Skocz do zawartości

Foty juz sa !ACHTUNG! Zapraszam na trening przed Plejadami!


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie przykulam autem z jajowatym logo ale w środku nie ma 6 gwiazdek ale jest co innego oczywiscie nie mówie o KIA raczej jest to Ford ale powalczymy a co mamy nie walczyc :) do 8 marca mam jeszcze troche czasu wiec bede jednym z ostatnich którzy wpłacą tzw KAUCJE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przykulam autem z jajowatym logo ale w środku nie ma 6 gwiazdek ale jest co innego oczywiscie nie mówie o KIA raczej jest to Ford ale powalczymy a co mamy nie walczyc :) do 8 marca mam jeszcze troche czasu wiec bede jednym z ostatnich którzy wpłacą tzw KAUCJE :P

 

Wszystkie marki mile widziane, a 8 marca to taka ładna data :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pada śnieg wiec na 12 Marca przewidywana jest pogoda zimowa.

 

Obawiam się jedynie roztopów a później zmarznięcia i powstania nierównego lodu, który nie jest za ciekawy do jazdy...

Mam nadzieje ze tak się nie stanie. W razie, co będzie spycharka do przygotowania torów.

Próby, kręto szybkie jak i jazda wokół pachołka. Oczywiście długość trwania treningu,

a potem pomiarów jest uzależniona od zainteresowania dana próbą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystko już jest przygotowane? Czy można się jeszcze do czegoś przydać? Ja np dysponuję niewielką skrzynią w moim aucie, w której mogę przewozić różne różności takie jak pralka... Mogę coś z Poznania przemycić w tejże skrzyni na miejsce akcji (pachołki, opony, zapasowy silnik, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko techniczne: czy ktoś się zjawi w piątek?? Zorganizujemy przedbiegi :twisted:

 

Pozdrawiam

 

Zaczynamy ok 12.00 wiec spokojnie można przyjechać rano :) A ty Lucek masz najdalej wiec bedziemy na ciebie jak by co czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już pachołki :)

 

Masz tyle co trzeba? Bo ja mam jeszcze 8 sztuk upchanych już w bagażniku :D. Ale jak nie ma potrzeby, to nie będę ciągnął z Mazur....

 

Chociaż, z drugiej strony........ od przybytku głowa nie boli :wink: :):D:lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa,ale nie przyjadę, bo fachowcy od mojego WRX poruszają sie w innej przestrzeni czasowej.....nie zrobia na czas auta!!!:(

 

No to się chyba spotkamy dopiero na Plejadach..szkoda, ale co sie odwlecze...:D

 

Pozdrawiam

Loucyphre!!! Trenuj,trenuj!!!Przyznam,że mam OGROMNE ambicje!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...