Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo,

skoro o "zamieszkaniu poza granicami Polski" mowa, to sie zapytam: np. taki obywatel Burundi, do tego z Subarakiem o "niewlasciwym pochodzeniu", w ktorym etapie moze probowac zalapac sie na Plejady?

 

widzisz ,niepotrzebnie się martwiłeś.dało radę się zapisać.

tak czy siak musialem zadzwonic i powolac sie na post Dyrekcji na Forum, zeby sprawa ruszyla :smile:

 

ale to drobnostki "techniczne", najwazniejsze, ze teraz juz wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gpruszko - opłaty: osoba dorosła 210 zł, dziecko 110 zł, klubowicz 180 zł
ok, cool wszystko jasne :cool:

 

 

ps. a ktoś gdzies kiedyś wspomniał aby nabyć karte klubowicza, która zwróci się przy samych Plejadach, a tu jednak zonk :roll: połowa sie zwraca.. :wink: a raczej 1/4 :neutral:

 

edit: korekta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, to kto wygra szosową T :?:

nie ja, bo mam US Speca, ani nie Alex - bo handluje winami :twisted: trzeba dać szanse innym :wink: mam nadzieję, że na podium stanie ktoś z Forum i pozdrowi Forum, albo chociaż odśpiewa "Nielegala" :cool: możecie mi to obiecać?

szubaru, a Ty jedziesz turystyczną tak jak rok temu? nie miałeś kłopotów z VIN-em, masz auto zakupione w SIP-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom pokazuje, że miedzy naszymi hotelami jest tylko 850m i do tego cały czas prosto - damy radę - nawet "w stanie". :twisted:

Wygląda na to, że hotel "Mazur" jest w centrum.

Do "Na Skarpie" jest niecały kilometr.

Do "House 55" jest troszkę powyżej kilometra.

Z tego wynika, że baza integracyjna musi być u nas :cool:

"Mazur" ma jeszcze jedną zaletę - winiarnia "Mikołajskie Lochy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaty: osoba dorosła 210 zł, dziecko 110 zł, klubowicz 180 zł

 

Czy na pewno?

 

Bo mi za 2 dorosłe osoby + 3 letnie dziecko wyszło razem 5 stówek - i nie wiem czy coś namieszałem czy może dlatego, że dziecko tak małe to i opłata mniejsza?

 

W każdym razie w ramach wyboru koszulki dla Córy wybrałem jakiś rozmiar a była też opcja "wyprawka dziecięca" i nie wiem czy to jakaś pomyłka czy może jest pomiędzy tym jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, a Ty jedziesz turystyczną tak jak rok temu? nie miałeś kłopotów z VIN-em, masz auto zakupione w SIP-ie?

jaką turystyczną?szosowa była i będzie teraz też tylko rozrząd muszę wymienić.

tak z Sip-u.

 

ło matko, faktycznie :oops: przepraszam, przecież jechaliśmy razem szosową koło siebie :oops: coś mi się potego ... no wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR napisał/a:

opłaty: osoba dorosła 210 zł, dziecko 110 zł, klubowicz 180 zł

Czy na pewno?

Roland, te ceny przekopiowałem z maila otrzymanego z Plejad - podpisała p. Paulina Węgiel. Innych informacji nie mam.

Z tego wynika, że baza integracyjna musi być u nas

"Mazur" ma jeszcze jedną zaletę - winiarnia "Mikołajskie Lochy"

JuNo, propozycja jak najbardziej do przyjęcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, Zelazny, JuNo, inzynier_mamon, szubaru, gpruszko - witamy na Plejadach - bardzo miło będzie sie spotkać :mrgreen:

gpruszko - opłaty: osoba dorosła 210 zł, dziecko 110 zł, klubowicz 180 zł

W Housie i Na Skarpie już nie ma miejsc

TomTom pokazuje, że miedzy naszymi hotelami jest tylko 850m i do tego cały czas prosto - damy radę - nawet "w stanie". :twisted:

 

Miło nam, że Wam jest miło :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko Forumowska!! Jak mi sie dłuży do tego piątkuuuuuuuuuuuuu.

O miejsca się nie martwię, bo Dyrekcja pisała, ze jest ich w ... tzn. dużo :neutral:

pzdr

Golfstrom, Ty to chociaż masz nocleg "z bani" :mrgreen: ja jeśli się wogóle załapie na to albo namiota musze rozbijać, albo zostanie mi już tylko Zamek = 3x410pln :lol:

 

bęben, trudno - może zrobimy se własne Plejady w Socho ... ja miałem ambitny plan, żeby z rodzinką zostać tydzień po Plejadach w Mikołajkach, ale nic nie moge zarezerwować, bo się nie mogę zapisać na Plejady :sad: urlop w fabryce sobie za wczas po Plejadach zaklepałem już w styczniu, a tu lipa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, tak, ze standardową płytą pod silnikiem strach jechać, ale ... to dotyczy trasy terenowej - w zeszłym roku kto nie zainwestował przed startem w płytę (i ewentualnie osłony dyfra) ... raczej tego mógł pożałować ...

 

Trasa turystyczna - tak, fajnie przygotowana trasa ze zwiedzaniem, a co kilkanaście kilometrów "extrasy" - punktowane zadania, dodatkowe atrakcje sprawnościowe, itd. No i ... obiad :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisy przebiegają tak samo? Znowu mój VIN nie wchodzi...

 

Masz samochód zakupiony w SIP ? Jeżeli nie to zapraszam do III etapu , też czekam na niego. Moim jeździł jakiś dealer zielonego w Holandii hehehe :mrgreen:

 

Mój jest z Subaru Germany... ale potem przyjechał do Polski, w moje łapki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...