Skocz do zawartości

Ktoś tu chyba ze mnie robi ...?


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że sie wtrancam ;)

jakiś czas temu, ogłaszał się ktoś kto flokował deski i nie dostał jakoś bana...ale wtedy były inne czasy "wcale niepodobne" do tego co jest teraz.

Ciekawe ile osób zainteresowanych flokowaniem/obijaniem skórą/czymkolwiek poleci do ASO. Ok, pewnie każde ASo jest w stanie zorganizować taką operacje, przez zlecenie prac sobie zaznajomionej firemce pana Kazia, Witka czy Romana, ale pewnie uczyni to za taką kasę, że obijając prywatnie można by jeszcze pół domu skórą obić...

 

Ostrzeżenie za wypełnienie pola 'www' w podpisie jest mocno przegięte. Proponuje się nie kompromitować takimi groźbami. a może to cyferka 4 na początku tak rozjuszyła SIP i Rupeeeerta?

 

dlaczego nie miałoby tu być działu: "kupuję na własne ryzyko"

 

bo nie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hubert, mam pytanie. Jeden z forumowiczów reklamuje swoim avatarem firmę "Grafix". Dozwolone to? Toż tam sprzedają mitasubiszi chyba :roll: Tak mówią w internecie. Jeśli tak, to zaproponujesz mu urlop?

Złośliwość chyba lekko nietrafiona bo o ile sobie przypominam to firma Grafix sprzedaje także nowe samochody Subaru, ba kilku moich klientów jest na forum i niektórzy nawet sobie obsługę chwalili... No ale oczywiście Ty wiesz lepiej, prawda? Żenujące....

W tym dziale można byłoby wprowadzić ograniczenia dot. firm, które bezpośrednio godzą w interes SIP (np. brokerzy samochodowi), ale jakieś firmy z szeroko pojętej branży motoryzacyjnej mogłyby znaleźć tam swoje miejsce...

Propozycja wydaje się rozsądna - do obgadania z Dyrekcją. Na szybko nawet pomysł na oferty specjalne dla forumowiczów.

I coś od siebie: odnoszę wrażenie, że jest na forum kilku użytkowników, których główną działalnością jest wyszukiwanie (względnie wywoływanie) awantur. Mam w związku z tym pytanie: po co? Jeżeli wydaje im się, że tworząc podobny do powyższego klimat coś zwojują, to mają rację - wydaje im się. Im większy nacisk tym większy opór. Od razu poleciały argumenty ad personam, a przecież dyskusja powinna dotyczyć problemu a nie dyskutantów. Czy naprawdę to taki problem uszanować wolę gospodarza forum? Była o tym dyskusja długa, zażarta ale myślałem, że wnioski zostały wyciągnięte...Nie reklamujemy na forum działalności motoryzacyjnej. Tyle no ale widzę, za AŻ tyle, dlatego gorąco polecam znakomite medium o przeogromnej odwiedzalności potencjalnych klientów - www.allegro.pl. Pomimo, że działalność firmy, którą reprezentuję jest zbieżna z interesem SIP - nie wystawiam tu swoich ogłoszeń, nie promuję swojego salonu, nie sprzedaję części....a przecież nikt (z SIP) nie miałby mi tego za złe. Może warto pójść tym tropem, co? Może warto zrobić sobie zestawienie plusów i minusów? Czy aby na pewno warto "włazić w brudnych butach" do salonu gospodarza? Skoro i tak większość wie do kogo się odezwać to po co o tym jeszcze trąbić? A tak wilk syty i owca cała. Jak ktoś zapyta o zmiany w swoim aucie jest przecież PW.

Ot taka mała propozycja do rozważenia.

