Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za spotkanie.

 

Havok miło było poznać.

 

Korzystając z deszczu zajechałem w drodze powrotnej na lotnisko i normalnie kocham to auto - bez większego wysiłku na niemal gładkich slikach poślizgałem się aż banan mam do teraz na twarzy.

 

Mam nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się w większym gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja podziękował za miłe towarzystwo i emocjonującą grę :Dvectropagus, havok, już wiedzą gdzie można codziennie wpadać na kawę herbatę a reszta, puki co, niech żyje w niewiedzy. :P Serdecznie zapraszam na kolejny spocik! Wekend zaduszkowy raczej be ze mnie chyba będę w Giżycku. Pozdrawiam i do zobaczenia w większym gronie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dotarłem...choróbsko wygrało, nie miałem ani chęci, ani siły...Do zobaczenia następnym razem :)

 

-- Wt paź 25, 2011 12:17 pm --

 

Post pod postem (sorry), ale może w tym tygodniu jakieś spotkanie ?

W weekend niestety jestem nieobecny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek odpadam. Prędzej coś w tym tyg. bo w przyszłym dość ograniczony będę czasowo ;/

 

-- Pn paź 31, 2011 9:40 am --

 

11 Listopada jest impreza amatorska w Bialymstoku.

 

Może ktoś z posiadaczy ma ochotę wziąć udzial.

 

Poza kaskiem dla siebie i pilota oraz aktualnymi OC/NNW nie ma jakiś istotnych ograniczeń a impreza ma być przyjazna do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram :mrgreen: w roli pilota :o z moim pierworodnym w debiucie w roli kierowcy :shock: :!: Jedziemy "prawie" Subaru a mianowicie Lanose a więc wzorcem przy tworzeniu N14 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Do zobaczenia i jeśli będzie ktoś z forumowiczów niech się ujawni będzie miło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slim jak wszystko wypali to zabieram Havoka na prawy co by go zarazić nasza pasją.

 

Mam nadzieje, że się uda i w barbórce spróbuje swoich sił za kierownicą. Oby tylko śnieżek dopisał :D

 

Oooooo tak! To mi się podoba :D

To ja postaram się na barbórke pojechać forczesterem i zapraszam forumowicza na prawy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze podpytam, bo nie pamiętam - kto się chwalił na spocie w Alfie, że mu się wydech wala po kątach i może się pozbyć? Jak wtedy nie byłem zdecydowany, to teraz jestem bardziej i może bym jednak go przytulił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze podpytam, bo nie pamiętam - kto się chwalił na spocie w Alfie, że mu się wydech wala po kątach i może się pozbyć? Jak wtedy nie byłem zdecydowany, to teraz jestem bardziej i może bym jednak go przytulił...

 

Ja na pewno nie. Mówiłem jedynie, że wala mi się spojler naleśnik i ciągle nikt nie chce... :cry: Że też musiałeś kupić kombi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję załapać się na któreś spotkanie, ale coś czasami(stale) staje na drodze. W ten weekend będę bez auta, bo oddaję do konserwacji przed zimą. Autko jeszcze nie zjedzone przez rudą to trzeba ten stan przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedziela też pasuje na dzień dzisiejszy.

Miejsce i czas raczej mało istotne dla mnie :)

Aha, w tym tyg. też nie mam swojego Subaraka, przyjadę zastępczym :D

 

-- N lis 06, 2011 12:53 pm --

 

Może na lotnisku dziś ? Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...