Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Primi, nie mówię że nie dbacie przecież.. po prostu wiem że było kilka aut mocnawych które nie atakowały czasów tylko się bawiły i cały czas twierdzę że wasze czasy były niezłe :smile: na pewno lepsze od choćby moich :roll: tylko że trzeba się w klasie porównywać bo tak jak u was druga połowa nie walczyła o zwycięstwo tak i u nas.. a ja to w ogóle bym był optymistą gdybym chciał się dizlem napinać na sti :mrgreen: no chyba że w spalaniu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz :mrgreen::mrgreen: z tym dbaniem to trochę przewrotnie pisałem :wink: , jak chcesz możemy uznać, że wszystkie turbo za pzakowski jechały rekreacyjnie i na pół gwizdka :mrgreen: Osobiście uważam siebie za przeciętnego kierowcę z jako takim doświadczeniem drogowym i zerowym :mrgreen: doświadczeniem torowym i daleki jestem od porównywania moich wyników z wynikami lepszych kierowców, których było na tej imprezie dużo.

a ja to w ogóle bym był optymistą gdybym chciał się dizlem napinać na sti :mrgreen: no chyba że w spalaniu :razz:
no właśnie po to też jest klasyfikacja generalna, możesz się porównać z np. wolnymissakami. Dużo było w ogóle diesli :?:

 

Na poważnie to nie ma żadnego znaczenia czy turbo jechały rekreacyjnie czy nie, zabawa była świetna i póki co wolę mieć problemy z ogarnianiem 160 KM niż z ogarnieniem nadmiaru mocy w 300 KM potworku. Wolnessaki fajne są i basta :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

Ale kiedyś kupię sobie takiego potworka :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dołącze.

Dziękuję:

- szwagrowi za wytrwałoś na prawym fotelu, :grin:

- dyrekcji SIP za kolejną edycje plejad,

- wszystkim zawodnikom z trasy szosowej z którymi miałem okazje ściga się przez dwa dni,

- wszystkim forumowiczom których miałem okazję poznac,

- Kajto za „słowo na niedzielę”. :mrgreen: :shock:

 

Gratuluje zwycięzcą wszystkich klas. :!:

 

Mam prośbę jeżeli ktoś ma zdjęcia załogi nr 42 (szosowej) to - proszę prześlijcie na zalegus@rajdy.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla jasności mam GT który ma flaki STI (seryjne STI).... Startuje w Rajdach ale autem tylno napędowym więc z czteronapędowym ma to tyle wspólnego co nic . Kolejna sprawa starty są głównie na szutrach i na wyczynowej oponie która trzyma jak poparzona . Jechałem na toyo więc nadmiar niby mojej mocy nie rzutował tu na końcowy wynik. Jak by ktoś przyjechał sejczentem to by nas zlał na tych próbach ( PKS, Mrogowille ) Jeżeli chodzi o tałty to nie odpuściłem i jak wcisnąłem gaz na starcie to dopiero za lotną zacząłem się hamować czyli zero ujęć lepszy wynik . Fakt że zawias dobiło ale mam to chyba z rajdów że trzeba iść ogniem .... Tor jechałem w ciemno i jak ślimak . Jestem przyzwyczajony do tras które mają opis ... Wszyscy jechaliśmy po szutrze na letnich oponach więc komu się udało złapać większą przyczepność był szybszy. Generalnie jak by ktoś założył zimówkę poprawił by czasy średnio o 5 do 10 sekund .

Kończąc temat . Dwa lata temu wygrałem Plejady to zarzucono mi ze znałem trasy bo wcześniej jechał KJS po tych trasach ( Jechałem BMW ) Subaru wsiadłem dzień wcześniej .

Rok temu na pierwszej z prób notowałem drugi czas i zaczynaliśmy się rozkręcać ale silnik padł . Teraz Wygrałem bo auto dojechało i też mi się zarzuca jakieś dziwne sprawy .

Przyjechałem tak naprawdę bo jako zawodnik z licencją miałem dużą frajdę przejechania się po torze w mikołajkach wiedząc to że za dwa tygodnie po tym samym piasku będzie śmigał Leb albo mikko . Nie stać mnie na starty w N grupowym Subaru więc fajnie jest choć przez chwile poczuć się na torze jak ci którzy będą śmigać za pare dni. To jest to .... Kiedyś syn mój powie kolegom w piaskownicy a mój tata kiedyś jeździł po tym samym piasku co Mikko albo latwala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj
Ci turyści trenują przed plejadami

Trochę by namieszał ten turysta w szosowej

 

ten turysta regularnie walczy o wygraną na torze w Kielcach -kilka razy w zeszłym roku go widziałem.

