Skocz do zawartości

uwaga pirat


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Egzamin jest tańszy i trwa krócej i likwiduje 24 pkt, więc jakby nie patrzeć bardziej się opłaca
Czasem więcej niż 24pkt!
W sumie racja, redukuje minimum 24 pkt, a to szkolenie max tylko 6 pkt. Jedyny problem jako może być to zapisy na egzamin, bo przynajmniej w Poznaniu czasami można czekać przeszło miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, redukuje minimum 24 pkt, a to szkolenie max tylko 6 pkt. Jedyny problem jako może być to zapisy na egzamin, bo przynajmniej w Poznaniu czasami można czekać przeszło miesiąc

a tych szkolen likwidujacych 6 pkt to nie zniesli czasami??

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co za interes kasowac max 12 punktow rocznie za 500 pln skoro mozna przynajmniej 4 razy do roku (w Warszawie sa odlegle terminy egzaminu) skasowac nieskonczona ilosc punktow za 150 pln od egzaminu. :mrgreen::mrgreen:

 

i nie piszcie ze ciezko zdac bo to bujda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co za interes kasowac max 12 punktow rocznie za 500 pln skoro mozna przynajmniej 4 razy do roku (w Warszawie sa odlegle terminy egzaminu) skasowac nieskonczona ilosc punktow za 150 pln od egzaminu. :mrgreen::mrgreen:

i nie piszcie ze ciezko zdac bo to bujda :mrgreen:

Jabar, ale jak się traci uprawnienia, to wszystkie, a niektórzy mają więcej kategori.. :razz:

Niektórym* zdanie wszystkich ponownie, nawet przy pierwszym podejściu do każdego egzaminu,

razem zajmuje pół roku :roll:

 

* - mówię o moim koledze, który miał dużo tych kategorii, a PJ starcił na motocyklu.

Mi się na szczęscie stracić prawko jeszcze nie udało :cool: choć parę razy było blisko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się traci uprawnienia, to wszystkie, a niektórzy mają więcej kategori.. :razz:

No właśnie, mam wszystkie kategorie prawka i za wszystkie egzaminy zapłaciłbym pewnie ze 700-800 PLN nie wspominając o terminach oczekiwania, problemach w pracy, problemach codziennej komunikacji, braniu urlopów żeby iść na egzaminy + włóczenie się po urzędach (jest sporo formalności, trzeba kilka razy gonić od wydziału komunikacji do WORDu) itp. warto też wykupić jakieś godziny jazdy żeby przypomnieć sobie jazdę np. autobusem czy ciężarówką z przyczepą, a jak któryś egzamin nie wyjdzie to znowu czas i kasa leci... Zawsze można najpierw skupić się "B", po zdanym egzaminie kazać wyrobić nowe prawko za 70 PLN tylko na "B" a potem pozdawać pozostałe kategorie i potem znowu zapłacić 70 PLN za nowy dokument - suma sumarum kłopot jak cholera i do tego drogi (nie wiem czy z 1200-1500 PLN by styknęło żeby odzyskać całe prawko + w cholerę zmarnowanego czasu), wolę dać te 500 PLN w roku za likwidację 12 punktów i raczej starać się unikać kłopotów.

 

Zdanie egzaminu na "B" nie jest raczej problemem ale warto powtórzyć sobie teorię i wykupić kilka godzin jazd bo od 3 lat jest wiele pierdółek na egzaminie (np. kontrola stanu technicznego), kto zdawał ostatnimi czasy to wie co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto zwolnić i jeździć w zgodzie z przepisami. Mi do zabrania prawka "brakuje" tylko 3pkt., a że pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, to postanowiłem zwolnić. Na początku było ciężko, bo wiadomo, że każdy ma własny styl jazdy, a mój należał do szybkich :) Teraz bardzo rzadko udaje mi się przekroczyć dozwoloną prędkość; sti jeżdżę, niestety, sporadycznie, dlatego że jazda Subaru 50 lub 40kmh to katorga i wstyd :P A swift lub transporter tak szybko się nie napędzają :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa ze uprawnienia traci sie jesli nie zda sie egzaminu w miesiac od zatrzymania prawka- tak bylo dwa lata temu

