Skocz do zawartości

Pokażcie zdjęcia waszych Subarynek


tomoking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje 2 gr.: A mi sie podobaja L(U)eksusowe swiatła i sie tego nie wstydze ;-) a te pajęcze - ciekawym jak właśnie świecą.

 

lexusowe swiatla tez mi sie podabaja ....... a poza tym roznie sie od pozostalych WRXow ... a ostatnio pojawily sie ich tlumy na ulicach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MY02 bylo normalnie dostepnych 5 typow radia. Ten powyzszy to Typ A montowany seryjnie, czyli jesli ktos sobie nie zazyczyl ktoregos z pozostalych czterech lub w ogole zabudowal sobie calkiem inne.

 

Nie calkiem wiem, o co chodzi z wersja JDM, ale jakbys mogl szybko wyjadnic, to bylbym dzwieczny. :wink:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyy Boze Swiety, trzeba bylo nie pisac bedac zmeczonym. Wlasnie przegladnalem temat od poczatku i zauwazylem, ze cholerka jasna, moglem zostac ewentualnie zle zrozumiany :lol: . Z tym radiem chodzilo mi mianowicie o STi 02, a nie ogolnie o WRXy, bo te nie mialy seryjnie montowanych radyjek :D . Poza tym, z tego, co ja sie orientuje to Tomoking ma normalnego WRXa wlasnie, wiec juz w ogole udalo mi sie namotac :wink: Sorka

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

[edit] teraz tez zauwazylem, ze to radio na mym zdjeciu jest zamontowane wlasnie w WRXie - nie calkiem rozumiem dlaczego :roll: :?: Moze zamontowali, zeby ladniej wygladalo? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zrobilem jakies upgrade mojego WRXa ... BOV, rozporka, kola STi .... kupilem za bezcen, dalem do prostowania, kupilem szpachle Motipa i farbe motipa we sprayu i gotowe :lol: a calkowity koszt to 2000 zl.

nowekolaweb.jpg

nowekoladetailweb.jpg

rozpoibovweb.jpg

 

aha i jeszcze nowy tlumik :lol:

mgwebok.jpg

a tu jego dzwiek

http://www.volny.cz/kwolek/images/mgtomo1.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a jednak zalozyles pomimo tego ze to nic nie daje, pewnie miales ja juz dawno zamowiona. Mogles przynajmniej zaczac od tej w bagazniku.

 

wiesz Kuba ... polak madry po szkodzie ... to przyslowie works nawet u mnie w Czechach :oops:

a tak prawde mowiac zamowilem rozporke ponad 2 miesiace temu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...