Skocz do zawartości

uwaga pirat


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli by mnie złapało coś, w tym cichociemne berlingo, to widziałbym błysk flesza, tak? Niezależnie od rodzaju radaru?.

Nie zawsze błyska, wszystko zależy od natężenia światła zewnętrznego. Ci z SM nie zawsze wystawiają lampę błyskowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie prześledziłem całego wątku (nadrabiam forumowe zaległości) i mam krótkie pytanie: jeśli by mnie złapało coś, w tym cichociemne berlingo, to widziałbym błysk flesza, tak? Niezależnie od rodzaju radaru?

tak, wczoraj błyskał wszystkim. jechałem przepisowo i też mi walnął fleszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prześledziłem całego wątku (nadrabiam forumowe zaległości) i mam krótkie pytanie: jeśli by mnie złapało coś, w tym cichociemne berlingo, to widziałbym błysk flesza, tak? Niezależnie od rodzaju radaru?

tak, wczoraj błyskał wszystkim. jechałem przepisowo i też mi walnął fleszem.

 

już to pisałem ale...

Fotka jest wykonywana każdemu pojazdowi, który przekracza najniższy ustawiony próg, natomiast zapisywana jest tylko wtedy gdy z pomiaru wyniknie, że nastąpiło wykroczenie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalim

Nie wynika z tego, że policyjno-cywilna Vectra może mieć coś takiego zamontowane w tylnej szybie.

 

Podsumowując moją część dyskusji z tego wątku.

1.Większość objazdowych kin ma videorejestrator, a nie videoradar, czyli muszą za ofiarą jechać.

2. Ci co mają pecha - trafią na wideoradar, ale pech musi być duży. Ci moi "Misiowie" zaparkowani na poboczu prawdopodobnie wpieprzali McWieśniaki a pilnowanie prędkości mało ich w tym momencie obchodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...