Skocz do zawartości

Foty juz sa !ACHTUNG! Zapraszam na trening przed Plejadami!


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uff już jestem. Mnie też chyba przewiało na lotnisku, bo łeb mi pęka :wink:

Dziękuję wszystkim, którzy przybyli, a w szczególności Intakowi za fachową organizację i wesołą imprezkę wieczorem.Dziękuję również jedynej kobiecie obecnej na lotnisku: Grażynie, za wesołe komentarze :wink:. Spotkanie się bardzo udało, autka skatowane jak należy :lol: .Mam nadzieję na dogrywke po suchym.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff już jestem. Mnie też chyba przewiało na lotnisku, bo łeb mi pęka :wink:

Może łeb ci pęka od wiatru... a może nie od wiatru.... :))

(Dyskretnie pominę milczeniem część "integracyjną" spotkania... ;)))

 

Dodam tylko, że "alkohol pity umiarkowanie nie szkodzi - nawet w dużych ilościach" - z czego wychodziłoby, że jednak od wiatru :)))

 

Przyłączam się do podziękowań i pochlebs... upsss.... , znaczy: pochwał :)

Jazda była QL :)

 

pzdr,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najprawdopodobniej poluzowało mi się śruba wahacza tylnego zawieszenia (jutro to dokładanie sprawdzę), a byłem ostatnio na geometrii i prosiłem aby wszystko dokładnie posprawdzali i podokręcali.

No to po 2 godzinach pracyz kumplem w garażu zrobiłem to zawieszenie i to nie był śruba wahacza tylko odkręciła się nakrętka skręcająca prawy tylny amortyzator.

A tylne amortyzatory miałem niedawno wymieniane na nowe i w tym warsztacie gdzie to robili musieli nie dociągnać pożądnie tej nakrętki. :evil:

 

Teraz gdyby jeszcze znalazła się moja tablica rejestracyjna to straty z wypadu weekendowego były by zniwelowane.

I tu mam prośbe do Intaka, czy mógł bys się rozejżec na tym lotnisku? Tylko tam na którejs prubie mogłem ją zgubić.

 

Kurde ze Scoobim nie możemy się doczekac kiedy Potas wrzuci jakies fotki.

Pozostali pewnie też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajefajnie chociaż, faktycznie od zimnego wiatru uszy odpadały. Kto nie był ten stracił. Już sie nie mogę doczekać następnego spędu. :twisted:

Chociaż na suchym to pewnie pozostanie mi tylko popatrzeć, bo jak piaseczkiem nie będzie tor posypany to mój dziadek zaliczy dacha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak pojedziecie na trening :)to moglibyscie zrobic jakies zdjatka i umiescic na forum zeby bylo mozna zobaczyc jak cwicza nasi mistrzowie spod znaku 6 gwiazdek:) (wiecie ze 6 gwiazdek na niebie oznacza gwiazdozbior (konstelacje byka ) :D -pomyscie nad zdjatkami i dajcie znac :) z checia bym zobaczyl jak trenowaliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma fotek... nie założyłem filmu ;)

A juz myslalem, ze to klisza pekla. :wink: :D

 

a wogole jak bylo???

No przeciez wszyscy, ktorzy byli pisza w poprzednich postach, ze bylo zajebiscie!

 

Teraz czekamy na nastepny raz :wink: 8) ... mysle, ze wszyscy ktorzy byli chetnie powtorza taki wypad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam prośbę do Intaka, czy mógł byś się rozejrzeć na tym lotnisku? Tylko tam na którejś próbie mogłem ją zgubić.

 

Dzisiaj z Grażą pojechaliśmy specjalnie szukać tę tablice. Przejechałem pas startowy w dwie strony Graża patrzyła na prawo ja na lewo. Znaleźliśmy z 6 kawałków różnych osłon. Niestety tablicy twojej nie znaleźliśmy... Nawet jak śniegi stopnieją szanse będą małe na odnalezienie. Dzisiaj jeszcze jakiegoś miejscowego przy okazji wyciągnąłem, bo zapędził się po naszych śladach :)

 

Bardzo dziękuje mojemu Ojcu za kuchnie polową i pyszne kiełbaski :)

 

P.s Osłony które rzekomo odpadły od mojej rakiety nie są moje wiec dobrze obejrzyjcie brzuchy waszych pociech :)

 

Miejcie litość z tymi FOTKAMI :!: :!: :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje mojemu Ojcu za kuchnie polową i pyszne kiełbaski :)

Rowniez dziekuje! Bylo pysznie :D !

 

P.s Osłony które rzekomo odpadły od mojej rakiety nie są moje wiec dobrze obejrzyjcie brzuchy waszych pociech :)

W czwartek podjade na kanal (dzieki uprzejmosci BaRego) zobaczyc czy to aby nie moja :? . Jakby co, to dam znac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Grażą pojechaliśmy specjalnie szukać tę tablice. Przejechałem pas startowy w dwie strony Graża patrzyła na prawo ja na lewo. Znaleźliśmy z 6 kawałków różnych osłon. Niestety tablicy twojej nie znaleźliśmy... Nawet jak śniegi stopnieją szanse będą małe na odnalezienie. Dzisiaj jeszcze jakiegoś miejscowego przy okazji wyciągnąłem, bo zapędził się po naszych śladach :)

No trudno, dzięki Intak i Grażka.

Mam jeszcze plana żeby tam pojechać z grabiami poorac trochę i przeczesać teren, bo jak stopnieje śnieg to tablica napewno wsiąknie. :cry:

Bardzo dziękuje mojemu Ojcu za kuchnie polową i pyszne kiełbaski :)

TAK świetne były, dziekuje!

Rewelacyjna sprawa podczas takkich imprez, można zrobic przerwę, pogadac, odpocząć troche i skąsać cos ciepłego.

P.s Osłony które rzekomo odpadły od mojej rakiety nie są moje wiec dobrze obejrzyjcie brzuchy waszych pociech :)

Ja dzisiaj sprawdaziłem i mam o dziwo obie osłony, choc dwie śruby wsiąkły i trzeba było wkręcic nowe.

 

Pewnie Potas wyczarowuje z tych fotek dzieła sztuki. :)

Tak że ja wybaczam, a i tak wisze mu duże pifko. :wink:

Chociaz z ciekawości od powrotu sprawdzam forum co 30 min czy aby fotki się nie pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...