Pozdrawiam trzeźwo myślących (do zacietrzewionych i tak nie dotrę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie promuję swojego salonu
promujesz, wystarczy spojrzeć na Twój avatar, ale skoro
działalność firmy' date=' którą reprezentuję jest zbieżna z interesem SIP[/quote'] to OK, ja nie widzę w tym nic złego, w końcu to Forum SIP
Czy aby na pewno warto "włazić w brudnych butach" do salonu gospodarza?
ale dlaczego od razu w "brudnych butach" i co ma ten konkretny przypadek z "brudnymi butami"? Czy jak byłeś Site Adminem to kazałeś Maćkowi zdjąć te zdjęcie? Regulamin się zmienił? Na prawdę wystarczy trochę tolerancji' date=' tu nie ma słupów ogłoszeniowych.
Pozdrawiam trzeźwo myślących (do zacietrzewionych i tak nie dotrę...)
Subaryta' date=' szanuję Cię, ale nie dziel znowu ludzi według własnego uznania: kto jest be, a kto nie. Poza tym większość "zacietrzewionych" już została zbanowana.
I coś od siebie: odnoszę wrażenie' date=' że jest na forum kilku użytkowników, których główną działalnością jest wyszukiwanie (względnie wywoływanie) awantur.[/quote'] Kto to niby ma być? Hogi? Bo zapytał się o co chodzi z ostrzeżeniem dla Maćka? Przecież rozmawiamy tu całkiem normalnie, nic sie nie dzieje.
Propozycja wydaje się rozsądna - do obgadania z Dyrekcją. Na szybko nawet pomysł na oferty specjalne dla forumowiczów.
dobrze, że jest iskierka nadziei... :wink:

 

Pozdrawiam,

Trzeźwomyślący (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta cześciowo sie zgodze z Tobą co do reklamowania działalności, gospodarz sobie tego nie życzy ok, jego wola , no problem, ale mam nieodparte wrażenie że jak już nie ma do kogo strzelać, to strzelacie z dubeltówki do komarów. :twisted:

Bo umówny się, co Wam czy SIP zaszkodzi taka bidula jak Maciek :mrgreen: , w czym się pytam ? że obszyje skórą czy chińskim skajem jednego w roku, Forka w Dieslu :?: :mrgreen: . Zastanówcie sie czy to naprawde nie przesada, czy przypadkiem na siłe z braku laku , nie próbujecie szukać ofiar.

 

 

P.S. Sam nie wiem jak ja się tu jeszcze trzymam bez bana :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma ten konkretny przypadek z "brudnymi butami"?

Odniesienie do sformułowania w poprzednim, podobnym wątku.

promujesz, wystarczy spojrzeć na Twój avatar

Takie oznaczenie dealera na forum (ustawione z resztą przez Flippera ) , ale chyba w takim układzie zmienię.

Subaryta, szanuję Cię, ale nie dziel znowu ludzi według własnego uznania: kto jest be, a kto nie

To nie kwestia be czy nie be. Chodzi o tych, których można przekonać i tych, którzy są kontra bo...tak albo dlatego, że wprowadza to osoba, której nie lubią. Poza tym mam do dyspozycji tylko swoje prywatne kryteria ;) (OK, bywam bezczelny ale nie aż tak, żeby twierdzić, że znam kryteria OBIEKTYWNE ;) )

dobrze, że jest iskierka nadziei... :wink:

Będę na ten temat rozmawiał, czy coś z tego wyjdzie? Nie wiem ale osobiście jestem przekonany, że moglibyśmy sobie na forum pomagać oferując usługi nieco korzystniej niż zazwyczaj dla forumowiczów. Oczywiście firmy konkurencyjne wobec działań SIP i dealerów odpadają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum musi byc jednak bardzo dobrym "bezpłatnym słupem ogłoszeniowym" :idea: skoro walka toczy sie dalej. :mrgreen: ...a wystarczy wejśc na kilka innych...i te "ogłoszenia" o które tak walczycie wiszą , są dostepne z mapkami/telefonami .....no fakt , że mało kto tam wchodzi....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz Cie zobaczyłem w tym miniaku z białym dachem :mrgreen: ...to tak pomyslalem..... :mrgreen:

 

Ale jakie branko było na tego miniaka :mrgreen:.

