Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Subaryta żyje bo jakoś zwinąl się z naszego wątku??

 

Żyje, ale bardzo zajęty. Miejmy nadzieję, że w końcu da radę pospotować.

 

P.S. Kto móglby mi przywieźć blotnik z W-wy na dniach??

 

Trzeba było wcześniej, bym Ci przywiózł wczoraj.

 

Pamiętam, że ktoś pytał na spocie o dystrybutora MOTULA w Białymstoku. Otóż jest takowy - autoryzowany sprzedawca, firma ANTCAR. Wszelkie dane na stronie internetowej. Dzisiaj byłem, zakupy udane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wymiany blotnik i kierunek, oprócz tego do malowania zderzak i drzwi. Generalnie z tym się nienapinam choć pewnie ladniej by wyglądal mruczek bez pogiętego blotnika.

 

Najbardziej się cieszę, że z wahaczem szybko poszlo i mogę jeździć bo niemialbym czym jeździć do pracy ;/

 

Także w sumie temat transportu blotnika wisi do 1 grudnia bo wtedy co dopiero sam będę w W-wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebachon, a co się z Twoim furrraczem dzieje? Coś poważnego? Z Motulem wpadłeś więc chyba tylko przeglądzik. Stoi sobie już trzeci dzień pod serwisem - czy coś wynaleźli?

 

Mój Legaś wczoraj się zmienił nie do poznania - prawie 6 godzin zabawy, ale warto było! Dzięki Jacku - Subaryto za użyczenie pomieszczenia, polerki etc!!!

 

btw - pracownicy w salonie stwierdzili, że mój delfinek (jak go córa nazywa) wygląda lepiej niż niejedno nowe auto w salonie, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebachon, a co się z Twoim furrraczem dzieje? Coś poważnego? Z Motulem wpadłeś więc chyba tylko przeglądzik. Stoi sobie już trzeci dzień pod serwisem - czy coś wynaleźli?

 

Auto zostało w serwisie, bo czekało na części - trzeba było wymienić dwie rurki systemu chłodzenia (nieco sparciały). Wczoraj odebrałem. Dzięki za troskę. :wink: Pozdrawiam. Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...