Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

sebachon, będziesz leciał z w-wy w sobote rano?

 

Niestety muszę wyjechać do Białego już we czwartek - ciotkę do lekarza wiozę :wink: ... Ale następnym razem dam znać, jak będę jechał, to może akurat się spasujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evosza tez przyjmiecie?

 

Dawaj śmiało... :D W końcu obok salon Mitsubishi... :mrgreen: Problem tylko na razie taki, że miejscówka niepewna...

 

-- 6 paź 2011, o 18:24 --

 

W razie, gdyby Jacek jednak się nie odezwał, trzeba przyjąć jakiś tryb awaryjny. Ponieważ prognozy mówią, że będzie padać, proponuję parking -1 w galerii Alfa. Co Wy na to? Spotkania w Galmoku w Wawie mają podobną "oprawę" i jest super... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie potwierdzenia od Subaryty oraz żadnych innych alternatyw, spotkajmy się o 17tej na parkingu -1 Alfy, strzelimy tam jakąś kawkę i inauguracyjne ciasto :mrgreen:, a jak ktoś potem będzie chciał na asfalt, to no problem. Ja odpadam, bo nowe Micheliny sobie założyłem i trochę mi ich szkoda :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na dzień dzisiejszy ALFA, parking na -1, godzina 17. Na samym dole z tyłu tj. na przeciwległym końcu od wjazdu zawsze jest sporo miejsca, także proponuje tam gdzieś stanąć. Co do asfaltu to ja też dziękuję. Jakoś nie próbowałem latać w 2.2 w automacie bokiem po asfaltach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie na asfalt to może na gokarty do galerii zielone wzgórza.

 

Do mnie ciotki przyjeżdżają ale postaram się dotrzeć na spotkanie.

 

-- Pt paź 07, 2011 10:47 am --

 

Jak nie na asfalt to może na gokarty do galerii zielone wzgórza.

 

Do mnie ciotki przyjeżdżają ale postaram się dotrzeć na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie kolejne spotkanie?

 

P.S. Orientujecie się ile moga kosztować blaszki do ustawiania luzu zaworowego? W instrukcji wyczytałem, że trzeba to co jakiś czas sprawdzać.(chyba co ok 40 tkm) A może ktoś wie ile taka operacja kosztuje w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie kolejne spotkanie?

 

P.S. Orientujecie się ile moga kosztować blaszki do ustawiania luzu zaworowego? W instrukcji wyczytałem, że trzeba to co jakiś czas sprawdzać.(chyba co ok 40 tkm) A może ktoś wie ile taka operacja kosztuje w serwisie?

 

Spotkanie wstępnie zaplanowane na sobotę. Ja będę mógł, ale późno wieczorem, tak ok. 21-ej, bo jeszcze o 17tej mam spotkanie w Wawie.

 

W sprawie blaszek - telefon do Grafix-u i po sprawie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...