Skocz do zawartości

uwaga pirat


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo wiele zmienia, bo albo odzyskujesz zatrzymane prawko (takie jak bylo w momencie przekroczenia pkt) albo zdajesz od nowa wszystkie egzaminy

Z doświadczenia powiem Ci, że bardzo marne szanse że akurat skierują Cię na egzamin z jednej kategorii i że po zdaniu od razu odzyskasz prawko, na 99% skierują Cię na wszystkie egzaminy a wtedy bez znaczenia jest cofnięcie uprawnień bo i tak musisz wszystko zdawać.

Jedynym słusznym rozwiązaniem jest skupienie się na "B", po zdaniu egzaminu idziesz wyrobić prawko i już sobie jeździsz a potem w jakimś tam okresie czasu zdajesz sobie pozostałe kategorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do niedawna cieszyłem się zerowym stanem konta. Przez dwa lata nic i niestety ostatnio mnie drapnęli.

Doszły mnie jednak słuchy, że Policja ma zrezygnować z punktów, ile w tym prawdy i kiedy miałyby wejść nowe przepisy, hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnego dnia nie musisz pamietać komu pożyczałeś auto....a za tzw. niewskazanie mogą ci dać całe......200pln mandatu..... :razz:
Chyba ma się to zmienić i jeśli właściciel pojazdu nie wskaże kto prowadził pojazd to on dostanie mandat

 

 

 

Ja niestety odczułem to na własnej skórze. Zrobili mi zdjęcię, ale twarz była kompletnie nie wyraźna. Oczywiście szedłem w zaparte że to nie ja, a tego dnia moim samochodem jeździło parę osób, na to pan oficer wyrecytował mi paragraf, że jeżeli nie jestem w stanie wskazać sprawcy to ukarzą mnie jako właściciela samochodu.

No i wskazałem żonę :mrgreen: Przyjeła 10 pkt i 400 PLN ( ze łzamiw oczach do to jej pierwszy mandat) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szedłem w zaparte że to nie ja, a tego dnia moim samochodem jeździło parę osób, na to pan oficer wyrecytował mi paragraf, że jeżeli nie jestem w stanie wskazać sprawcy to ukarzą mnie jako właściciela samochodu.

 

No tak, ale wtedy mógł Cię ukarać - samym mandatem, bez punktów.

 

Jednym zdaniem - dałeś się zrobić w bambuko :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się zrobić w balona albo w bambuko, musisz sam wybrać :sad: za niewskazanie nie ma punktów, tylko sam mandat, i to z reguły 200pln, nie taka wysokość jak za popełnione wykroczenie....mi też wciskał pan Polcjant, że to na pewno ja jechałem....a kto to może pamiętać, jak autem jeżdziło kilka osób... :grin: nie bedę nikogo obciążał ani nie zamierzam też brać czyichś wykroczeń na siebie....to auto winne....jemu dać mandat i nawet punkty.... :mrgreen: a że nie jechało samo....? spytaj je, kto jechał, może odpowie.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się zrobić w balona albo w bambuko, musisz sam wybrać :sad: za niewskazanie nie ma punktów, tylko sam mandat, i to z reguły 200pln, nie taka wysokość jak za popełnione wykroczenie....mi też wciskał pan Polcjant, że to na pewno ja jechałem....a kto to może pamiętać, jak autem jeżdziło kilka osób... :grin: nie bedę nikogo obciążał ani nie zamierzam też brać czyichś wykroczeń na siebie....to auto winne....jemu dać mandat i nawet punkty.... :mrgreen: a że nie jechało samo....? spytaj je, kto jechał, może odpowie.... :lol:

 

Będę miał nauczkę na przyszły raz :cry:

Naszczęście to żona dostałą mandat a nie ja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się całe życie, i umiera niespecjalnie nauczony... :sad: swoja drogą, panowie Policjanci są tak przekonywujący że o mały włos też dałbym się nabrać....teksty typu: my wiemy że to pan jechał, proszę się przyznać....jak wiecie, to udowodnijcie filmem albo niech te dwa....z radiowozu potwierdzą, aaaaaa....to już nie tak łatwo....ale jednak przyznaj się, będzie dla wszystkich szybciej i łatwiej.... :razz: naciagactwo i robienie w wała, jak wszystko w tym pięknym kraju... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory tak było, że jeśli nie wskazało się prowadzącego to dostawało się tylko mandat bez pkt, ale właśnie z tego powodu mieli to zmienić, bo coraz więcej osób tak robiło że nie wie kto to był. Nie wiem czy wkońcu ma ta zmiana wejść w życie i jeśli tak to kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się zrobić w balona albo w bambuko, musisz sam wybrać :sad: za niewskazanie nie ma punktów, tylko sam mandat, i to z reguły 200pln, nie taka wysokość jak za popełnione wykroczenie....mi też wciskał pan Polcjant, że to na pewno ja jechałem....a kto to może pamiętać, jak autem jeżdziło kilka osób... :grin: nie bedę nikogo obciążał ani nie zamierzam też brać czyichś wykroczeń na siebie....to auto winne....jemu dać mandat i nawet punkty.... :mrgreen: a że nie jechało samo....? spytaj je, kto jechał, może odpowie.... :lol:

Zapraszam do Warszawy, za "niewskazanie" jest 500. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! ale mnie to specjalnie nie dziwi....stolica zawsze była droższa, wystarczy przyjechać z prowincji pociagiem i wsiąść do taksówki... :lol: i już jesteś wybzykany, pozwiedzasz, zapłacisz....a swoja drogą znam dużo osób, które by dały nie tylko mizerne 500pln za ,,niemanie" np. 6 punktów... :lol:, szczególnie jak przekroczą 20...... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź do WORDu i skasuj sobie 6 punktów

ktora wersja MS WORDa ma edycje punktow karnych? u mnie nie chce dzialac (office word 2003). pomozcie.

:mrgreen:

Bo trzeba miec oryginal! ORYGINAL, slyszysz!?

:twisted:

cos nie tak, ja mam orginal 2007 i tez nie robi :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś Ty słyszał co im naopowiadałem

 

O bajerze na rajdowca to nawet w ostatnim WRC pisali :mrgreen:.

 

A co do Azraela i jego prędkości: jestem ostatnią osobą, która mogłaby to potępić. Jedyne, co mi w całej historii nie pasuje, to że w wolnymssaku są słabsze hamulce i zawias i nie powinno się taką imprezą tak szybko jeździć :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kinem się niestety nie da dyskutować - w każdym razie ja nie umiem.

 

ja już dawno miałem tę przyjemność, ale generalnie z tajniakami (zwłaszcza w tych starszych wozach typu mondeo) to nie zagadasz nijak. Miałem opcję pod tytułem, że strasznie się spieszyłem, bo mojej ex (wówczas obecnej) coś się stało i pędziłem do domu. Chapnęli mnie jak stanąłem na światłach.

 

Zatrzymujemy się. Wyskakuję z samochodu, podbiegam do nich i mówię: "panowie, wiem, rozumiem, przyjmuję mandacik i punkty, byle szybko" - 15-20 minut mnie trzymali - myślałem, że ich zamorduję na miejscu. Pierwszy raz jak straciłem równowagę i ich zwymyślałem na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...