Skocz do zawartości

Ktoś tu chyba ze mnie robi ...?


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o szczegółowe odpowiedzi.

 

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

 

Rozumiem, że maciekSubru prowadzi komerchę, bo Jego firma :

 

4 Drive - Firma tapicerska zajmująca się kompletnym wykończeniem wnętrz samochodów w skórze, Alcantarze i oryginalnych tkaninach. Oferta obejmuje także czyszczenie, naprawę i renowację tapicerek skórzanych oraz wykonanie tapicerki na jachtach i w samolotach.

 

Czy Dyrekcja może mi polecić jakieś ASO? Chciałbym sobie obszyć fotele prawdziwą alcantarą i nie siedzieć na tej nędznej imitacji w moim Foresterze. Mile widziana faktura VAT. :twisted:

 

Czy ja też dostanę bana?

Mam w podpisie link do swojej firmy www.awd.pl

 

Wiem, wiem, jednoznacznie nazwa kojarzy się z branżą motoryzacyjną. :razz:

 

A tu niespodzianka...

 

Ale idziemy dalej... Nazwa, nazwą.

Ja też dostanę bana? Zajmuję się też pośrednictwem w udzielaniu kredytów samochodowych...

Dziękuję z góry za rozwianie wątpliwości, ponieważ mogę nie zdążyć odpowiedzieć. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajmuję się też pośrednictwem w udzielaniu kredytów samochodowych...

 

Wyręczę Pana Huberta. :wink: Tak, zgodnie z regulaminem prowadzisz działalność komercyjną związaną z motoryzacją. :mrgreen:

 

I mogę to nawet napisać zupełnie serio. Z tego co wiem, ASO mają umowy z niektórymi firmami kredytującymi samochody i wprost polecają konkretne usługi konkretnych firm. Więc jeśli Ty doradzasz żeby się kredytować gdzie indziej...... :cool:

 

Tak jak już pisałem w nietegesie. IMHO przesadzamy (my jako Forum :wink: ) z dosłownym stosowaniem zapisów regulaminu. To jest tak, jakby dawać mandaty za jazdę 71 km/h na ograniczeniu do 70 km/h.

 

Ps. Muszę kończyć, bo idę stróżować, na parkingu dla samochodów osobowych przy ul......... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli Ty doradzasz żeby się kredytować gdzie indziej...... :cool:

Skąd wiesz, że gdzie indziej? :cool:

 

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 11:19 pm ]

Wyręczę Pana Huberta.

Nie musisz wyręczać Hubeeerta. To tylko narzędzie w rękach Dyrekcji.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gruba przesada, niedługo dojdzie do tego że kto bedzie miał w podpisie adres do strony internetowej do : myjni samochodowej, firmy leasingowej, firmy ubezpieczeniowej, czy garażu Pana Wieśka co krępuje resory do Żuka, bedzie miał bana :evil:

Czy naprawde o to chodzi ? :shock: Niedość że zaczyna pomału wiać nudą na forum, poprzez m.in. wycinanie forumowiczów to jeszcze próbuje się walczyć ze wszystkimi co maja jakikolwiek związek z branżą motoryzacyjną. Owszem jestem za tym aby ktoś wogóle niezwiązany z naszym forum, wpadał i w pierwszym poście wali reklamą , dostał bana, ale co do akurat Maćka i jego firmy to przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi,

kanwą newsa jest ban dla Maćka.

Pytanie :

-czy Maciek dostał rzeczywiście bana ?

 

Jak dla mnie kanwą newsa jest możliwy ban dla Maćka i cała sytuacja z tym związana.

A z tego co widzę, Maciek jak na razie nie dostał bana.

 

Ps. Zagadzam się z tym, co napisał carfit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czy Maciek dostał rzeczywiście bana ?

 

nie dostał , ale otrzymał info że jest niezgodny z regulaminem i może byc urlopowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw,

 

czyli jednak Radio Eriewań :mrgreen:

 

Grzesiek_67, i tak i nie. :wink: Tak jak napisał carfit, Maciek dostał na PW ostrzeżenie, że może być urlopowany za ten link w profilu. Czyli jak dla mnie, ktoś strzelił z armaty do wróbla. Tylko tyle i aż tyle. Gdyby to był odosobniony przypadek, to cóż, pewnie nie byłoby tematu. Ale w ostatnim czasie takich spraw zrobiło się nagle jakoś tak więcej.

