Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , szukam pracy jako koordynator floty samochodowej w Warszawie , jak by ktoś coś słyszał lub potrzebuje proszę o informację.Od 4 lat pracuję w firmie Zarządzającej Flotami Samochodowymi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

pjanowski84@o2.pl

Paweł

 

doszly mnie sluchy ze w Carolina sie jakies miejsce w zarzadzaniu flotami zwolnilo ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak ktos chce to mam wolne miejsce na praktyki w oddziale banku ( Tarchomin).

po jednej osobie na kzady miesiac wakacyjny

Niestety bez wynagrodzenia :evil:

 

ale w cv mozna juz sobie wpisac no i sie dostanie jakies zaswiadczenie ze sie praktyki odbylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten wątek, to może i ja się ogłoszę...

 

Mam 20 lat, rok temu skończyłem liceum ogólnokształcące i zdałem maturę. Rok temu także zatrudniłem się w Telepizzy ''na chwilę'' jako rozwoziciel, ale niestety z braku lepszej pracy siedzę tam do dzisiaj. Pracuję tam na czarno, równolegle pracowałem w innej pizzerii, gdzie kazano mi założyć działalność gospodarczą (tak też uczyniłem), po czym...zwolniono mnie. Mam już powoli dosyć życia z pensji do pensji. 11 moich wypłat wydałem na opłaty. Imprezkę kupiłem za pożyczone pieniądze, których nie jestem w stanie oddać od prawie pół roku. Cały czas opłacam sobie sam ZUS, więc jakieś tam ubezpieczenie mam...

 

Co umiem robić? Rok rozwożenia nauczył mnie bardzo sprawnej i szybkiej jazdy po mieście, orientacji w terenie, logicznego myślenia i nawiązywania kontaktów z klientami. Moją pasją jest jeżdżenie. Jak nie zrobię dziennie ok. 100 km to mam delirkę. Posiadam od dwóch lat prawo jazdy kat. B, a od roku także kat. A. Chciałbym pracę jako np. kierowca, przedstawiciel handlowy...Istnieje też możliwość stałego zlecania mi usług transportowych, ponieważ jak wspomniałem mam założoną działalność i o takiej możliwości też dość poważnie myślę.

 

Prosiłbym o jakąś pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Zawsze chciałem być samowystarczalny, jednak jest to bardzo ciężkie, gdy się robi, to co się lubi (a bardzo lubię rozwożenie), a np nie potrafiłbym pracować w jakiejś fabryce, czy firmie niezwiązanej w ogóle z motoryzacją, nawet za dużo wyższe wynagrodzenie. Po prostu bym się zanudził. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zajmuję się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3D w programie 3D Studio Max oraz renderingiem wykorzystującym silnik VRay. Oferta obejmuje modelowanie 3D, teksturowanie, oświetlenie oraz obróbkę w programie Photoshop. Domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, zlecenia komercyjne, wizualizacja designu, wnętrza, panoramy 360st, konkursy architektoniczne, grafika - identyfikacja graficzna, billboardy dla developerów. Każde zlecenie wyceniane i omawiane indywidualnie.

 

Zapraszam na stronę :

 

http://absolute.pawelosmak.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3D w programie 3D Studio Max oraz renderingiem wykorzystującym silnik VRay.

 

Kiedys hobbistycznie robilem w 3dmax, glownie jakies abstrakcje, modele samochodu i animacja postaci z IK. Po ogladnieciu twoich prac, bardzo ladne i widac, ze narzedzie opanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Mam przed soba duzo pracy jeszcze, trzeba ciagle w tym siedziec bo w tej branzy szybko idzie wszystko do przodu. Na szczescie jestem architektem wiec siedze w tym jakby z koniecznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona szuka pracy

Magister inzynier instalacji sanitarnych.

Skonczona politechnika wydzial inzynierii srodowiska, specjalnosc ogrzewnictwo/wentylacja/klimatyzacja.

Doswiadczenie zawodowe:

- staz w firmie projektowej z branzy sanitarnej

- praca jako asystent projektanta instalacji teletechcznych

Kontakt przez moje pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat, 20 letni student konczacy wlasnie drugi rok na informatyce na Politechnice Warszawskiej, szuka roboty na miesiac (dokladniej sierpien, ale rozwazy tez lipiec i wrzesien). Zna podstawy C/C++ i Javy, radzi sobie z Windowsem i Linuxem, wiec moze cos takiego, ale chetniej wolalby cos z branzy muzycznej - zawsze krecila go praca w studiu muzycznym, ustawianie, nagrywanie, miksowanie, naglosnienie na koncercie - ma w domu ze 4 gitary, 2 mikrofony i jakies tam swoje nagrania, obliczenia robil gdzie ma biurko z glosnikami w pokoju postawic i jakie wytlumienie zrobic, chodzi tez teraz na przedmiot traktujacy o dzwiekowej technice studyjnej. Jakby ktos cos i chcial wziac takiego, zeby tam mogl pouczestniczyc w procesie powstawania nagrania, naglosnienia itp w ramach pracy wakacyjnej, to byloby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośredników finansowych poszukuję w Wawie.

