Skocz do zawartości

Pokażcie zdjęcia waszych Subarynek


tomoking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może założymy stowarzyszenie zazdrosników tym którzy mają Subarki.

Chlip, nie smiejcie sie ze mnie ze zazdroszcze...chlip......ale Brava to Fiat a nie SUBARU!!!! :cry:

 

No taka laseczka to marzenie - nie dość że ładna to jeszcze jaki samochód i umiejetności.

No, Martynka jest spoczko, nie dosc ze samochod i umiejetnosci, to jeszcze inteligentna rowna taka panienka........marzenie takie jak STi dla mnie :cry: a wiekszosc kobiet bez tapety to kiepsko wyglada, po to wymyslono makijaz :) A ja tez slyszalem ze jezdzi STi, no i meza nie ma, czekam w kolejce 8)

 

a Martyna tak swoja droga to czym sie na ten rajd wybrala?
na ten Dakar co byla rok temu to jechala Toyota Land Cruiserem i calkiem niezle jej poszlo patrzac na to, ze pierwszy raz...

 

PZDR dla moto-laseczek (dla szanownej Pani Moniqi z forum szczegolnie), Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka laseczka to marzenie - nie dość że ładna to jeszcze jaki samochód i umiejetności.

 

Ładna??? :shock: Umiejętności czego? (tak pytam, bo może ma jakieś...) Samochód? Że niby nadzwyczajny?

 

Ale feler - na samochód jej nie poderwiesz.

 

Ależ poderwiesz. Jak jej kupisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tuning... brak halogenów, ale światła przednie wymienione na '99. Z tyłu zerwał z wielkim wysiłkiem naklejkę Impreza GT, ale nie zdjął literek Subaru (bo literki przy klepaniu i lakierowaniu można odkleić i przykleić, a naklejkę nie) - no i pomalowane gumy pod zderzakiem. IMHO ulep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna??? Umiejętności czego? (tak pytam, bo może ma jakieś...) Samochód? Że niby nadzwyczajny?

O gustach sie podobno nie dyskutuje, w/g mnie z tapeta ładna... ale umiejetnosci rajdowe u kobiety mnie bardzo kreca.

 

A proszę Idąc dalej - w tył też walona...

:shock: o takich brzydkich rzeczach na forum, prosze, Than J to czyta :P

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja pokaze ojcowskiego Subarka 8). Ot, takie sobie Legacy, chociaz zdjecie niezbyt dobre :? , no i jeszcze autko nie umyte :evil: .

I niestety podobnie jak u Rafala, Subarek jest na sprzedasz :( , a jakby ktos byl zainteresowany to posylam go tutaj...

----> www.subaruauto.pl/data/giel.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ech... ale ja lubie te subarynki:)

555: fajne to legacy mimo, ze nie umyte i rocznik '92...

Nie wiem, co jest takiego w tych samochodach, ze tak fajnie i z taka przyjemnoscia sie je prowadzi... :)

Ech, zeby tylko uszczelek pod glowica nie trzeba bylo tak czesto wymieniac :(

 

Pozdrawiam,

Agnieszka vel Krebelka

 

P.S. Juz myslalam, ze nie wstawisz tego posta i moj bedzie bez sensu:)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...