 

A czytając literalnie zapis o działalności komercyjnej, bardzo wiele można pod to podciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, carfit,

no to gorąca, serdeczna i szczera prośba do włodarzy Forum - Maciek dobry człek, działalność niekonkurencyjna a pożyteczna dla marki - nawet nie ma o czym myśleć. :wink:

 

Pozdrawiam

Ciemno oświecony Gwido

 

PS.

Grzesiek_67, i tak i nie.
No cziste Radio Eriewań :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wskazujmy kolejno uzytkownikow - a znajdzie sie na nich jakiś paragraf ..... :mrgreen:

 

Hogi - podjechalem ostatnio do ASO - z czystej ciekawosci (wszak tak wychwalane ASO sa) - chcialem sie dowiedziec co mi moga zaproponowac na 2 fotele przednie z GT - zniszczone nieco wiec chcialem tapiecere wymienic - Pan rozlozyl rece i zaproponowal mi nowe fotele :shock:

 

Teraz stoja u tapicera - i nawet duperheizung dostana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek dostał na PW ostrzeżenie,
:neutral:

Żenada.........., jak dla mnie zgodnie z regulaminem Carfit powinien dostać bana bo ma RS4 w podpisie a to jak wiemy nie produkt FHI i jest konkurencyjny dla marki Subaru. Grzesiek_67 za Sir Lancelota też powinien dostać bana do był synem "Bana z Benoic" - jak sama nazwa wskazuje bana mu.

 

Naprawdę żałosne :neutral: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67 za Sir Lancelota też powinien dostać bana do był synem "Bana z Benoic"

 

No i wylądował :mrgreen:

 

Nic się przed Wami nie ukryje. Bana mi :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Co do "Naprawdę żałosne". Nie to za "grubo" powiedziane. Ot, taki nasz, specyficzny zapaszek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to zalatuje mi tu czyjąś paranoją.. :roll:

 

 

A tak BTW.. może ktoś z przekupionych adminów po cichu usunie wątek Godlik'a o forumowych świniach (szkoda, żeby chłopaczyna bana dostał),

przecież wszyscy wiedzą, że to jest tuning drastycznie poprawiający osiągi auta!!

Wiadomo również, że stosują go właściciele aut, które są jeszcze na gwarancji!!! Czyli pełen nielegal :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak BTW.. może ktoś z przekupionych adminów po cichu usunie wątek Godlik'a o forumowych świniach (szkoda, żeby chłopaczyna bana dostał),

przecież wszyscy wiedzą, że to jest tuning drastycznie poprawiający osiągi auta!!

Wiadomo również, że stosują go właściciele aut, które są jeszcze na gwarancji!!! Czyli pełen nielegal

 

Aż żeś podkablował Godlika - :roll: :mrgreen:

 

W takim razie na bazie SIPowej logiki należy wykasować wszystkie informacje o Peterze Solbergu w internecie - bo miał swinke na lusterku a juz nie ma i teraz jeżdzi Citroenem Xsarą WRC :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Dyrekcja może mi polecić jakieś ASO? Chciałbym sobie obszyć fotele prawdziwą alcantarą i nie siedzieć na tej nędznej imitacji w moim Foresterze. Mile widziana faktura VAT.

Alez oczywiscie...zapraszam :mrgreen:

Zajmuję się też pośrednictwem w udzielaniu kredytów samochodowych...

Przy okazji jak juz zamówisz ta alkantarę ( prawdziwa ) to pogadamy.... :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na bazie SIPowej logiki należy wykasować wszystkie informacje o Peterze Solbergu w internecie - bo miał swinke na lusterku a juz nie ma i teraz jeżdzi Citroenem Xsarą WRC :roll: :mrgreen:
idąc tym tropem, trzeba wszystkie linki z kotem WRC usunąć, a każdego kto taki wkleił zbanować. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliście okładki dzisejszego FAKT'u (sic! - reklama)? Na okładce maciekSubru witający się z Michaelem w Galerii Mokotów. Tytuł: Michael zbiera sprzymierzeńców. Koniec już blisko? podtytuł: By stworzyc pozory obaj przyjechali na SPOTa wypożyczonymi autami z logo R..... (wypikał admin) i A..... (wypikał Big Hubertus)

-To wyjątkowo niebezpieczna BANda - skomentował patron myśliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...