Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo wszystko chcę ten artykuł napisać

nie ma to jak relacja live z wydarzenia którego się nawet nie ogląda :mrgreen::mrgreen:

Mam nadzieje, że tegoroczne plejady obyły się bez demolki subaraków (rok temu chyba carfit cosik urwał? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i kilku forumowiczów ze hotelu Skarpa w pełni sie zgadzamy. z Mikołajek jest ok 60 km .

 

My dojeżdżaliśmy około 80 km z Turośli - trasa bardzo ciekawa :wink: . Za każdym razem poprawialismy czas dojazdu.

Nie ma co narzekać. Jak dla amatorów (czyli dla Nas) to Organizatorzy bardzo się postarali. Ja jestem nasycony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak relacja live z wydarzenia którego się nawet nie ogląda

:twisted::mrgreen::mrgreen: :razz:

Mam nadzieje, że tegoroczne plejady obyły się bez demolki subaraków

no niestety tor w Mikołajkach ma magnetyczne bandy i ponoć kilka Subaraków miało bliskie spotkanie z bandą :roll:

 

 

 

Polecam trasę szosową, byliśmy ciężarówką i jeżeli pojedziemy na następne Plejady, to tylko szosowa wchodzi w rachubę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje wszystkim za super zabawę, miłą atmosferę.

Pozdrowienia dla Szubaru, andremila i wszystkich spotkanych na trasie turystycznej. Z mikołajek wyjechałem o 12:30 w Warszawie na Mokotowie byłem o 16. Przy okazji pozdrawiam wszystkie osobówki które miały problem jak pojechały za mną błotnistych polnych drogach wzdłóż głównej trasy Pułtusk - Serock. :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję serdecznie wszystkim za przybycie na Plejady.

Szczególne podziękowania chciałbym wyrazić także pracownikom SIP-u, naszych dealerów, a także panu Siwińskiemu i ekipie Automobilklubu Polskiego za ogromny wkład pracy podczas Zlotu. Szczególne podziękowania należne są sponsorom za umożliwienie organizacji, ekipie pana Górskiego za opracowania wyników (złamali tradycję – wyniki były na czas !) i ekipie Schnug za profesjonalne „przecieranie” tras.

 

Jeżeli o kimś zapomniałem – przepraszam (pisane – jeszcze – na „gorąco”).

 

Jednocześnie chciałem przeprosić za brak namiotów na imprezie wieczornej. W przeddzień sprawdzaliśmy jeszcze najdokładniejsze prognozy pogody dla Mikołajek. Miało w ciągu dnia troszkę popadać a od popołudnia się rozpogodzić…. Jednocześnie przewidzianego awaryjnie „planu B” …. niestety nie udało się zrealizować.

 

Szkoda – zespół był, moim skromnym, zdaniem naprawdę znakomity.

 

Na zakończenie bardzo osobiste podziękowania dla tych, którzy pomimo deszczu i zimna wzięli udział jakże aktywny w licytacji na rzecz Oskara – szczególnie dla Pani, która tę licytację wygrała – DZIĘKUJĘ !

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwalem sie do kompa w koncu....

bylo niesamowicie.... pozdrawiam i dziekuje w szczegolnosci JuNo - fajnie sie jechalo :mrgreen:

 

szubaru, pamietasz jak przyniosles male, plastikowe kubeczki? :twisted:

 

Dyrekcja, gratuluje wytrwalosci w siedzeniu do prawie czwartej rano przy piwku ... bylo naprawde milo :cool:

 

no i pozdrowienia dla wszystkich ktorych poznalem, ktorzy nam machali i w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... JuNo - fajnie sie jechalo :mrgreen:

BARDZO fajnie :cool: Nie wyobrażasz nawet sobie jaką miałem radochę jadąc w TAKIM towarzystwie.

Szkoda, że jakoś rozmineliśmy się wieczorem :cry:

Jakbyście byli w okolicach Wawki dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, pamietasz jak przyniosles male, plastikowe kubeczki?

trochę mam luki w pamięci ale to oczywiście pamietam :mrgreen: szczególnie jak rano swoje buty ubłocone zobaczyłem.fajnie,że takie stanowisko z kubkami zobaczyłem- tylko głowa całą niedziele bolała-żona wracała do Warszawy.

pozdrawiam Ciebie i T8lka -jedyny SVX na zlocie- i wielki szacun dla Was za przyjazd tyle kilometrów na Plejady :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zwycięstwo bardziej smakuje jak rywale depczą po piętach

 

Zdecydowanie tak, tym bardziej, że dokonało sie ono na prawdziwym, rajdowym torze ... :lol:

 

Piotrek ! Do trzech razy sztuka :twisted::twisted::twisted:

Gdyby nie ta moja noga hahahah.....

