Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję zleceń na usługi projektowe. Wykonujemy projekty architektoniczne, sanitarne, elektryczne, automatykę budynkową i wiele innych.

Wykonujemy również usługi budowlane i instalacyjne związane z wyżej wymienionymi branżami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Moja Ola chciałaby zmienić pracę i poszukuje jakiejś ciekawej pracy biurowej na terenie Warszawy.

Obecnie od ponad roku pracuje w firmie konsultingowej. Firma ta specjalizuje się w dziedzinie ochrony środowiska, szeroko rozumianego GISu oraz zabytków (GEZ i POnZ).

Na co dzień posługuje się programami geoinformatycznymi takimi jak np. Manifold czy Erdas Imagine. Kontaktuje się również z klientami oraz pozyskuje nowych klientów dla firmy z którymi negocjuje również umowy.

W trakcie studiów pracowała jako promotorka (RTV) w marketach (Satutn, Media Markt) oraz w call center Ery.

 

Jeżeli ktoś z Was zna jakieś ciekawe oferty pracy to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam doświadczonego Webmastera na umowę zlecenie/rachunek, który będzie się zajmował strona internetową mojej spółki.

 

http://www.joppdesign.pl

 

Mile widziane osoby z terenu Krakowa, choć nie wykluczam współpracy zdalnej.

 

Kontakt :arrow: biuro@joppdesign.pl lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć

jako że zamykają sklep w którym pracuję (Big Star Limited) szukam pracy, najlepiej w podobnej branży, ale generalnie wezmę chyba wszystko na weekendy - studiuję dziennie na bachelor studies in finance i w tygodniu mam czas równy 0.. jak by ktoś wiedział o czymś we Wrocławiu to chętnie przyjmę, mogę podrzucić CV etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby do pracy na pełny etat z licencją agenta ubezpieczeniowego KNF - najchętniej z odbytymi szkoleniami w PZU, Warcie, Hestii, Generali. Praca w godzinach 8-16 w centrum Warszawy. Gwarantujemy pewne zatrudnienie w małej firmie.

 

proszę o maile ma michal.dehnel(maułpiszon)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia z kredytem hiotecznym, konsolidacją, refinansowaniem to myślę, że mogę trochę pomóc.

Od 9 lat w branży więc sądzę, że temat dość przyzwoicie ogarniam (oferty 30 banków) i ciągle pilnie się uczę :) . Dla forumowiczów nawet jeśli ktoś chce tylko upewnić się w słuszności decyzji mogę coś podpowiedzieć. :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zmienię dotychczasową pracę na coś ciekawego. 29lat duże doświadczenie w handlu i motoryzacji dyspozycyjność własny samochód. Jakby ktoś chciał solidnego pracownika w warszawie to polecam swoją osobę

 

Chętnie zmienię dotychczasową pracę na coś ciekawego. 29lat duże doświadczenie w handlu i motoryzacji dyspozycyjność własny samochód. Jakby ktoś chciał solidnego pracownika w warszawie to polecam swoją osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo pechowo po raz kolejny JA poszukuje pracy.

Jestem po Mechanice na Politechnice i bardzo dobrze czuję sie w tematach techniczno-motoryzacyjnych.

Duże doświadczenie w sprzedarzy oraz w częsciach zamiennych do samochodów ;-)

 

To zapraszam do mnie :cool: , o ile odleglosc jest do przeskoczenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo pechowo po raz kolejny JA poszukuje pracy.

Jestem po Mechanice na Politechnice i bardzo dobrze czuję sie w tematach techniczno-motoryzacyjnych.

Duże doświadczenie w sprzedarzy oraz w częsciach zamiennych do samochodów ;-)

 

To zapraszam do mnie :cool: , o ile odleglosc jest do przeskoczenia :cool:

Odległość do pokonania :cool: ale nie codziennie hehe bo bym na paliwo nie wyrobił :mrgreen:

Niestety kotwica zarzucona już w LBN wiec muszę coś znaleźć tutaj.

Otwieraj filię i mnie masz :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja też szukam pracy, studiuję zaocznie prawo, jestem na 3 roku. Dotychczas pracowałem w handlu, mam w tym spore doświadczenie, ale jestem otwarty na wszystko i uważam, że potrafię się nauczyć wielu rzeczy :) fajne byłyby jakieś praktyki prawnicze w kancelarii, praca w sklepie sportowym, obsługa klienta biznesowego, jestem w stanie dostosować się do wszystkiego :) gdyby coś ktoś w Warszawie, to bardzo proszę o kontakt, Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawadzi spróbować:

V rok prawa, studia dzienne. Spore umiejętności praktyczne- procedura cywilna i administracyjna, wnioski, pozwy, repliki i cały ten majdan:) Doświadczenie księgowe - RAKS, Płatnik. Kosztorysy budowlane - Norma, dobra znajomość branży elektroinstalacyjnej. Pełna mobilność i dyspozycyjność.

Miejsce pracy? Hmm... Szczecin, Poznań, Konin :)

Ostatnio dowiedziałem się, że nie dostanę pracy w pewnym biurze, bo i tak pewnie zaraz bym odszedł gdzieś wyżej :evil:

Jakby ktoś coś wiedział prosiłbym o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to i ja ;)

 

Polecam się gdyby ktoś potrzebował architekta z papierami.

Co prawda nie posiadam jeszcze uprawnień budowlanych (to jest do przeskoczenia) ale dyplom mag. inż. architekta już jest więc jakiś nietuzinkowy domek jednorodzinny, mieszkaniówkę wielorodzinną, budynek biurowy tudzież inny budynek mogę zaprojektować. Zajmuję się również wnętrzami-mieszkania, domy, biura i inne ;)

Gdyby coś ktoś to poproszę o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...