Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Subaryta czy nie jechałem przez chwilę za Tobą w okolicach Moniek na rajd polski?? Migałem Ci nawet światełkami

Nawet nie wiesz jakbym chciał....Niestety, nie w tym roku. Nie miałem żadnej szansy, żeby się wyrwać ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam białostocką ekipę. :) Z tej strony Martinez z Japanese Fanatics. :) Z chęcią wpadnę na jakiś wasz spocik, może nie będę systematycznie, bo mam do was 130km, ale będę wpadał w miarę możliwości. :mrgreen: Z racji doświadczeń z organizowaniem spotów i zlotów aut japońskich z chęcią pomogę przy organizacji takowych. :)

 

Pomykam Bordowym Bug'iem vel Brzydal. :D

 

P.S. 1 października średnio mi pasuje, ale następnym weekend(najlepiej sobota 8'mego) już jak najbardziej. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak pisałem od 30 września jestem w Białym i na wszystko się pisze :)

Co do pogrania w Dirta czy czegoś podobnego to pomysł bomba. Mam Dirta, Dirta 2 i ściąga się właśnie 3 :D

Pierwsza i druga część śmiga na moim lapku, mam wyjście HDMI także z TV nie ma problemu. Kebab Lipowa również jak najbardziej - bardzo dobry robią :)

Więc chłopaki, jakiś termin, który będzie każdemu pasował żeby jak najwięcej ludzi uzbierać. Potem pogadamy może o czymś cyklicznym. Ja jestem otwarty na wszystkie propozycje.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje sobota 8 października. Powiedzcie tylko o której i na jakiej ulicy ten Grafix. :) Będę leciał od Suwałk. :)

 

Super, to jest już nas dwóch. Kto dalej? A jeżeli chodzi o dojazd do Grafixu, to od strony Suwałk (Augustowa) masz idealnie - salon jest przy wjeździe do miasta, kilkaset metrów za tablicą "teren zabudowany", tuż przed pierwszymi światłami (duże skrzyżowanie z estakadą obwodnicy), po prawej stronie, za pięknymi ekranami dźwiękochłonnymi... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w takim razie niech zdecyduje Jacek, o której dokładnie godzinie i czy w ogóle może nas u siebie wtedy przyjąć :wink: Obiecuję, że ze stolycy przywiozę fajne ciasto.

 

To jakbyś jechał ze stolicy to zajedź na marszałkowską i weź mi u greka w kebabowni kilka kawałków baklavy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakbyś jechał ze stolicy to zajedź na marszałkowską i weź mi u greka w kebabowni kilka kawałków baklavy. :D

 

A gdzie to? Znam wiele greckich knajp, ale na Marszałkowskiej nie kojarzę. W każdym razie, wiem gdzie w Wawie można dostać baklavę. Niestety nie równa się z tą z cukierni w Salonikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijasz po prawej Galerię Centrum, potem Underground i zaraz za skrzyżowaniem ze z Świętokrzyską masz 2 kebaby turecki i grecki. :) W tym greckim właśnie jest baklava. :D Nie byłem jeszcze w Grecji, ale ta jest wyczesana. :P

 

No to super andre82 to jest nas już 3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiają się, tylko godziny nie ma... ;)

Ja mogę tak, jak pisałem - koło 17 dopiero. A to już po zabawie, bo wszystko zamknięte.

 

A przy okazji - z czyim autem dziś stało moje w MCM? Srebrny 2004 WRX sedan Amerykanka ze świniakiem na lusterku i na klapie? Dość nowe, bo końcówka rejestracji na L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...