 

Było super ! Szkoda że tak mało prób sportowych, szczególnie 2 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jak się zatrzymał na szybie to powiedział żeby jednak wolniej

i chyba to widziałem, dobre to było :lol:

 

 

a moje resume?

byłoby cud malina, gdyby 2 dnia na szosowej dano nam ze 2 próby więcej po drogach polnych lub w lasach, wówczas mielibyśmy tę ogromną radochę z jazdy po mazurskich szutrach i zapinaniu boczurów! :twisted:

 

Bzyk, dzięki w imieniu pilotki za podwózkę do wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, pamietasz jak przyniosles male, plastikowe kubeczki? :twisted:

 

kogii, też pamiętam te "magiczne" kubeczki od szubaru :twisted: , a poza tym dzięki, że Ty i T8lek zostaliście ze mną do ostatniego busa :grin: który nie był ostatni :razz: bo po 10 minutach znowu byłem w dworku ale niestety Was już nie było w zasięgu wzroku :cry:

 

moja żona i dzieci dziękują Twojej żonie za transport do hotelu w sobotni wieczorny deszcz.

 

I ja też jej serdecznie dziękuję za dowiezienie mnie do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minięcie korka przed Wyszkowem przez las szutrami spowodowało, że na nowo wrzuciłem "Mazurski bieg" w moim AT znowu było szybko...ale zyskaliśmy dobrą godzinę.

 

Piękny odcinek się znalazło przypadkiem :cool: tak się właśnie zastanawiałem, czy miałeś tak jak ja banana na twarzy, czy na mnie kląłeś, że za szybko jadę po tych dziurach :mrgreen:

 

 

 

stwierdzam uczciwue ze serwis w tym roku mial malo pracy - nawet po terenowej.

 

 

a jak tam Twój wolnyssak :wink: :?: wiadomo już coś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live to nie będzie... po prostu wzmianka, że coś takiego się odbyło :-)

Droga Dyrekcjo dlaczego Biuro Zlotu podało tylko krakowski numer???

 

Liczę na Waszą pomoc, aby artykuł na temat Subaru i jego użytkowników mógł się ukazać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę. Wbrew obawom w łeb od nikogo nie dostałem i nawet mnie specjalnie nie ganiano po próbach :mrgreen:

Wypada mi przeprosić (chyba?) Apal - mam wrażenie, że widziałem ją w biurze zlotu (o ile to była ona) a ja się chamidło nie przywitałem. Na usprawiedliwienie mam tylko fakt, że to był ostatni dzień imprezy więc i widzenie mogłem mieć...no ten, takie nieświeże :D

And the special thx goes to Mamusia - to był zaszczyt zagrać z Panem tego wieczoru ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu się doczłapałem do Krakowa po wczorajszym Pit Stopie w Warszawie. :cool:

 

Chciałbym serdecznie pozdrowić Wszystkich spotkanych forumowiczów i forumowiczki. Nie chcę nikogo pominąć dlatego nie wymieniam :wink: Dziękuje Wam za wspólną jazdę ( szczególnie po mazurskich szutrach :twisted:) oraz wieczorne biesiady przy recepcji :cool:

 

Gratuluję zwycięzcom oraz duże brawa dla SIP za organizację i miejsce zlotu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne podziękowania dla ekipy warszawsko-krakowskiej przedstawionej poniżej, która po drodze zagarnęła jeszcze załogę siekli. Jazda w tym konwoju - bezcenne.

 

 

Zasłyszane na CB:

 

"- Kolego z Subaru jesteś na radiu?

- A z którego Subaru :?: " :mrgreen:

 

 

"- co Was tak dużo tych Subaru jedzie?

- bo promocja była" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Twój wolnyssak :wink: :?: wiadomo już coś :?:

 

sie dzisiaj dowiem - chlodzi sie u mechanika, bo nie bedize rak do goracego wsadzal - ale mam jakby co wszsytkie grarty na podmianke od turbo zaczawszy a na silniku ze skrzynia skonczywszy :mrgreen:

 

Przyslij mi adres to Ci wysle lub podwioze jak bede w Wawie zamek do klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już dotarliśmy, wyspaliśmy się, rozpakowali, umyli auto (naklejki jeszcze zostają) :wink: . Na początek chciałbym pozdrowić wszystkich, tych co znałem, poznałem i resztę. :grin: Wymieniać nie będę bo jeszcze kogoś pominę...

 

Podziękowania jednak dla:

 

- Organizatorów! Dziękuję im że chce im się organizować Plejady. Niestety ostatni wieczór był nieporozumieniem. :???:

- Mojemu dziadkowi - kierowcy i młodszemu bratu - mechanikowi! :cool:

- Ekipy warszawsko-krakowskiej. Konwój był rewelacyjny, mimo braku CB. Dobre tempo, i co najważniejsze - dojechaliśmy wszyscy cało. No i kilka procesji zaliczyliśmy! :mrgreen:

- Załogi hotelu Na Skarpie. Bardzo przyjemne były wieczorne rozmowy na czerwonej skórze! :twisted:

- Uczestnikom trasy turystycznej.

- vergette za nielegala. :twisted:

 

Szczególne podziękowania należa się jednak PRIMARowi i Krystynie. Wielkie dzięki za wszystko! Danke! :cool:

 

Dziękuję i pozdrawiam jako pilot ekipy ŻELAZNY x3. Do zobaczenia za rok! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...