Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszego na święta i okolice! Swoją drogą wczoraj to taka szklanka była miejscami wieczorem, że i awd nie pomagało. Stanąłem w poprzek podjazdu wyłożonego kostką i... zsunąłem się bokiem. Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o mnie jestem redy :lol: Czekam na termin i miejsce. Może w sobotę po wolnym piątku??? Chyba że w piątek??? Ale gdzie???

A cisza w wątku to fakt okrutna :roll: Ruchy panowie! Widziałem kilka nowych Subaraczków i ciekaw jestem kto dołączył do klubu pozytywnie zakręconych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka nowych Subaraczków i ciekaw jestem kto dołączył do klubu pozytywnie zakręconych :mrgreen:

 

W Białym jeździ sporo Subaraków, tylko że prawie wyłącznie nowych Forysiów lub Legacy, a ich właściciele nie sprawiają wrażenie zakręconych, bo na machanko reagują mega zdziwieniem... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka nowych Subaraczków i ciekaw jestem kto dołączył do klubu pozytywnie zakręconych :mrgreen:

 

W Białym jeździ sporo Subaraków, tylko że prawie wyłącznie nowych Forysiów lub Legacy, a ich właściciele nie sprawiają wrażenie zakręconych, bo na machanko reagują mega zdziwieniem... :cry:

 

Im nowsza Subarynka , tym sztywniejsza w środku pacynka :D ( nie uogólniam , ale się zdarza ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowego foresterka, to moja mama ma, oczywiście został oświniaczony, została poinstruowana, że ma odmachiwać, ale jakby się zapomniała to wybaczcie ;)

A ja w swojej zdążyłem zderzak rozwalić, ale chyba poczekam ze zrobieniem go do wiosny... Gdzie w Białym swoją drogą takie rzeczy dobrze i aktrakcyjnej cenie zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swojej zdążyłem zderzak rozwalić, ale chyba poczekam ze zrobieniem go do wiosny... Gdzie w Białym swoją drogą takie rzeczy dobrze i aktrakcyjnej cenie zrobic ?

 

Zdecydowanie ASO Borowski i jeszcze raz ASO Borowski. Super profesjonalni, robiłem u nich wiele razy, a przy okazji przemili i uczciwi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...