Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam troszkę w drugą strone, jak juz uświnię jakimś błotkiem auto ,to chocbym brudził spodnie ... i tak na myjke nie podlecę,po prosto błoto i świnia muszą iśc w parze
O! To jest też zboczonko mojej Żony (która poza tym upiera się, że jej żadna subarofrenia nie dotyka): zawsze mówi, że Forester powinien być ubłocony... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją pierwszą Imprezę (RX) kupowałem od księdza. Miał jeszcze "służbowego" buga GX.

Niedawno znajomy kupił Forestera - także od księdza.

Warto jeszcze wspomnieć, że oba kupione przy udziale jednego forumowicza :wink:

Tak, to Jego wina. :mrgreen:

 

Cześć! :D (nadrabiam zaległości i dopiero zauważyłem, że na forum też Cię przywiało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym zatankował każdemu forumowiczowi Bak na full :D ze 2 razy:D
a jak ja mam benzin+muchozol,to każdy do pełna,ale raz czy po dwa razy do pełna i bak i butlę :?: :?:

Ja tak myslałem,że jak wygram te 50 mln.to sobie kupię ładne złote 16-tki :mrgreen: a i maske od GT :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich ostatnich zboczeń... :mrgreen:
moich zboczeń stoi na szafce ze dwanaście.....albo piętnaście...dawno nie liczyłem.... :D
Fajnie!

Masz fotę? Jaka skala? :-D

 

-- 23 wrz 2011, o 20:45 --

 

U mnie wiadomej marki na biurku w pracy tylko 8 :-(

modele12082011255m.jpg

:-)

 

Ale czad! Wszystko po koleji, a na końcu bug kombi. Tylko co tam robi to coś "barwy czerwonej". Odstaw w drugi kąt biurka, albo na parapet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z moich ostatnich zboczeń... :mrgreen:
moich zboczeń stoi na szafce ze dwanaście.....albo piętnaście...dawno nie liczyłem.... :D
Fajnie!

Masz fotę? Jaka skala? :-D

 

-- 23 wrz 2011, o 20:45 --

 

U mnie wiadomej marki na biurku w pracy tylko 8 :-(

modele12082011255m.jpg

:-)

 

Ale czad! Wszystko po koleji, a na końcu bug kombi. Tylko co tam robi to coś "barwy czerwonej". Odstaw w drugi kąt biurka, albo na parapet :mrgreen:

 

 

Nie bez powodu pod pudełkiem ;] bo się jeszcze zepsuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już naprawdę zboczenie (albo uzależnienie), zawaliłem w pracy terminy bo siedzę na forum.subaru i gapię się przez okno na autko :mrgreen:

:lol: hihi, ja mam podobnie, z tym, ze nie mam subaryny jeszcze, wiec nie mam na co sie gapic, aleee jadac toyotem na for zagladam i nawet cos tam popisze :shock: :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiadomej marki na biurku w pracy tylko 8 :-(

[ http://img269.imageshack.us/img269/193/modele12082011255m.jpg ]

:-)

Ale czad! Wszystko po koleji, a na końcu bug kombi. Tylko co tam robi to coś "barwy czerwonej". Odstaw w drugi kąt biurka, albo na parapet :mrgreen:
Nie bez powodu pod pudełkiem ;] bo się jeszcze zepsuje ;)
No nie mogę się zgodzić :-)

To moje poprzednie auto :-) i nie psuło się :-) Za nim jeszcze stoi 155, moje jeszcze bardziej poprzednie auto. Też się nie psuło :-)

Alfy fajne były :-) I ładne :-D Nimi pierwszymi ganiałem po Ułężu :-) I też się nie popsuły :twisted:

Ot po prostu trakcji na wyjściu z zakrętu nie miały i po 10 latach "czajenia się" kupiłem Subarkę :-)

No więc nie mogę ich schować :twisted:

Aha! Obok nich po lewej (nie widać) stoją jeszcze Lancia Stratos i Lancia Delta Integrale

( :-) uprzedzam pytania - to niestety nie są moje poprzednie auta...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ

 

Vasquez napisał(a):

...Przy dolewaniu oleju pytam sie "Co ? Napił byś sie, nie ?" :mrgreen:

 

To co, po maluchu?

 

 

powiedział forek wjeżdżając na 126p... :mrgreen:

 

 

No to po małym - powiedział rolnik wyjmując jądra z sieczkarni

 

 

A ja nie czuje sie zboczony poniewaz zboczenie to odstepstwo od normy i dotyczy mniejszosci. Wystarczy poczytac forum i wszystko wiadomo jaka jest wiekszosc, ja mam tak samo. Dzis naliczylem 6 forkow i 2 obki jadac w korku. Normalne prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...