Skocz do zawartości

Ktoś tu chyba ze mnie robi ...?


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hubert, mam pytanie. Jeden z forumowiczów reklamuje swoim avatarem firmę "Grafix". Dozwolone to? Toż tam sprzedają mitasubiszi chyba Tak mówią w internecie. Jeśli tak, to zaproponujesz mu urlop?

 

Ale pojechałas vero :shock: :!: :!: :mrgreen:

 

Chyba dziś wieczór dostaniesz bana za takie pytanie :roll: :oops:

 

To pytanie powinnaś zadać na PW Dyrekcji a nie adminowi :mrgreen:

 

A wogóle to ten wątek dzisaj wieczór i tak będzie zamknięty - najpierw po cichu zostanie wprowadzony nowy punt do regulamnu:

"Za zadawanie niewygodnych pytań - BAN "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak BTW.. może ktoś z przekupionych adminów po cichu usunie wątek Godlik'a o forumowych świniach (szkoda, żeby chłopaczyna bana dostał),

przecież wszyscy wiedzą, że to jest tuning drastycznie poprawiający osiągi auta!!

Wiadomo również, że stosują go właściciele aut, które są jeszcze na gwarancji!!! Czyli pełen nielegal

 

Aż żeś podkablował Godlika - :roll: :mrgreen:

Siedzę w kąciku i ciuchutko sobie płaczę... I co ja teraz biedny zrobię...

Jak żyć...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak BTW.. może ktoś z przekupionych adminów po cichu usunie wątek Godlik'a o forumowych świniach (szkoda, żeby chłopaczyna bana dostał),

przecież wszyscy wiedzą, że to jest tuning drastycznie poprawiający osiągi auta!!

Wiadomo również, że stosują go właściciele aut, które są jeszcze na gwarancji!!! Czyli pełen nielegal

 

Aż żeś podkablował Godlika - :roll: :mrgreen:

Siedzę w kąciku i ciuchutko sobie płaczę... I co ja teraz biedny zrobię...

Jak żyć...?

Może nie będzie tak źle. Okolicznością łagodzącą jest to, że nie wystawiasz faktury VAT :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , w zasadzie to Was nie rozumiem :idea: . Właściciel forum sobie nie życzy żeby jego forum było "bezpłatnym nośnikiem reklamowym " firm/firemek/prywatnych importerów/przerabiaczy i ich kolegow/znajomych którzy maja za zadanie w ten czy inny sposób "naganiać" klientów . Zdaje sobie sprawę , ze odzew z innych "nośników bezpłatnej reklamy" :mrgreen: jest znikomy....ale trzeba przyjąc do wiadomości , że tu juz sie skończyło...i szukać jakiejs innej formy byc może płatnej....by kolegom jakos pomóc... :roll:

AK

ps.uważam , że info/reklama o np. firmie organizujacej wakacje w Korei :!: czy transport ciężarowy w Rosji :razz: czy nawet delikatesy w Krk :shock: mogłaby byc nawet przychylnie przyjeta ale nie Wy tylko o jednym... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą wnetrza maćkaSubru kontra obecna tepiceryzacja Subaru, hm.... można podyskutwać ;)
i czy to właśnie nie o to chodzi...?

 

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 12:33 pm ]

Właściciel forum sobie nie życzy żeby jego forum było "bezpłatnym nośnikiem reklamowym " firm/firemek/prywatnych importerów/przerabiaczy i ich kolegow/znajomych którzy maja za zadanie w ten czy inny sposób "naganiać" klientów .
dobrze, że chcociaż wynajem samochodów Subaru w ASO można zareklamować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już na poważnie.

 

Kłopot polega - jak zwykle - na niezrozumieniu pewnej bardzo ważnej prawdy. Szanowna Dyrekcja nie rozumie (lub udaje, że nie rozumie, lub rozumieć nie chce - właściwe skreślić), że forum jest nie tylko nośnikiem reklamowym dla samej Dyrekcji i jej Szanownych Dilerów. Tworzy je grupa ludzi kochających markę i związanych z Subaru. Dyskutują, pytają, spotykają się. Czasem nie tylko po to, żeby porozmawiać o autach.... Jednym zdaniem: budują to forum. Forum żywych, aktywnych ludzi. Ludzi, którzy mówiąc górnolotnie, tworzą klimat i atmosferę wokół marki w Polsce. Mylę się? Każdy z nich, podobnie jak harleyowcy, indywidualizuje swoje auto. Robi to różnymi metodami, nie zawsze tymi, do których przekonany jest SIP. Nie zawsze takmi, jakie poleca SIP. Nie zawsze w serwisach SIP i nie zawsze wspomagając się częściami z magazynów SIP. Jednakowoż każdy z nas ma świadomość istnienia firmy, która jak na razie, jest jedynym formalnym dystrybutorem marki Plejad w Polsce. Szanujemy to. Szanujemy też to, że miejsce do dysksji udostępnił nam SIP. Inna sprawa to to, co w tej chwili SIP i jego Admini tu wyrabiają. Dyrekcjo, może warto czasem wsłuchać się w głos ludu? Może właśnie teraz, zanim coś ważnego stracicie....?

