Skocz do zawartości

Nowy WRX z salonu - pierwsze kroki


Piotor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się, że jakiś czas temu w sklepie był większy wybór i spojlery podzielone były na oryginalnie i nieoryginalne, bo te ceny jakoś mi się kojarzą.

 

Jeśli chodzi o zawieszenie w WRX-ie to z papierów i opowieści wynika, że jest bardziej cywilne niż w GT i podobno auto zachowuje się jeszcze bardziej przewidywalnie. Mimo wszystko sprawia jednak bardziej "taksówkarskie" wrażenie, które potęguje jeszcze brak kubełków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o zawieszenie w WRX-ie to z papierów i opowieści wynika, że jest bardziej cywilne niż w GT i podobno auto zachowuje się jeszcze bardziej przewidywalnie. Mimo wszystko sprawia jednak bardziej "taksówkarskie" wrażenie, które potęguje jeszcze brak kubełków.

O "brakujących kubełkach" napisał Michał jedno piętro wyżej. Jeżeli chodzi o taksówkarską charakterystykę zawieszenia to ja akurat odbieram to jako zaletę. Przesiadam się z francuskiego tapczanu więc szok będzie mniejszy :) . Miałem już w swoim życiu kilka samochodów, które sprawiały wrażenie, że zamiast amortyzatorów zamontowali w nich stalowe pręty i wtedy to mi nie przeszkadzało (byłem młody :D ). Teraz chcę tego co ma WRX, czyli udanego kompromisu. Czy sie mylę? O tym napiszę jak już będę po "pierwszych wrażeniach" i ochłonę ...żeby zdobyć się na obiektywizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym mieć cokolwiek byle nie naleśnika (sorka posiadacze naleśników,rzecz gustu :) ) , znowó ten od STI to rzeczywiście trochę przegięcie w WRXie.

Według mnie ten ala GTek proponowany przez woguta to strzał w 10.

 

Ale chyba jakies pożadne firmy tuningowe maja jeszcze inne alternatywy?

Nie mylić z wyklejankami z żywic ze strony wiejskituning.prv.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze nalesnik w WRXie jest jak najbardziej na miejscu. Jest O.K.

 

Ja już pisałem, ale powtórze się, gdyby przypadkiem Pioter podliczał głosy za i przeciw... naleśnik to optymalne rozwiązanie do WRX'a. Jak on wam sie może nie podobać? Sorry, ale dajcie spokój z tym holenderskim, on jakiś taki ni przypiął, ni przyłatał. Jak już to bym wolał duży od STi (gdyby brakło naleśników :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze nalesnik w WRXie jest jak najbardziej na miejscu. Jest O.K.

 

Ja już pisałem, ale powtórze się, gdyby przypadkiem Pioter podliczał głosy za i przeciw... naleśnik to optymalne rozwiązanie do WRX'a. Jak on wam sie może nie podobać? Sorry, ale dajcie spokój z tym holenderskim, on jakiś taki ni przypiął, ni przyłatał. Jak już to bym wolał duży od STi (gdyby brakło naleśników :) )

 

I to jest sluszna koncepcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeżeli chodzi o taksówkarską charakterystykę zawieszenia to ja akurat odbieram to jako zaletę. Przesiadam się z francuskiego tapczanu więc szok będzie mniejszy :) . Miałem już w swoim życiu kilka samochodów, które sprawiały wrażenie, że zamiast amortyzatorów zamontowali w nich stalowe pręty i wtedy to mi nie przeszkadzało (byłem młody :D ). Teraz chcę tego co ma WRX, czyli udanego kompromisu. Czy sie mylę? O tym napiszę jak już będę po "pierwszych wrażeniach" i ochłonę ...żeby zdobyć się na obiektywizm.

 

Jest to absolutnie bardzo udany kompromis. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony.

A co do naleśnika to mi się podoba, sam taki z tyłu wożę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto ulegac opinii publicznej w takich sprawach :-)

 

...tym bardziej, ze to Ty bedziesz jezdzil tym samochodem i ogladal go (prawie) na co dzien...

 

Dolaczajac sie jednak do dyskusji w sprawie nalesnika: uwazam, ze jest zupelnie OK i mi sie podoba. Skrzydlo STi-owe jest mocno pretensjonalne i przez to samochod traci troche atrybut "cichociemnosci" a staje sie agresywnym wozkiem, wrecz wolajacym wokol: "Jestem mocny i nawet nie probujcie mi podskakiwac " :lol: . A jeszcze do tego kultowy kolorek Subaru "rally blue" i na odpust do Grojca (nie obrazajac Grojca) jak znalazl... :twisted:

 

PS. Choc jak sam bede kupowal, to niebieski, na zlotych felgach i ze standardowym estiajowym skrzydlem. Bo to w koncu klasyka a poza tym patrz punkt pierwszy: to mi on ma sie podobac i g... mnie obchodzi, co inni beda mysleli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym spytał czy mój ze skrzydłem czy bez... i zaraz by było milion głosów za i przeciw....

Ze skrzydłem... :-)

 

Załóż skrzydło. Pojedziesz w maju na piknik i gdzie kanapki położysz???

Poważnie mówię. Popieram przedmówców. Cossie z dużym spoilerem wygląda ... jak prawdziwy Cossie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najgorsze jest to, to, to coś... feee... :? :x vis a vis mojej szkoły stoi WRX na parkingu z takim spojlerkiem... Ochyda...

Nawet przez ułamek sekundy nie pomyślałem żeby to coś założyć.

 

Uff... :wink: :twisted: Bo to cos jest paskudne. Ja nie wiem czemu to jest dopuszczone do sprzedaży. :evil: Taki ładny ten WRX koło mnie, niebiesiutki i tak oszpecony, nalesnik jest spoko! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to kwestia wylacznie tego jak chcesz byc postrzegany: wulgarny szpaner- DUZY. Jest bo jest- maly.

Ciekawe spostrzeżenie :? - myślę że właśnie wsadziłęś kij w mrowisko i posiadacze/zwolennicy wysokich spojlerów zaatakują cię zaraz ze zdwojoną siłą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...