 

Przy sprzedaży produktów detalicznych ( gotówka, ror, karta ) moze byc i hipoteka ale w tej chwili mi na tym nie zalezy

 

Dobre warunki prowizyjne :wink:

Aha na wlasnej dzialanosci - umowa o wspolpracy z Bankiem :!:

jak ktos zainteresowany pisac PW :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korpo szuka pracownika:)

 

Asystent ds rozliczeń faktoringowych

Termin przesyłania dokumentów aplikacyjnych: do 18.06.2011r.

 

Zatrudnienie na umowę zastępstwo na okres ok. 1 roku.

 

 

Zadania:

• sprawdzanie w systemie skupów i spłat stworzonych przez Specjalistów ds. Rozliczeń Faktoringowych,

• księgowanie i autoryzowanie not księgowych w ramach umów faktoringowych w systemie Globus,

• nadzorowanie jakości dokumentacji przesyłanej przez klientów pod kątem jej zgodności z warunkami umów faktoringowych oraz decyzją kredytową,

• telefoniczna weryfikacja faktur,

• segregacja oraz dystrybucja korespondencji przychodzącej dla pracowników Zespołu Obsługi Faktoringu oraz wychodzącej dla klientów factoringowych,

• archiwizacja dokumentacji w ramach Zespołu Obsługi Faktoringu,

• wsparcie operacyjne Specjalistów ds. Rozliczeń Faktoringowych w bieżącej pracy.

 

 

Profil Kandydata:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi faktoringowej lub/ i znajomość zagadnień związanych z tym obszarem,

• atutem będzie znajomość systemu bankowego Globus,

• dokładność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań,

• doskonała organizacja pracy,

• wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,

• dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność,

• umiejętność pracy w zespole i wspólnego osiągania celów.

 

 

jeśli ktoś ma chętkę, zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpo szuka pracownika:)

 

Asystent ds rozliczeń faktoringowych

Termin przesyłania dokumentów aplikacyjnych: do 18.06.2011r.

 

Zatrudnienie na umowę zastępstwo na okres ok. 1 roku.

 

 

Zadania:

• sprawdzanie w systemie skupów i spłat stworzonych przez Specjalistów ds. Rozliczeń Faktoringowych,

• księgowanie i autoryzowanie not księgowych w ramach umów faktoringowych w systemie Globus,

• nadzorowanie jakości dokumentacji przesyłanej przez klientów pod kątem jej zgodności z warunkami umów faktoringowych oraz decyzją kredytową,

• telefoniczna weryfikacja faktur,

• segregacja oraz dystrybucja korespondencji przychodzącej dla pracowników Zespołu Obsługi Faktoringu oraz wychodzącej dla klientów factoringowych,

• archiwizacja dokumentacji w ramach Zespołu Obsługi Faktoringu,

• wsparcie operacyjne Specjalistów ds. Rozliczeń Faktoringowych w bieżącej pracy.

 

 

Profil Kandydata:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi faktoringowej lub/ i znajomość zagadnień związanych z tym obszarem,

• atutem będzie znajomość systemu bankowego Globus,

• dokładność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań,

• doskonała organizacja pracy,

• wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,

• dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność,

• umiejętność pracy w zespole i wspólnego osiągania celów.

 

 

jeśli ktoś ma chętkę, zapraszam na PW.

 

 

Jednym słowem - oto właśnie cała Polska.. Bez urazy i nic osobistego, bo to kwestia całego systemu, a nie tego konkretnego ogłoszenia, ale... szukacie kolesia, który będzie wklepywał faktury, sortował pocztę (oczywiście wszystko ubrane w odpowiednio dumnie brzmiące słowa) i dzwonił do pana Kazia, czy kwota się zgadza. Najlepiej z wyższym wykształceniem.. To jest poziom średnio rozgarniętego absolwenta ogólniaka, ewentualnie panienki po miesięcznym kursie w pośredniaku... Brakuje jeszcze tylko dwóch języków i gadki o młodym i dynamicznym zespole.

 

Do czego to wszystko zmierza?

 

http://www.emetro.pl/emetro/1,82497,973 ... mnie_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy dla szwagra w branży samochodowej: zarządzanie flotą / opiekun klienta / doradca serwisowy / leasing itp. Praca w województwie podlaskim, najchętniej Białystok. Chłopak przeprowadza się z 3miasta, ma kilkuletnie doświadczenie w w/w zagadnieniach, właśnie kończy studia mgr na UG, biegły angielski. Gdyście coś słyszeli, wiedzieli dajcie znać na PW.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oferuję usługi:

 

- budowa maszyn CNC

- przerabianie obrabiarek i maszyn na sterowne numerycznie

- automatyzacja pracy i procesów

- dorabianie elementów maszyn

- konsultacje, porady, obliczenia, wykonywanie projektów etc.

 

z uwagi, że dopiero wchodzę na rynek oferuje bardzo atrakcyjne ceny.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania lub problemy z zagadnieniami inżynierskimi chętnie pomogę.

Kontakt na PW, maila: pcz@elmiko.pl

 

pozdrawiam

Czerech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...