 

Forum to nie serwer SIPu, nie podstrona importera. To my, żywi ludzie. Proszę o tym pamiętać.

 

(....) tę część usunąłem, może kiedy indziej

 

Modyfikacje, ulepszanie, poprawianie wpisane jest w ideę Subaru. Jeżeli wymieniamy się tu informacjami co i jak, to pozwólcie nam zapytać czasem: gdzie? Wiem, nie ubędzie w ten sposób towaru z magazynu (Waszego) czy aut z salonu (chociaż chyba akurat tutaj mogę się mylić), ale jeden czy dwóch subaruholików zasiadzie za kierownicą z większym uśmiechem na twarzy. A to już reklama sama w sobie ;)

 

Chciałbym aby Szanowna Dyrekcja nie widziała w nas tylko konsumentów-klientów, a raczej zróżnicowane środowisko, które zjednoczyło się w tym miejscu. Jest to wartość sama w sobie. Nie (zawsze) przeliczalna na pieniądze. Szanujmy tę różnorodność! Szanujmy siebie ( i Forum! Dopóki jest). Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

a) prowadzenie u nas działalności komercyjnej związanej z motoryzacją,

To z kolei ja mam pytanie, czy sam link jest prowadzeniem działalności komercyjnej? Bo ja nie widziałem nigdzie w postach, żeby maciekSubru prowadził działalność komercyjną, w sensie: przedstawiał swoją ofertę, namawiał do korzystania z usług swojej firmy, negocjował ceny, umawiał się na wykonanie usługi. Owszem, zdarzało się wieloktronie, że polecali go inni Forumowicze, ale bynajmniej nie są to znajomi, jak
którzy maja za zadanie w ten czy inny sposób "naganiać" klientów .
Zdjęcie w podpisie Maćka jest od bardzo dawna, dlaczego zaczęło przeszkadzać komuś dopiero teraz? W takim razie może niech Admin wyedytuje wszystkie posty użytkowników, którzy go polecali, skoro o innych firmach nie można tu pisać, to trzymajmy się ściśle Regulaminu. Choć to będzie kuriozalne... i tym samym wracam do tytułu tego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem nigdzie w postach, żeby maciekSubru prowadził działalność komercyjną, w sensie: przedstawiał swoją ofertę, namawiał do korzystania z usług swojej firmy, negocjował ceny, umawiał się na wykonanie usługi. Owszem, zdarzało się wieloktronie, że polecali go inni Forumowicze

 

Więcej - gdy ktoś zadawał pytanie związane z tematem "okołoobiciowym" (np czym można obić deskę rozdzielczą) to Maciek rzetelnie odpowiadał i jednocześnie nie reklamował własnej firmy. Na tym chyba polega wzajemna pomoc wśród forumowiczów?

Należy doceniać obecność takich osób, bo dzięki nim forum "i bawi i uczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wyciąłem się sam. Szkoda czasu. Gratulacje dla Rupeeeerta i jego zleceniodawcy za mądre podejście do tego forum. Zbanujcie wszystkich, będzie najbezpieczniej

 

 

ps

Miszkolc, jesteś tu 3miesiące, masz 3paski, zarób kolejne 7 i zrób w końcu to o czym piszesz

stąd wypier.. pozrawiam super Huberta !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że chcociaż wynajem samochodów Subaru w ASO można zareklamować...

Prosze sobie wyobrazic , że to nie mój pomysł :mrgreen: po namysle doszedłem do wniosku , ze na forum moga byc osoby którym ta informacja się przyda :idea: ..i poprosiłem Raja o jej umieszczenie :wink:

Mimo , ze moge :idea: nie przypominam sobie jakies akcji promujacej moje aso/adres tel./ ale chętnie udzielam informacji np. na temat cen czy sposobów naprawy...

Tworzy je grupa ludzi kochających markę i związanych z Subaru. Dyskutują, pytają, spotykają się.

Masz oczywiscie racje. :idea: ..ale nie musza byc bombardowani sprzecznymi/nieprawdziwymi często :!: informacjami na temat klockówi tarcz z firmy X , najlepszego naprawiacza Subaru koło otwocka czy w pruszkowie , tym bardziej , ze informacje pochodza bezposrednio od pracowników lub osob finansowo z taka firma zwiazanych .....to czego tu ktos nie rozumie :?:

AK

ps.właściciel sobie nie życzy to trzeba to uszanować/przyjąc do wiadomosci albo liczyc sie z konsekwencjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale nie musza byc bombardowani sprzecznymi/nieprawdziwymi często :!: informacjami na temat klockówi tarcz z firmy X , najlepszego naprawiacza Subaru koło otwocka czy w pruszkowie , tym bardziej , ze informacje pochodza bezposrednio od pracowników lub osob finansowo z taka firma zwiazanych .....to czego tu ktos nie rozumie :?:

AK

ps.właściciel sobie nie życzy to trzeba to uszanować/przyjąc do wiadomosci albo liczyc sie z konsekwencjami...

