Skocz do zawartości

uwaga pirat


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale generalnie z tajniakami (zwłaszcza w tych starszych wozach typu mondeo) to nie zagadasz nijak.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w czasie pracy oni mają w aucie nagrywarkę dźwięku czy coś i może przez to nie są tacy skłonni do "negocjacji" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w czasie pracy oni mają w aucie nagrywarkę dźwięku czy coś i może przez to nie są tacy skłonni do "negocjacji" :roll:
A mają możliwość kasowania filmów, bo wydaje mi się że nie, więc raczej jeśli nie wlepili by mandatu to musieli by się tłumaczyć dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale generalnie z tajniakami (zwłaszcza w tych starszych wozach typu mondeo) to nie zagadasz nijak.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w czasie pracy oni mają w aucie nagrywarkę dźwięku czy coś i może przez to nie są tacy skłonni do "negocjacji" :roll:

 

Ale ja nie chciałem negocjować. Poprosiłem tylko, żeby szybko wypisywali mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w czasie pracy oni mają w aucie nagrywarkę dźwięku czy coś i może przez to nie są tacy skłonni do "negocjacji" :roll:
A mają możliwość kasowania filmów, bo wydaje mi się że nie, więc raczej jeśli nie wlepili by mandatu to musieli by się tłumaczyć dlaczego

 

Maja :twisted: a skad wiem ? Bo mniej lub bardziej bralem udzial w dostawach tego sprzetu :twisted:

Aha - ja tego nie mowilem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja

 

nie mają

 

a skad wiem ? Bo mniej lub bardziej bralem udzial w dostawach tego sprzetu

 

chyba 15 lat temu, wtedy mogli kasować

 

oj chyba się kolego mylisz bo jest możliwość kasowania :roll: , oprócz tych nowych furaczy gdzie jest zapis cyfrowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja

 

nie mają

 

a skad wiem ? Bo mniej lub bardziej bralem udzial w dostawach tego sprzetu

 

chyba 15 lat temu, wtedy mogli kasować

 

Mają, mają :twisted:

Jak chcą to mają możliwość skasowania filmu, przynajmniej ci, którzy zatrzymali nas swojego czasu na katowickiej. Prowadził kolega, "trochę" rozpoznawalny sportowiec i akurat szczęśliwie trafił na fanów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tych nowych furaczy gdzie jest zapis cyfrowy

 

o tym pisałem, nagrywa się cała służba, nawet z półgodzinną przerwą na mcdonalda. Nie mogą nawet wyłączyć, co dopiero kasować

 

No może i tak, bo nas zatrzymała nienajnowsza Nubira :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury piszecie. Mają, nie mają. Ktoś się zna na tym w ogóle ?

W niektórych urządzeniach jest opcja nagrywania dźwięku wewnątrz samochodu. Czy jest włączona zależy od wewnętrznych ustaleń w danej jednostce. Co do kasowania, jeśli fizycznie jest to możliwe to prawnie napewno nie. Jeśli kasują to naruszają prawo. Czy mają ku temu możliwości ? Zależy od osób odpowiedzialnych za kontrolę urządzenia. Przebieg służby rejestrowany jest również w innej formie. Jedno z drugim musi się pokrywać. Jeśli zatem wykasujesz fragment filmu to masz lukę w czasie i przerwę w nagraniu. Z tego faktu nie ma tłumaczenia. Tu musi być wszystko jasne i przejrzyste. Tak więc jeśli gdziekolwiek kasują popełniają przestępstwo.

 

Powyższy tekst nie podlega dyskusji :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy maja możliwość kasowania nagrań, ale jak w Olsztynie w lato Meganka Utajona Suszarka zaklepała się na wlocie do miasta, na skrzyżowaniu z Mercem C klasą, to z nagrań w wewnętrznej kamery z radiowozu okazało się że chwilę przed dzwonem skończyło się nagranie, no i na poewno nie ma możliwości ustalenia winy, bo w prasie cicho.....a z zeznań funkcjonariuszy to oczywiście jechali zgodnie z przepisami.....co prawda Meganka wygladała jak po czołówce z lokomotywą, nie C klasą, ale skoro funkcjonariusze tak mówią.....musi prawda...a te renaulty takie delikatne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztynie w lato Meganka Utajona Suszarka zaklepała się na wlocie do miasta, na skrzyżowaniu z Mercem C klasą, to z nagrań w wewnętrznej kamery z radiowozu okazało się że chwilę przed dzwonem skończyło się nagranie, no i na poewno nie ma możliwości ustalenia winy

 

Z tego co pamiętam, to na tym filmie, który został umieszczony na necie, było widać jak policmajstry jadą przepisowo ok 70km/h i jak Merc wyjeżdża im przed maskę. Nie mieli gdzie i jak uciekać...

Fakt, że samego momentu dzwona nie było widać i to mnie lekko dziwiło, ale może podczas uderzenia sprzęt nie wytrzymał :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy obcykani w temacie powiedzcie mi:

Czy zaparkowane na poboczu objazdowe kino może mierzyć prędkość mijających ich samochodów? Misie oczywiście siedzą w środku, żadnych suszarek. Miałem wczoraj taką sytuację - stali na poboczu w oczywiście cywilnej Vectrze w pięknym do wyprzedzania miejscu, ale na szczęście wcześniej mrugnął jakiś koleś (jedyne mrugnięcie na 400 km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy_b, wideorejestrator musi być w ruchu i mierzy Ci prędkość na podstawie prędkości radiowozu (czyli musi się z Tobą zrównać prędkością i wtedy robi pomiar bazując na rzekomo zalegalizowanym prędkościomierzu), stojąc na poboczu mogą sobie tylko rejestrować inne wykroczenia jak np. wyprzedzanie na zakazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...