Skocz do zawartości

Pokażcie zdjęcia waszych Subarynek


tomoking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może założymy stowarzyszenie zazdrosników tym którzy mają Subarki.

Chlip, nie smiejcie sie ze mnie ze zazdroszcze...chlip......ale Brava to Fiat a nie SUBARU!!!! :cry:

 

No taka laseczka to marzenie - nie dość że ładna to jeszcze jaki samochód i umiejetności.

No, Martynka jest spoczko, nie dosc ze samochod i umiejetnosci, to jeszcze inteligentna rowna taka panienka........marzenie takie jak STi dla mnie :cry: a wiekszosc kobiet bez tapety to kiepsko wyglada, po to wymyslono makijaz :) A ja tez slyszalem ze jezdzi STi, no i meza nie ma, czekam w kolejce 8)

 

a Martyna tak swoja droga to czym sie na ten rajd wybrala?
na ten Dakar co byla rok temu to jechala Toyota Land Cruiserem i calkiem niezle jej poszlo patrzac na to, ze pierwszy raz...

 

PZDR dla moto-laseczek (dla szanownej Pani Moniqi z forum szczegolnie), Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka laseczka to marzenie - nie dość że ładna to jeszcze jaki samochód i umiejetności.

 

Ładna??? :shock: Umiejętności czego? (tak pytam, bo może ma jakieś...) Samochód? Że niby nadzwyczajny?

 

Ale feler - na samochód jej nie poderwiesz.

 

Ależ poderwiesz. Jak jej kupisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tuning... brak halogenów, ale światła przednie wymienione na '99. Z tyłu zerwał z wielkim wysiłkiem naklejkę Impreza GT, ale nie zdjął literek Subaru (bo literki przy klepaniu i lakierowaniu można odkleić i przykleić, a naklejkę nie) - no i pomalowane gumy pod zderzakiem. IMHO ulep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna??? Umiejętności czego? (tak pytam, bo może ma jakieś...) Samochód? Że niby nadzwyczajny?

O gustach sie podobno nie dyskutuje, w/g mnie z tapeta ładna... ale umiejetnosci rajdowe u kobiety mnie bardzo kreca.

 

A proszę Idąc dalej - w tył też walona...

:shock: o takich brzydkich rzeczach na forum, prosze, Than J to czyta :P

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja pokaze ojcowskiego Subarka 8). Ot, takie sobie Legacy, chociaz zdjecie niezbyt dobre :? , no i jeszcze autko nie umyte :evil: .

I niestety podobnie jak u Rafala, Subarek jest na sprzedasz :( , a jakby ktos byl zainteresowany to posylam go tutaj...

----> www.subaruauto.pl/data/giel.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ech... ale ja lubie te subarynki:)

555: fajne to legacy mimo, ze nie umyte i rocznik '92...

Nie wiem, co jest takiego w tych samochodach, ze tak fajnie i z taka przyjemnoscia sie je prowadzi... :)

Ech, zeby tylko uszczelek pod glowica nie trzeba bylo tak czesto wymieniac :(

 

Pozdrawiam,

Agnieszka vel Krebelka

 

P.S. Juz myslalam, ze nie wstawisz tego posta i moj bedzie bez sensu:)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...