Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by mieć w końcu jakieś fajne foty Subru.

 

Plan jest pojechać jak emeryt więc raczej szaleństwa nie będzie hamowanie wczesniej jak przedwczesne i takie tam ale może zrobicie jakieś fotki.

 

Proszę tylko pamiętać, że foto robimy lewej stronie auta bo prawa dalej jest malo reprezentacyjna ;/ Dla mnie ważne jest aby jechać a nie jak wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczęśliwie dotarłem do mety.

 

Jazda początkowa jak emeryt, póżniej dobry przejazd a następnie festiwal przestrzeleń.

 

Najważniejsze, że na mecie i z bananem na twarzy bo od rana to źle wyglądało.

 

Dzięki slim za pomoc.

 

Jacyś kibice byli, jakieś foty filmiki, wrażenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy i koleżanki. Od niedawna mieszkam w tym pięknym City :D , jak by ktoś widział srebrne Legacy kombi na tablicy BAU z anteną CB to ja :lol::lol::lol: . Jak będzie jakiś spocik to ja chętnie ...

Pozdrawiam

 

A świnkę na klapie posiada?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon , nie bardzo żaba :roll: :P

 

Żaba? :shock: To bardziej pasuje do jakiejś francuskiej marki. :mrgreen: Wstąpiłeś w epokę świni niestety... :wink:

 

Miałem na myśli, że nie bardzo kumam o co chodzi z tą świnką na tylnej klapie. :shock: Wracając do pytania to : - nie mam takowej. Tym bardziej nie wiem o co chodzi z tą epoką świni :shock: :shock:

 

Wracając do spotu w Białym to chętnie się spotkam ....

 

PS. sebachon chyba że chodziło Ci o rocznik w nicku - to tak , z tym się jak najbardziej zgodzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że nie bardzo kumam o co chodzi z tą świnką na tylnej klapie. :shock: Wracając do pytania to : - nie mam takowej. Tym bardziej nie wiem o co chodzi z tą epoką świni :shock: :shock:

 

Świnka na klapie to charakterystyczna naklejka "Subaru PIG", po raz pierwszy naklejona przez Petera Solberga na lusterku swojej rajdówki (pochodzi podobno z legendy japońskiej i przynosi szczęście...) i od tej pory stała się symbolem pasjonatów Subaru i tego forum. :wink: Poza tym daje ona nadzieję, że jak się zamruga światłami, to jej posiadacz będzie wiedział o co chodzi, a nie popuka się w czoło... :wink: Jak się zjawisz na spocie, dostaniesz ode mnie w prezencie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielam się w temacie, bo qcze wciąż mi nie pasują terminy ale fajnie by było spotkać się we własnym gronie. Jak widać kilku chętnych jest lecz wciąż mała frekwencja. Może faktycznie wartoby było zorganizować się w troszkę inny sposób - inni klubowicze (VAGi etc) spotykają się dość regularnie. Jak wspomniał Kaiser_Sowza może poburczymy bokserami przy okazji spotów innych marek? Co prawda mój legaś jest free mammal ale i tak ładniej pracuje niż większość pojazdów, poza tym przy waszych turbawach mógłbym choć poudawać "wgggrrrruuumm, pssst, gul gul gul" :)

 

pozdrOOvka

 

ps. Sebachon - również pisałbym się na prosiaka bo wstyd jeździć a subaryta proponuje mi wyłącznie "rączkę", hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...