 

Rozumiem, że tylko informacje z ASO są prawdziwe. Zwłaszcze jeśli pochodzą od samego właściciela (cyctat - chetnie udzielam...). Na przykład te, że wersje z US to nic nie warty szmelc. Przepraszam, ale nie wytrzymałem. Po ostatniej wizycie w jednym z ASO (na szczęście nie Twoim)... Choć jestem jej klientem ten tekst słyszałem już enty raz... i ostatni, bo już tam nie wrócę. Jestem takim samym klientem jak właściciel EU, choć mam 2 auta US (zresztą obie wersje nie do kupienia w Polsce - WRX '07 limited - ze skórą w środku - czy forek SPORTS - nie było takich opcji - prawda?)

 

Właściciel serwera, komputera, strony internetowej, ale nie właściciel FORUM. To ja nie życze sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel sobie nie życzy to trzeba to uszanować/przyjąc do wiadomosci albo liczyc sie z konsekwencjami...
Panie Andrzeju, z całym szacunkiem, ale nie róbmy z tego Forum Utopii, gdzie wszystko ma być doskonałe. Ono na prawde nie wygląda jak słup reklamowy, no może z wyjątkiem reklamy Playboy'a na jednym ze zdjęć w podpisie... :wink:

 

Ok, ale teraz serio: wie Pan ile osób kupiło samochody Subaru z polecenia Forumowiczów? Mnóstwo, ja sam jestem tego przykładem. Wie Pan ile osób kupiło dzięki temu samochody w ASO? Też mnóstwo. A przecież mamy kryzys, dlaczego sobie wzajmnie nie pomóc zachowując lekką dozę tolerancji, biorąc pod uwagę, że akurat przypadek Maćka z pewnością nie jest działaniem konkurencyjnym wobec SIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat przypadek Maćka z pewnością nie jest działaniem konkurencyjnym wobec SIP?

To prawda :idea: i nigdy nie był chyba brany pod uwagę jako jeden z tych o których pisałem :mrgreen: Maciek jest OK...ale chyba nie dostał ani paska ani bana :shock:

AK

ps.przeczytam watek od poczatku bo chyba cos jak zwykle poplatałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda jak słup reklamowy, no może z wyjątkiem reklamy Playboy'a na jednym ze zdjęć w podpisie... :wink:

 

Red. naczelny PLAYBOY'a - Marcin M. tez jeździ Subaru (Forek MY09 turbo -kupiony w SIPie), a ja nawert wiem kto go do Subaru przekonał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko o jednym... :mrgreen:

 

Ja - od rana do nocy, przez sen czasem też :mrgreen:.

ale nie róbmy z tego Forum Utopii

 

Oj nie nie. Wystarczy ta na Jasnej :mrgreen:.

 

a ja odpowiem ze w vemapolu to tez mnie wywalo

 

Vemapol mówisz - jak tam adres internetowy?

 

:mrgreen:

 

A teraz na poważnie (albo i nie): jak wszystko w życiu, fakt prowadzenia tego forum przez SIP ma dwie strony: wtedy, gdy subarowiczów była garstka, hosting internetowy drogi, SIP przyjął na klatę ciężar organizacyjno-finansowy prowadzenia forum. I to było dobre.

 

Ma to jednak drugą stronę: nie ma tu mowy o kąciku reklamodawców - czymś, co funkcjonuje na każdym rozpoznawalnym (=takim, gdzie ktoś chciałby się reklamować) forum internetowym. Patrz: NASIOC. I to jest niedobre (z punktu widzenia forumowiczów).

 

Ponad wszelką wątpliwość trudno jest ustawić regulaminowo granicę pomiędzy marketingiem nieszkodzącym SIPowi i takim, który stoi w sprzeczności z interesem SIP i firm z nim współpracujących. Wybrnięto z tego problemu zabraniając jakiegokolwiek marketingu, zamiast zastanowić się, czy nie byłoby sposobu pośredniego. Jeśli udało się znaleźć miejsce na "jadę nielegala", to dlaczego nie miałoby tu być działu: "kupuję na własne ryzyko" i niech tam se ludziska piszą o firmach itp. W tym dziale można byłoby wprowadzić ograniczenia dot. firm, które bezpośrednio godzą w interes SIP (np. brokerzy samochodowi), ale jakieś firmy z szeroko pojętej branży motoryzacyjnej mogłyby znaleźć tam swoje miejsce...

 

 

 

 

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...