 

Propozycja wydaje się rozsądna

 

A dziękuję. Ciągle we mnie tli się duch moda chcącego dla tego forum dobrze :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wystarczy wejśc na kilka innych...i te "ogłoszenia" o które tak walczycie wiszą , są dostepne z mapkami/telefonami .....no fakt , że mało kto tam wchodzi....

 

Na pewnym ( :mrgreen: ) małym forum z ledwo ponad 1000 użytkowników wcale tak źle to nie wygląda - w ramce na czerwono zaznaczona liczba wejść do poszczególnych "ogłoszeń"

 

2lb1f6h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, przypominam, że nie są to unikalni użytkownicy, a każdorazowe wejścia. Sam autor jest w stanie wygenerować kilkadziesiąt wejść do wątku. Poza tym na off-topicznym forum pogaduchy są wszędzie, a biznes z tego pewnie żaden :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ten wątek to zastanawiam się czy niektórzy z dyskutujących "do siebie" wogóle mają jakieś ciekawe życie czy też internet im to życie zastępuje.

Spiski, podstepy, dyktatura i tym podobne na okrągło.

 

Jako niejako autor tego zamieszania choć nie poczuwam się do posiadania praw autorskich do inwektyw, które tu padły chciałbym coś wyjasnić.

 

Maciek dostał ode mnie PW, które tu zacytuję i oczekiwałem na odpowiedź w tej samej formie. Z tego co widze treść PW rozpowszechnił nie pytając mnie o zgodę co samo w sobie jest dośc wymownym swiadectwem.

 

Oto PW:

A co do tłumaczeń - link w Twoim profilu wskazuje na strone firmy działającej w branzy motoryzacyjnej.

 

W mojej interpretacji regulaminu może to byc powód wystarczający do urlopowania.

Czy mógłbyś mi to jakoś wytłumaczyć - pokazac jakieś ustalenia czy cokolwiek?

 

Możesz mnie nie lubić - to Twoja sprawa - natomiast Regulamin musi byc przestrzegany.

 

Pozdrawiam mimo wszystko

Tytułem wyjaśnienia - Maciek został wskazany przez jednego ze zbanowanych jako osoba robiąca tu jak to określono "interesy". Standardowo wysłałem PW z prośbą o wytłumaczenie bo jak dla mnie sytuacja nie jest oczywista - tzn jest link a w podpisie zdjęcie tapicerki w bodajże Porsche. (poprzednio był VW T1? T2?)Nie wnikam w sam fakt takiego wskazywania natomiast takich przypadków było więcej - np waszka, który jakoś potrafił normalnie zareagowac na PW nie robiąc histerii i nie szukając adwokatów dookoła zamiast porozmawiać. Co równie ciekawe wskazywano osoby które broniły urlopowanych :shock: .

 

Maciek z tego co widze wybrał drogę publicznej dyskusji. Polecam Ci przeczytanie postu Andrzej Koper i zastosowanie się do niego. To znaczy prosze o samodzielne usunięcie linku do Twojej Firmy. Alternatywą jest to, że ja wyłączę Ci możliwość korzystania z podpisu i pola www w profilu.

 

Prywatnie moge Ci powiedzieć tyle, że jeżeli jakość twoich usług jest taka o jakiej piszą uzytkownicy to będą Cię sobie polecać. Problemem w Twoim przypadku zas jest tylko i wyłącznie traktowanie Forum jak darmowego słupa z ogłoszeniami. Doceniam Twoją pomoc Forumowiczom, wiedzę w temacie i uczestniczenie w życiu Forum.

Nie doceniam i wręcz (prywatnie) z niesmakiem traktuję sposób w jaki postanowiłeś upublicznić sprawę. Najwyraźniej sądziłeś, że wywołasz awanturę i w ten sposób mi dokopiesz.

