Skocz do zawartości

Pokażcie zdjęcia waszych Subarynek


tomoking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tomoking: w najnowszym gt napotkalem na zdjecie "znajomej" :wink: imprezy z czech z ostravy w dziale wiesci klubowe pod tytulem Sosnowiecki Klub Tuningowy........obok zdjecia twojej imprezki jest zdjecie daci w wersji "hard core" rally 8) :arrow: te dwa zdjecia fajnie sie komponuja nawzajem :wink: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Coz, tak to juz jest na tym forum i wiekszosci zasiedzialych forumowiczow to nie przeszkadza. Jak to juz gdzies bylo pisane, gdy sie robi za duzy i powazny OT, to sie odpowiednie osoby upomina.

 

Uwazam, ze bardzo dobrze jest na tym forum, wlasnie dlatego, ze jest inne od pozostalych. Nie widze tez powodow, zeby robic wiele huku o nic. To jest razcej temat na forum organizacyjne. Fakt faktem, ze moglo sie niektorym wydawac, ze P. MAciek napisal agresywny tekst. Ale przeciez znamy naszego holenderskiego korespondenta juz od pewnego czasu i znamy tez jego temperament - nie zmieni sie tego juz (bo jest za stary )

 

Dajcie juz spokoj i pokazujcie wreszcie zdjecia Waszych autek, ale z komentarzami (zeby wszyscy byli zadowoleni )

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. Zalaczam zdjecie, nie mojej, Imprezy.

_________________

"Roznica pomiedzy fikcja, a rzeczywistoscia jest taka, ze fikcja musi miec sens"

 

 

T. Clancy

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

IMG_0086dwa.JPG - Plik ściągnięto lub wyświetlono 138 raz(y)

 

Ten krajobraz w tle to chyba jest Bełchatów prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A to subarka mojego kolegi z Ostravy

a co swiatla tylne ? jak wam sie podobala ???

galerie_019.jpg

 

 

Podobają mi się światła Twojego Kolegi ( jak ktos napisał "oczy pająka").

Mogę dostać o nich więcej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zwykły" WRX ojca :D

 

P.S. Jeśli jakieś moje posty będą nie zrozumiałe wybaczcie , jestem New User. 8) . Zamieszczam zdjęcie "mojego" odlotowego auta , bo jeśli dobrze pamiętam temat brzmiał : Proszę o umieszczenie zdjęć waszych subarynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć skąd jest ten samochód ale z Wawy chyba nie. 8)

Ostatnio po jeździe po bruku z lewych przednich drzwi zaczął dobiegać dziwny , dość głośny i upierdliwy hałas. Chyba coś się , w tym prawie bezawaryjnym aucie , poluzowało. Chyba należy to zgłosić dealerowi.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to takie raczej "cwiiiiiiiii", czy "paradamparadam..." a moze "trrrrrrrrr". Moze ktos na forum pomoze :P

 

Wiem, ze czasami w Outbacku sie zdarza, ze przy predkosciach >180km/h zaczyna szyba gwizdzec. Trza ja tyko troche przycisnac na postoju. Tak cos zaslyszalem. Moze to podobny problem?

 

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest coś pomiędzy "trrrrrrrrr" a "parampampam" :D , dzieje się przy małych prędkościach i dobiega mniej więcej gdzieś spod guzików od sterowania szybą :)

 

Słońce wyszło. Moutain Biker ~QK~ nie przepuści takiej pogody :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

ThanJu: blisko, ale nie całkiem.

 

"trrrrrrr" to jest wtedy, gdy spadnie łańcuch w rowerze (albo przerzutka źle nastawiona)

"cwiiiii" zdarza się w Imprezach, ale zazwyczaj powyżej 220 km/godz (dla niektórych kierowców zabudowujemy automatycznego anioła stróża - bezpłatne usunięcie w ramach gwarancji"

"paradamparadam" to oznaka, że jednak nie mieliśmy pierwszeństwa przejazdu. Usługi blacharskie sa niestety dość drogie. A co gorsze w przypadku "paradamparadam" trzeba się liczyć z okresem oczekiwania na nowy samochód :(

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I Ty sie uwazasz za Subarofila??!! :shock: :evil:

 

"NIESTETY nadszedl czas"

 

 

Co to ma znaczy - "niestety"?? Nie cieszysz sie??!! :evil:

 

 

:lol::lol::lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

 

Pozdrawiam,

TJ

 

P.S. Wiem, zawsze rozstanie sie ze swoim pupilkiem jest trudne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty sie uwazasz za Subarofila??!!

 

Jak najbardziej :wink:

 

Pisze niestety bo uwielbiam to auto, ale jednoczesnie ciesze sie bo wiem ze gorzej nie bedzie :)

 

P.S. Wiem, zawsze rozstanie sie ze swoim pupilkiem jest trudne

 

Co racja to racja.

 

rafal: a czym teraz bedziesz sie przemieszczal? ..........

 

Śni mi sie po nocach piękna GT, ale jednak trzeba bedzie jeszcze poodkładac... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...