gdzie poza Aso można ustawić dobrze geometrię w Białymstoku.Teoretycznie zakładów takich w Białym jest sporo ale dla większości Subaru to egzotyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...