Skocz do zawartości

Foty juz sa !ACHTUNG! Zapraszam na trening przed Plejadami!


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Subarowiczów bardzo gorąco! Widzę że sumiennie podchodzicie do Plejad! i słusznie ! Szkoda że nie mam już tego WSPANIAŁEGO AUTA w rodzinie bo chętnie bym przyjechała i zaszalała razem z Wami! Ale nigdy nic nie wiadomo...Jakiś czas temu w 2001 roku byłam subaru WRX na KJS'ie w kielcach no i było pysznie! Czy osoby z Kjs'ów aktywnie uczestniczą w spotkaniach i próbach zręcznościowo -speedowych?

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, we wszystkich samochodach. Ciebie również serdecznie zapraszamy. Ponadto nasze spotkanie obfitowało będzie również w inne atrakcje, oprócz prób sportowych :lol:

 

Pozdrawiam

Przepraszam ale miałam na myśli SJS'y a nie KJS'y...I pytam również czy ktoś z obecnych tu subaru-forumowiczów był wtedy w kielcach tzn lipiec 2001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Kąkolewie czeka :!: :!: :!:

 

Dziękuję za zaproszenie :D Oczywiście chętnie przyjadę tylko mam pytanie czy samo podziwianie też kosztuje?

P.S. widzę że masz takie autko jak ja kiedyś...i widać również że dzisiaj byłeś "przecierakiem" To miłe ....super..kocham takie wrażenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... rok temu bylem... cos tam.... "czynasty"... czy "łosiemnasty".... a moze "czterdziesty czeci".... :lol: ale w tym roku to se odpalilem Colina 2... co prawda z noga w gipsie.... ale bylem lepszy od kolegow... to teraz jak bede "dziewionty"... to chyba lepszego mięcha z grilla dostane i wiencej Finladnii :lol:

eee tam... Mamusia -... polewaj :D jak polejesz to pojade za Toba ten tego - terenowa trase - juz mam kleja, coby mi blacha nie zginela :lol: Tylko mam nadzieje, ze blisko sklepow bedziemy jechac, bo mnie abstynencja nie sluzy :lol:

Pozdrafffka Tysk-nionca :)

Szymon vel Pumexus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, wpisac sie kto na 100% będzie !

 

Moja lepsza połowa ma zjazd 11-13 marca w Poznaniu, więc piszę się na sto percentów :)

Podawaj więc Waćpan ten numer konta na zaliczkę :lol:

 

Niestety nie zostanę na wieczór :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusia -... polewaj :D jak polejesz to pojade za Toba ten tego - terenowa trase - juz mam kleja, coby mi blacha nie zginela :lol: Tylko mam nadzieje, ze blisko sklepow bedziemy jechac, bo mnie abstynencja nie sluzy :lol:

z tego co mi się o uszka obiło to Mamusia chyba szosówkę będzie wymiatać więc i klej niepotrzebny i do sklepów bliżej będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to teraz jak bede "dziewionty"... to chyba lepszego mięcha z grilla dostane i wiencej Finladnii :lol:

eee tam... Mamusia -... polewaj :D jak polejesz to pojade za Toba ten tego - terenowa trase - juz mam kleja, coby mi blacha nie zginela :lol: Tylko mam nadzieje, ze blisko sklepow bedziemy jechac, bo mnie abstynencja nie sluzy :lol:

Pozdrafffka Tysk-nionca :)

Szymon vel Pumexus

Ja mysle ze powinna powstac specjalna klasa..dla Szczaly, Hansa i Pumexowozu..taka SPESZYL EDYSZYN..najlepiej slalom miedzy barem, monopolowym i toaleta...Szymus piszesz sie..na bank bedziesz mial "pudlo" :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zapomniano o Śmiechu który też ostro walczył o mistrzostwo no i oczywiscie o ALEXIE który bardzo chciał wygrać ale niestety no siły wyższe padł a na drugi dzien prawie prespał rajd :P no ale cóż.

 

Pozdrawiam i obiecuje ze powalcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zapomniano o Śmiechu który też ostro walczył o mistrzostwo

 

ależ nie...on jedzie w klase "jariba jariba" 8) :wink:

 

no i oczywiscie o ALEXIE który bardzo chciał wygrać ale niestety no siły wyższe padł a na drugi dzien prawie prespał rajd :P no ale cóż.

Alexsio ma już najgłówniejsze pudło..ja narazie manipuluje kistami w podgrupach :wink:

 

Moniq - no ba - na bonusy zawsze łasy jestem w oczach chytrosc, pazera na zysk - wypisz wymaluj pracownik banku

no to musicie sie postarać.... 8) nagroda- odcisk w gipsie szczęśliwy twarzy Mamusi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 Marca 2005 zorganizuje Trening takie prawie SJS.