 

No cóż - awantur nie lubię.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert Ciuruś napisał :

..:: Site Admin ::..

 

 

Auto: C53A 4G61T, 406 HDI, K11, VW Touran

Posty: 156

Skąd: UK/NI/Enniskillen

Wysłany: Wczoraj 18:44

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Jak patrzę na ten wątek to zastanawiam się czy niektórzy z dyskutujących "do siebie" wogóle mają jakieś ciekawe życie czy też internet im to życie zastępuje.

Spiski, podstepy, dyktatura i tym podobne na okrągło.

 

Jako niejako autor tego zamieszania choć nie poczuwam się do posiadania praw autorskich do inwektyw, które tu padły chciałbym coś wyjasnić.

 

Maciek dostał ode mnie PW, które tu zacytuję i oczekiwałem na odpowiedź w tej samej formie. Z tego co widze treść PW rozpowszechnił nie pytając mnie o zgodę co samo w sobie jest dośc wymownym swiadectwem.

 

Oto PW:

Hubeeert napisał/a:

A co do tłumaczeń - link w Twoim profilu wskazuje na strone firmy działającej w branzy motoryzacyjnej.

 

W mojej interpretacji regulaminu może to byc powód wystarczający do urlopowania.

Czy mógłbyś mi to jakoś wytłumaczyć - pokazac jakieś ustalenia czy cokolwiek?

 

Możesz mnie nie lubić - to Twoja sprawa - natomiast Regulamin musi byc przestrzegany.

 

Pozdrawiam mimo wszystko

 

Tytułem wyjaśnienia - Maciek został wskazany przez jednego ze zbanowanych jako osoba robiąca tu jak to określono "interesy". Standardowo wysłałem PW z prośbą o wytłumaczenie bo jak dla mnie sytuacja nie jest oczywista - tzn jest link a w podpisie zdjęcie tapicerki w bodajże Porsche. (poprzednio był VW T1? T2?)Nie wnikam w sam fakt takiego wskazywania natomiast takich przypadków było więcej - np waszka, który jakoś potrafił normalnie zareagowac na PW nie robiąc histerii i nie szukając adwokatów dookoła zamiast porozmawiać. Co równie ciekawe wskazywano osoby które broniły urlopowanych .

 

Maciek z tego co widze wybrał drogę publicznej dyskusji. Polecam Ci przeczytanie postu Andrzej Koper i zastosowanie się do niego. To znaczy prosze o samodzielne usunięcie linku do Twojej Firmy. Alternatywą jest to, że ja wyłączę Ci możliwość korzystania z podpisu i pola www w profilu.

 

Prywatnie moge Ci powiedzieć tyle, że jeżeli jakość twoich usług jest taka o jakiej piszą uzytkownicy to będą Cię sobie polecać. Problemem w Twoim przypadku zas jest tylko i wyłącznie traktowanie Forum jak darmowego słupa z ogłoszeniami. Doceniam Twoją pomoc Forumowiczom, wiedzę w temacie i uczestniczenie w życiu Forum.

Nie doceniam i wręcz (prywatnie) z niesmakiem traktuję sposób w jaki postanowiłeś upublicznić sprawę. Najwyraźniej sądziłeś, że wywołasz awanturę i w ten sposób mi dokopiesz.

 

No cóż - awantur nie lubię.

Temat zamykam.

 

 

 

 

 

Ponieważ zostałem wywołany do tablicy:

 

Po przeczytaniu powyższego nasuneło mi się takie staropolskie powiedzenie:

"Mądry głupiemu ustępuje, a głupi sie z tego raduje"

 

Więc usunę swoje www z podpisu

 

 

Teraz można dołączyc to do wątku: "Ktos tu mnie chyba...."

 

 

Jednocześnie proszę forumowiczów o nie kontynuaowanie tego nowego wątku - niech admnin go zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...