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 9:44 pm ]

Primi napisał/a:

A niebieskie są najfajniejsze

 

 

Niebieskie rzondzom

 

i jeszcze białe felgi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELIX a czym ty sie przejmujesz hę :?: masz subaraka,od wielu lat jezdzisz jako zawodnik i co ? i nic. impreza nie miala homologacji PZM otu wiec to czy jestes zawodnikiem czy nie nie ma znaczenia.to troche jak ja teraz jezdze jako ,,0,, w RSMP a zaczne starty w RPP to mi koledzy zarzuca ze mam hendicap bo jezdzilem jako ,,0,, w RSMP...no bzdura.wiec sie ciesz i przestan tlumaczyc jak ciota :mrgreen: no a w rajdach lataj bokami nie po rowach ziom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie były... :evil: Przynajmniej połowa nie była.. Odetkane wydechy, blow-offy, heble wilwooda itp... A wystarczyło sędziemu powiedzieć, że przeróbek nie było i lądowało się w klasie Turbo.. No comments..

Plejady są dla dorosłych ludzi chcących się pobawić z rodziną a nie kolejną rundą eliminacyjną mistrzostw świata w rajdach samochodowych. Jak mi się wydaje, organizator zakłada czyste intencje startujących i zdaje się na ich oświadczenie, czy auto jest seryjne czy nie, to przecież nie przedszkole by wszystko sprawdzać. Zresztą na kilka minut przed startem ciężko by było sprawdzić auto pod kątem modyfikacji. Najlepiej jak wszyscy potraktują plejady tak jak traktowane być powinny - dobrą zabawę bez zbędnego napinania się. Chcecie się ścigać na serio, z protestami, szczegółowymi badaniami - najlepiej zrobić licencję i startować w prawdziwych rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie były... :evil: Przynajmniej połowa nie była.. Odetkane wydechy, blow-offy, heble wilwooda itp... A wystarczyło sędziemu powiedzieć, że przeróbek nie było i lądowało się w klasie Turbo.. No comments..

Plejady są dla dorosłych ludzi chcących się pobawić z rodziną a nie kolejną rundą eliminacyjną mistrzostw świata w rajdach samochodowych. Jak mi się wydaje, organizator zakłada czyste intencje startujących i zdaje się na ich oświadczenie, czy auto jest seryjne czy nie, to przecież nie przedszkole by wszystko sprawdzać. Zresztą na kilka minut przed startem ciężko by było sprawdzić auto pod kątem modyfikacji. Najlepiej jak wszyscy potraktują plejady tak jak traktowane być powinny - dobrą zabawę bez zbędnego napinania się. Chcecie się ścigać na serio, z protestami, szczegółowymi badaniami - najlepiej zrobić licencję i startować w prawdziwych rajdach.

 

AMENT

 

albo jak kto woli AFLENT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta nic dodać nic ująć, zgadzam się z Tobą w 100%, tylko po co w ogóle klasa outlaw skoro nikt się do niej nie przyznaje i seryjnym wolnymssakiem można tam wskoczyć na pudło :mrgreen:

W zeszłym roku był lament, że zakazana klasa była potraktowana po macoszemu, to w tym roku większość aut okazała się seryjna. Chyba organizator powinien przemyśleć jeszcze raz tą sprawę, ale to już temat na inną długą rozmowę. Już wcześniej mówiłem jakie mam zadanie odnośnie selekcji. Wszyscy powinni mieć prawo startu, to jest impreza również reklamowo-marketingowa i tłumaczenie, że jest finansowana również z naszych (klientów sipu) pieniędzy zostawionych w serwisach i salonach, a nie w kieszeni handlarza w stanach do mnie nie przemawia. Ale długie zdanie :mrgreen: Jak SIP drukuje np. reklamę w gazecie to też jest ona częściowo z moich pieniędzy i trafia do osób, które nie są klientami SIP-u i wtedy jest OK. Piszę to spokojnie i zaznaczam, że na Plejadach świetnie się bawiłem i każdemu będę to powtarzać, ale może w dobie kryzysu warto by było pomyśleć o użytkownikach subaru kupionych nie tylko w SIP-ie :idea:

 

Może to zły przykład, ale HD np. robi akcje dni otwartych dla użytkowników motocykli japońskich, na które nie mają teoretycznie wstępu użytkownicy HD :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło przewodnie powtarzaliśmy przez całe Plejady non stop. Zgodnie z loginem założyciela wątku :twisted:

 

LUŹNA GUMA :mrgreen:

 

Wszystkie toasty jakie wznosiliśmy dość licznie w swoim gronie zaczynały się od słów :

 

Super że wszyscy cało dojechali i nadal się super bawimy w tym samym gronie

 

 

Ja zanim się dowiedziałem że są tylko 3 samochody powiedziałem że jestem w klasie zakazanej. Mimo że stary GTek to seria bez kata. Dzięki temu mając taryfe , przestrzelone mety , spóźnienie na punkty kontrolne i PKS jadąc non stop bokiem (dostałem za to od pilota po głowie :oops: ) zajeliśmy 3 miejsce na 3 :razz:

 

Pozdrowienia od luźnej gumy. Fun był zajebisty :cool:

 

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 10:27 pm ]

klasa outlaw

 

Primi chociażby po to żebym chociaż raz w życiu był trzeci. Czytając inaczej ostatni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...