To jest tylko gra słowna która nic nie zmienia, tak czy siak jeździć zdaję się nie możesz, chodzi o to, że idziesz do urzędu żeby dali Ci skierowanie na egzamin, idziesz z tym do WORDu, jak nie zdasz teorii lub praktyki w pierwszym podejściu to WORD posyła dokumenty do urzędu, urząd niby cofa Ci uprawnienia i znowu daje skierowanie na egzamin - wtedy egzamin zdaje się do oporu aż zdasz, jak zdasz to idziesz do urzędu po prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jezdzicie ale odkad mam sti to mam 0 pkt ;)

druga sprawa ze uprawnienia traci sie jesli nie zda sie egzaminu w miesiac od zatrzymania prawka- tak bylo dwa lata temu

 

ja tez nie wiem jak oni jezdza ja mam 2 pkt na koncie za ciagla linie bo mi kreton wyprzedzany przyspieszyl jak go fiatolotem wyprzedzalem :roll: :mrgreen:

 

ale ja to 100 kmh nie przekraczam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się "chwalimy" to ja aktualnie mam 4 punkty bo Żywiecka policja zatrzymała mnie poza Bielskiem jak jechałem 13. lutego na grób Janusza Kuliga, potem w maju żona załapała 6 punktów (ja byłem za kierownicą ale nie widać było twarzy :razz: ) gdzie moim zdaniem fotoradar zrobił nas w konia - na 90% jestem pewny, że zmierzył mi prędkość 101 km/h (licznikowo musiało być pewnie ponad 110 km/h) dużo przed znakiem 70 km/h więc rzekomo przekroczyłem o 31 km/h, i jak to udowodnić? a tak kurde zawsze staram się zwalniać przed skrzyżowaniami :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko gra słowna która nic nie zmienia,
bardzo wiele zmienia, bo albo odzyskujesz zatrzymane prawko (takie jak bylo w momencie przekroczenia pkt) albo zdajesz od nowa wszystkie egzaminy. Z pkt widzenia osoby ktora ma kat. B nie ma to znaczenia ale jak ktos ma wiecej kategorii to jest kwas. Z tego co wiem to adamusmax, ma malo punkotw bo sie legitymuje karta rowerowa :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, wedle mojej wiedzy (pytałem o to tego świra z drogówki Pasiecznego i w urzędzie) to jest tak ze zależy od widzimisie urzędnika na egzamin z czego Cię skierują. Mogą Cię przeegzamnowac od razu ze wszytskich kategorii, amogą tylko z tej którą przekroczyłeś, Pasieczny mówił że bałagan jest taki ze bywąło ze gościa któego zatrzymano samochodem kierowqano tylko na egzamin z motocykla, ew. z ostatniej literki jaką ma czyli np. gośc któy przekroczył osobówką zdawał TIRem, loteria tak naprawdę,z alezy co w kwicie w gminie napiszą.

 

Może to uregulowali jakoś ostatnio, ale jakoś nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest punkotw :?: to taki punkowy kot W :?: :razz: :mrgreen:
moze idz zobacz czy masz jeszcze dwojke w skrzyni, albo naped na przod :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zszedlem do garazu i 2ka jest naped na przod tez :razz: :mrgreen:

 

ale dalej nie wiem jak ten kot wyglada

 

moze to kot WRC :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest punkotw :?: to taki punkowy kot W :?: :razz: :mrgreen:
moze idz zobacz czy masz jeszcze dwojke w skrzyni, albo naped na przod :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zszedlem do garazu i 2ka jest naped na przod tez :razz: :mrgreen:

 

ale dalej nie wiem jak ten kot wyglada

 

moze to kot WRC :razz: :mrgreen:

 

 

Tresowany przez Kena Block'a na Gymkhanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, PROWOKACJA..... :mrgreen: i żaden z zawodowych krytykantów się nie przypiął....do d....z taką zabawą.... zabieram zabawki i jadę pościgać się z suszarkantami.....:cry: P.S jak nie dasz się złapać od razu po wykroczeniu, i nie nagrają filmu na którym widać dokładnie kierowcę, następnego dnia nie musisz pamietać komu pożyczałeś auto....a za tzw. niewskazanie mogą ci dać całe......200pln mandatu..... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...