Miedzy Wolsztynem, a Nowym Tomyślem. W Kąkolewie.

 

Opłatę porządkowa 25 zł proszę przelać na konto do 8 marca 2005.

Konto podam na priwa zainteresowanym :)

 

UWAGA! Jeżeli nie będzie trzeba dać rolnikowi w łape żeby odśnieżył nam tor, a opcja darmowego użyczenia pasów startowych będzie nadal aktualna to oczywiście można przyjechać pojeździć za darmo o ile ktoś wraca do domu w ten sam dzień i nie nocuje ! Opłaty i koszty będą na koniec przedstawione i rozliczone. Chce uniknąć sytuacji że robię cos za Free i potem sam dopłacam ! Kto robił jakąkolwiek imprezę mnie zrozumie :) Jeżeli nie będzie żadnych kosztów to na życzenie oddam te 50 zł powiedzmy kałcji.

 

Osobą które nie uiszczenia opłaty organizacyjno porządkowej nie gwarantuje, ani miejsca w Motelu ani na torze... Przyjeżdżają na własną odpowiedzialność.

Mimo to zachęcam, bo lotnisko duże i na pewno po śmigamy wszystkim co przyjedzie i z kim :)

 

 

 

 

Stare ogłoszenie :

 

Miejsce treningu. Lotnisko- Kąkolewo, gdzie często kręcą Skode Jazdy, jak ktoś ogląda TVN Turbo wie o co chodzi.

 

Cena 150 zł obejmuje cały dzień jazdy na lotnisku plus 2 osobowy pokój w motelu ze śniadaniem. Potem można odwiedzić Klub Paka który jest oddalony od motelu o 80 metrów Jest możliwość przyjechać w piątek wieczorem odpłatność za pokój 2 osobowy 104 zł

W Celach porządkowych będzie zbierana przedpłata przelewem wysokości 25 zł

 

Co potrzeba mi do szczęścia !

- Trochę pachołków do ustawienia prób. -już część mam :)

- Kogoś w temacie do ustawienia tych że prób -pomysł już jest :)

- Listy osób chętnych w celu dokonania rezerwacji w Motelu

- Jak ktoś ma coś do przywiezienia bo to akurat produkuje np. kiełbasa na ognisko czy też warzy piwo mile widziany

 

Trochę chaotycznie ale czas nagli, a dopiero dziś uzyskałem zgodę na wejście na lotnisko. Spodziewam się od 4 do 20 aut

 

Proszę o powiadomienie kolegów ! Trzeba trenować Przed Plejadami !!! forum rządzi

 

Pytania na Privat albo e-maila

 

Jak ktoś nie wie gdzie to jest to polecam super mapę Europy: http://www.viamichelin.com/viamichelin/ ... mePage.htm

 

Motel: http://www.motelmontana.wolsztyn.pl/montana/index1.html

 

Zabawa na wieczór, trochę folkloru http://www.klubpaka.pl/paka/

Będą chętni zrobię rezerwacje boxsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się już w nowym temacie.

 

Ok. Bo ten juz Moniq na manowce uwiodła :P

 

I dobrze :) off topiczenie na koncowce to podobno duza zaleta tego forum :lol:

 

Moniq - no ba - na bonusy zawsze łasy jestem w oczach chytrosc, pazera na zysk - wypisz wymaluj pracownik banku

no to musicie sie postarać.... 8) nagroda- odcisk w gipsie szczęśliwy twarzy Mamusi :wink:

 

heh... Moniq - ale 2 pytania - Mamusi nie bedziemy chyba łamac tak zeby gipsum bylo konieczne... no a w sumie bez lamania sie da... tylko pytanie drugie - kto sie podejmie :?: - bo ja na pewno nie - mam uraz do gipsu... znaczy sie w gipsie :lol:

 

Pozdraffka

Pumexus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem się już w nowym temacie.

 

Ok. Bo ten juz Moniq na manowce uwiodła :P

 

I dobrze :) off topiczenie na koncowce to podobno duza zaleta tego forum :lol:

OFF TOPICZNŚĆ GWARANTEM ZDROWIA I RADOŚCI OGÓŁU :D

 

 

 

heh... Moniq - ale 2 pytania - Mamusi nie bedziemy chyba łamac tak zeby gipsum bylo konieczne... no a w sumie bez lamania sie da... tylko pytanie drugie - kto sie podejmie :?: - bo ja na pewno nie - mam uraz do gipsu... znaczy sie w gipsie :lol:

Masz racje Pumexsiu..łamać jej nie będziemy..będziemy ją/sie..podlewać :wink: ..no i w kwestii gipsu i urazu..rozumiem że zrzekasz sie nagrody 8) :wink:

]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...