Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Ano owszem, ja..

Sprawuje się bardzo dobrze, bez żadnych problemów, prauje elegancko niezależnie od temepratury.. Jezdz prawie na co dzien, a i bywam na lotnisku (chodz teraz tam mimo dobych opon nie da sie zlapac przyczepnosci - lodowisko wyslizgane na maxa).

 

W przyszłości mam nadzieję trochę mocy dodać (i zmienić skrzynię), bo juz sprzęgło lepsiejsze, szykuje nowy sie zakup nowego zawiasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek wybieram się do Białegostoku :D więc może namówię moją lepszą połówkę żeby wpaść do was :roll:

 

bakupno, obowiązkowa wizyta u Subaryty w ASO. Jest przy samej obwodnicy miasta. Pozdrawiam. Pamiętam Cię z jednego ze spotów warszawskich. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek wybieram się do Białegostoku :D więc może namówię moją lepszą połówkę żeby wpaść do was :roll:

 

bakupno, obowiązkowa wizyta u Subaryty w ASO. Jest przy samej obwodnicy miasta. Pozdrawiam. Pamiętam Cię z jednego ze spotów warszawskich. :wink:

 

Jeśli tylko dostnę pozwolenie to odwiedzę go :D

Ehh A ja nie pamiętam nikogo z autem na blachach z Białego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w piątek przyjechałem po 19:00 więc nie było jak do Subaryty podjechać a dziś dopiero po 16:00 wyjechalimy na miasto i widziałem tylko Legasa kombi my07 i Outback my08 żaden nie miał świni :( po 18:00 zawitałem do centrum Alfa na parkingu widziałem tylko jedną Tribekę też bez świni...

 

Moje pytanie gdzie podziały się wszystkie Subaraki z Białegostoku :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w piątek przyjechałem po 19:00 więc nie było jak do Subaryty podjechać a dziś dopiero po 16:00 wyjechalimy na miasto i widziałem tylko Legasa kombi my07 i Outback my08 żaden nie miał świni :( po 18:00 zawitałem do centrum Alfa na parkingu widziałem tylko jedną Tribekę też bez świni...

 

Moje pytanie gdzie podziały się wszystkie Subaraki z Białegostoku :?: :P

 

Miałeś pecha, bo jak jest spot, to 5 oświnionych zawsze się znajdzie. :wink: A mnie już od ponad miesiąca nie ma w Białym. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, Ja u was pierwszy raz byłem i podoba mi się to miasto tak spokojniej niż w stolicy... Ale jeszcze tu wróce bo z kobietą jej rodziny będziemy odwiedzać :D

 

Jak będziesz planował wyjazd, to się odzywaj, może akurat też będę w Białym. Ale pewnie wcześniej spotkamy się na jakimś spocie warszawskim. Dawno nie byłem, bo grafik nie pozwalał, ale już wkrótce pewnie się zjawię. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Krywlany w czwartek po 17 ??

 

O to to!

Mi pasuje, już dawno nie gadałem o Subaru i dlatego chętnie bym się spotkał.

Są jeszcze chętni na czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, o 17 w czwartek będę na lotnisku srebrnym Legacudeńkiem na blachach BAU , jak coś macie mój tel ( info we wcześniejszych wpisach ) , ma padać śnieg ale to nam chyba nie przeszkadza :lol::lol::lol:

 

-- Wt lut 14, 2012 8:46 pm --

 

potem możemy się przenieść gdzieś w cieplejsze zakamarki ;)

 

-- Śr lut 15, 2012 4:56 pm --

 

:D piękna dziś pogoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...